سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بیا امسال نخریم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: بیا امسال نخریم (/showthread.php?tid=7030)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: بیا امسال نخریم - mahdi77 - 03-04-2013 11:03 AM

دیشب تو برنامه پایش از شبکه یک که یکشنبه ها پخش می شه و برنامه جالبی هست از مردم دعوت کردند که امسال عید را بدون آجیل جشن بگیریم.جالبه حدود 70درصد به بالا مردم رأی داده بودند که امسال عید بدون پسته و آجیل جشن می گیرند.

ما امسال نه می خریم و نه می خوریم.

RE: بیا امسال نخریم - بهداد - 03-04-2013 03:56 PM

منم همین تصمیم رو گرفتم :

نه بخرم - نه بخورم

به دیگران کاری ندارم معتقد به اعتقادات خودم هستم

هر یک ایرانی یک درخته و تا درختی وجود نداشته باشه چنگل معنایی نداره

RE: بیا امسال نخریم - MARYAR - 03-04-2013 04:00 PM

من یه سر به نمایشگاه بهاره زدم غرفه آجیل غوغا بود انقدر شلوغ بود همه هم می خریدند فکر می کردن ااااااا چه قیمت خوبه در صورتی که کیفیت ها همه افتضاح بود........
امان از عدم اتحاد مردم....

RE: بیا امسال نخریم - بهداد - 03-04-2013 04:11 PM

(03-04-2013 04:00 PM)m_sh نوشته شده توسط:  من یه سر به نمایشگاه بهاره زدم غرفه آجیل غوغا بود انقدر شلوغ بود همه هم می خریدند فکر می کردن ااااااا چه قیمت خوبه در صورتی که کیفیت ها همه افتضاح بود........
امان از عدم اتحاد مردم....
برای من مهم نیست دیگران چه کاری انجام میدهند . اما یه چیز حائز اهمیت اینکه کلمه ی من قادره همه کار انجام بده / میتونه دنیا رو منقلب کنه / میتونه غوغا به پا کنه
برای من زیاد مهم نیست چون تفاوتی نمیکنه چه بخریم چه نخریم دیگران کار خودشون رو انجام میدهند . اما یه چیز حائز اهمیت اینکه کلمه ی من قادره همه کار انجام بده / میتونه دنیا رو منقلب کنه / میتونه غوغا به پا کنه
جالبتر اینکه

هیچکس در جهان وجود نداره که دنیای منو داشته باشه 12_002

دنیای خارج ما را اعتقادات ما میسازه
با خریدن و نخریدن چیزی اثبات نمیشه آنچیزی که باقی میمونه اعتقاد و باور ماست
که من براش ارزش خاصی قائلم و پایبندشم
هرچیز که امروز دارم مدیون همسرم و اعتقاداتم هستم دیگه هیچ چیزی برایم معنای خارجی نداره

بازهم مینویسم : نه میخرم - نه می خورم تا بعد از فروردین 10_004

RE: بیا امسال نخریم - jahanagahi - 03-04-2013 04:26 PM

واقعا پیشنهاد چه کسی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا در مورد مرغ و گوشت و شیر نمی نویسند.در مورد خودرو چطور؟
افراد محتکر در همه این زمینه ها هم بی انصافی دارند.
عزیزان لطف کنید خود تصمیم بگیرید.
قیمت بالا باشد نمی خرم.
قیمت پائین باشد می خرم.
واقعا در مورد مرغ و گوشت و شیر هم همین کار را انجام داده ام.در صورت نیاز , خیلی کم خرید کرده ام.

RE: بیا امسال نخریم - Mrs.Seyedi - 03-04-2013 04:59 PM

(03-04-2013 04:26 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  واقعا پیشنهاد چه کسی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا در مورد مرغ و گوشت و شیر نمی نویسند.در مورد خودرو چطور؟
افراد محتکر در همه این زمینه ها هم بی انصافی دارند.
عزیزان لطف کنید خود تصمیم بگیرید.
قیمت بالا باشد نمی خرم.
قیمت پائین باشد می خرم.
واقعا در مورد مرغ و گوشت و شیر هم همین کار را انجام داده ام.در صورت نیاز , خیلی کم خرید کرده ام.

من هم با شما خیلی خیلی موافقم
من هم به نظر دوستان احترام می گذارم
ولی آیا در همه موارد نیز همین کار را می کنید
برنج گران می شود
بنزین گران می شود
.
.
.
قول می دهید در همه ی زمینه ها نخریدIdea

RE: بیا امسال نخریم - کامیار کاظمی - 03-04-2013 06:24 PM

دوستان بنده امروز صبح در یک سایت (سرامد) (http://social.saramad.ir/index.php?do=/poll/4373)که تقریبا میتوان گفت یک جمع با سلیقه های مختلف و نمونه ای از کل جامعه است این سوال را مطرح کردم :
شما امسال آجیل می خرید؟
جواب ها تا کنون این بود که 18٪ "حتما آجیل می خرند"، 29٪ "آجیل نمی خرند" و 53٪ نیز "فعلا تصمیمی برای خرید نگرفته اند" این موضوع نشان می دهد که بیشتر افراد برای خرید دو دل هستند و این روزها بسیار مشخص کننده است و باید با تبلیغات بیشتر این افراد را نیز به سمت "آجیل نخریدن" تشویق کرد.

RE: بیا امسال نخریم - M3HDI - 03-04-2013 06:46 PM

سلام
نمی خرم

قیمت پایین باشد می خرم

RE: بیا امسال نخریم - MARYAR - 03-04-2013 06:49 PM

خوب طبیعی ست که هدف جمع های مانند ما از نخریدن این است که قیمت ها به جایگاه واقعی خودشان برگردند.
ما باید مانند دیگر مردم موفق جهان با هم متحد باشیم تا بتوانیم از گرون کردن بی رویه برخی تولید کنندگان و یا دلال های فرصت جو جلوگیری کنیم.
پس امسال آجیل نمی خریم

RE: بیا امسال نخریم - jahanagahi - 03-04-2013 06:57 PM

(03-04-2013 06:24 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  دوستان بنده امروز صبح در یک سایت (سرامد) (http://social.saramad.ir/index.php?do=/poll/4373)که تقریبا میتوان گفت یک جمع با سلیقه های مختلف و نمونه ای از کل جامعه است این سوال را مطرح کردم :
شما امسال آجیل می خرید؟
جواب ها تا کنون این بود که 18٪ "حتما آجیل می خرند"، 29٪ "آجیل نمی خرند" و 53٪ نیز "فعلا تصمیمی برای خرید نگرفته اند" این موضوع نشان می دهد که بیشتر افراد برای خرید دو دل هستند و این روزها بسیار مشخص کننده است و باید با تبلیغات بیشتر این افراد را نیز به سمت "آجیل نخریدن" تشویق کرد.

با تشکر از ادمین عزیز . من در آن سایت گزینه 3 را انتخاب کردم.