سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک میخوام از دوستان برای صادرات - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: کمک میخوام از دوستان برای صادرات (/showthread.php?tid=7012)

کمک میخوام از دوستان برای صادرات - hamidirche - 02-17-2013 12:49 AM

در بازار تهران مشغول به کار هستم در صنف خرازی . کارگاه کوچیکی هم داریم. مدتیه از کشور آذربایجان برای خرید میان و اجناس رو میخرن و برای فروش میبرن بعد از چند بار مراجعه اونها این فکر به ذهنم رسید که به شکلی جنسای تولید خودمون رو مستقیما به اون کشور ببریم ولی در مورد صادرات هیچ اطلاعاتی ندارم. هر کس هر اطلاعاتی داره لطفا به من بگه . مخصوصا برای کشور آذربایجان یا هر کشور دیگه.

RE: کمک میخوام از دوستان برای صادرات - jahanagahi - 02-17-2013 01:00 AM

اول حتما خودتان مسافرتی به باکو داشته باشید. در برگشت زمینی برگردید و در آستارا شرکتهای زیادی هستند که در ازای مبلغ جزئی کار را برای شما انجام می دهند. پس از چند حرکت خودتان می توانید با استفاده از کارت بازرگانی آنان (مبلغ کمی) حرکت را دنبال نمائید.اگر راضی بودید خود کارت بازرگانی دریافت نمائید.
در باکو منطقه راه آهن - بازار نسیم و باک ثابت.

RE: کمک میخوام از دوستان برای صادرات - hamidirche - 02-17-2013 01:20 AM

(02-17-2013 01:00 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اول حتما خودتان مسافرتی به باکو داشته باشید. در برگشت زمینی برگردید و در آستارا شرکتهای زیادی هستند که در ازای مبلغ جزئی کار را برای شما انجام می دهند. پس از چند حرکت خودتان می توانید با استفاده از کارت بازرگانی آنان (مبلغ کمی) حرکت را دنبال نمائید.اگر راضی بودید خود کارت بازرگانی دریافت نمائید.

ممنون استاد بازار هدف رو اونجا چگونه میشه پیدا کرد؟ من اول اونجا باید برای جنس مشتری پیدا کنم بعد ارسال کنم؟ این امکان وجود داره که به طور ثابت اونجا باشم فرد دیگه ای برام ارسال کنه؟

RE: کمک میخوام از دوستان برای صادرات - hamid.h - 06-15-2013 12:24 PM

(02-17-2013 01:20 AM)hamidirche نوشته شده توسط:  
(02-17-2013 01:00 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اول حتما خودتان مسافرتی به باکو داشته باشید. در برگشت زمینی برگردید و در آستارا شرکتهای زیادی هستند که در ازای مبلغ جزئی کار را برای شما انجام می دهند. پس از چند حرکت خودتان می توانید با استفاده از کارت بازرگانی آنان (مبلغ کمی) حرکت را دنبال نمائید.اگر راضی بودید خود کارت بازرگانی دریافت نمائید.

ممنون استاد بازار هدف رو اونجا چگونه میشه پیدا کرد؟ من اول اونجا باید برای جنس مشتری پیدا کنم بعد ارسال کنم؟ این امکان وجود داره که به طور ثابت اونجا باشم فرد دیگه ای برام ارسال کنه؟

مهم پیدا کردن مشتری در خارج از کشور هستش.....

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - سیران - 06-19-2013 07:24 PM

من خیلی دوست دارم کار صادرات به اربیل انجام بدم، خواهر من اربیله، هیچ وقت قبلا این کارو نکردم تجربه ای هم ندارم فقط انگیزه و امید زیادی به این کار دارم، خواهش میکنم در مورد بازار یابی و همچنین نحوه گرفتن نمایندگی محصولات داخلی کمکم کنید، هر تجربه و اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذاری، بسیار مچکرم، من خیلی نیاز به شروع یک کار دارم و بسیار علاقه مند و فکر میکنم توانمند توی کار بازرگانی هستم اما واقعا به راهنمایی نیاز دارم.

RE: کمک میخوام از دوستان برای صادرات - mohammadshamosi - 06-19-2013 11:43 PM

مسلما باید اول مشتری و بازار هدفتون رو پیدا کنید بعد اقدام به ارسال اجناس کنید.
بهترین راه ، طبق آقای قربانیان اینه که یه سفر به باکو داشته باشید و شرایط رو بسنجید.