سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
میلیونر شدن با شستن هویج - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: میلیونر شدن با شستن هویج (/showthread.php?tid=6994)

صفحه ها: 1 2 3

میلیونر شدن با شستن هویج - bahador - 02-15-2013 05:15 PM

چند روزه پیش رفتم باطری سازی یکی از آشنایانمون بحث درامد و این چیزا شد یه چیزه خیلی جالب برام تعریف کرد خالی از لطف نیست شما دوستان هم مطالعه کنید :

یکی از فامیلهای همین بنده خدا میرفته یه جایی کار میکرده که هویج میشستن و روزی 7-8 هزار تومن بهش میدادن خلاصه بعده 3 ماه ایده ای جالب میرسه به ذهنش Idea که بره پیش مغازه هایی که مشتری اصلیشون بودن و بهشون پیشنهاد میده که من سر و ته هویج رو براتون میزنم و مثلا رو هر کیلویی 100تومن بهم بدین اونا هم قبول کرده بودن.
چند مدت این کار و کرد بعده یه 5-6 ماه یه موتور میخره و میره پیش مشتریاش میگه من کلا هویج رو پاک کرده و شسته شده بسته بندی شده براتون میارم و مثلا 200 تومن زیاد تر میگرم و مشتریاشم قبول کرده بودن.
بعدش یه وانت بار میخره و کارش رو گسترش میده البته الان دیگه مشتریاش فقط آب میوه فروشا نبودن بلکه رستورانها و .....هم بهشون اضافه شده بودن.
خلاصه این بنده خدا الان بعد چند سال(دقیقا نمیدونم ولی فک کنم 4 سال بوده) دارای 5 حوضچه بزرگ هویج شوری و کارگاه بسته بدی شده و 10-20 تا کارگر داره و تقریبا تمام شهرهای اطراف اصفهان را پوشش میده .
یه چیزه جالب بگم براتون
2میلیون از پوله خرید وانت را از همین باطری سازه قرض گرفته بوده و حالا کل مغازه یارو رو تو یه دقیقه میخره.4yajuyo

من که خیلی با این ایده حال کردم 10_004

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - shahram......32 - 02-15-2013 05:50 PM

چه جالب...خیلی خیلی اموزنده....قابل توجه دوستانی که فکرمیکنن حتما برای پولدار شدن نیاز به انجام کارهای محیرالعقول وسرمایه ی زیاده..

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - mir abbas - 02-15-2013 07:45 PM

خیلی جالب و اموزنده بود.
امروز داستان زندگی اقای بختیاری مدیر عامل ایسپک رو از تلوزیون از زبان خودشون شنیدم .
ایشان اظهار داشت در سال 84 با بدهی 300 میلیونی ایده ساختن ایسپک رو اجرایی کردم و ظرف 6 ماه تمام 300 میلیون بدهی رو پرداخت کردم .
این یعنی نو اوری و اجرایی کردن فکرهایی که در سر داریم .پس حرکتی لازمست تا موفقیت راهی نیست.

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - bahador - 02-15-2013 07:57 PM

(02-15-2013 05:50 PM)shahram......32 نوشته شده توسط:  چه جالب...خیلی خیلی اموزنده....قابل توجه دوستانی که فکرمیکنن حتما برای پولدار شدن نیاز به انجام کارهای محیرالعقول وسرمایه ی زیاده..

دقیقا میشه گفت از هیچی شروع کرده بود و با یه کاره خیلی ابتدایی و ساده.

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - saeed.abdollahi - 02-16-2013 06:52 PM

درود ..................
انگاری نیاز نیس که:
بری دانشگاه و کلی وقت بذاری درس بخونی
کلی هزینه کلاسهای مهارت آموزی بدی
کلی صبح تاشب کار کنی
فقط کافیه به قلبت ایمان داشته باشی تا یه ایده بیاد بذهنت1
همینو بس
ایده رو بگیری و شروع بکار کنی!!!
نظرتون چی دوستان؟؟

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - ابراهیم رضایی - 02-16-2013 07:48 PM

(02-16-2013 06:52 PM)saeed.abdollahi نوشته شده توسط:  درود ..................
انگاری نیاز نیس که:
بری دانشگاه و کلی وقت بذاری درس بخونی
کلی هزینه کلاسهای مهارت آموزی بدی
کلی صبح تاشب کار کنی
فقط کافیه به قلبت ایمان داشته باشی تا یه ایده بیاد بذهنت1
همینو بس
ایده رو بگیری و شروع بکار کنی!!!
نظرتون چی دوستان؟؟
آیا آنانکه میدانند با آنانکه نمی دانند برابرند. خدا کنه همه مردم ایران باسواد و عالم باشند حتی هویج پاک کن ها. من دوست دارم یک میلیاردر با تحصیلات عالی باشم. شما چطور؟

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - M3HDI - 02-16-2013 07:53 PM

اینقد حال میکنم وقتی این مثال ها رو میشنوم

چون مطمئنما خودم هم در مسیر موفقیتم و دارم میبینم که روز به روز کامل تر میشم

فکر+حرکت + خدا رو داشته باشید ، تمومه

خدا رو شاکریم

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - jahanagahi - 02-16-2013 10:00 PM

انسانهای موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند بلکه کارها را به شیوه متفاوت انجام می دهند.

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - مومنی - 02-16-2013 11:25 PM

فرق او با میلیونها ادمی که این کار را نمیکنند همین جا مشخص میگردد :پشتکار خستگی ناپذیری وهمت واز همه مهمتر : دیدن افق های این کار ونگاه بزرگ به کار خویش .
درسی که میباید کارافرینان مشتاق پیشرفت از ان بگیرند اینستکه : به کارشان با دید بالا و ارزشمند بنگرند و روز بروز توسعه بدهند . پیروز و موفق باشید .

RE: میلیونر شدن با شستن هویج - بابایی - 02-17-2013 07:12 PM

ایده مشابه:
پخت کیک برای کافی شاپ ها
اینو یکی از همکاران خانم به من گفت ... البته خودش حال اجرا کردنش رو نداشت... ماهم ایضا....بعلاوه هزاران بهونه
البته نه... من درگیر کار مهمتری بودم شرکتی که راه انداخته ایم هنوز یک طفل نوپاست...هنوز داره تاتی تاتی میکنه