سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ايده ها در اطراف ما هستند - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: ايده ها در اطراف ما هستند (/showthread.php?tid=6946)

ايده ها در اطراف ما هستند - alisabor - 02-11-2013 10:29 PM

سلام دوستان. بهترين مكان براي يافتن ايده ها نگاه كردن به اطراف خودمان است. اگر به اطراف خودتون خوب نگاه كنيد انها را پيدا ميكنيد. چون مهمترين عامل در موفقيت پتانسيل هاي است كه در اطراف ماست .اگر از انها خوب استفاده كنيم موفق ميشويم
1 ببينيد چه مهارتي داريدو چه تجربه هايي2 دوستان و اشنايان چه كمكي ميتوانند بكنندچه فكري چه مالي چه تجربي .
1-كار بر روي سلولهاي خورشيدي2 شال و روسري 3 پرورش بلدرچين.4توليدي پوشاك 5 شركت بازاريابي 6 گرفتن غرفه در نمايشگاهها به نظر من همه كارها خوبن مهم اينه كه فكر كنيد در چه كاري ميتوانيد حرفه اي بشويد.ميلياردر شدن در حرفه اي شدن است. موفق باشيد.التماس دعا

RE: ايده ها در اطراف ما هستند - ebrahim.ev - 02-11-2013 10:47 PM

یکی از عادات من این است که بر چیزی که برخورد میکنم از خودم یه سری سوالات میپرسم
آیا من میتونم این رو تولید کنم؟
این محصول کجا داره تولید میشه؟
و کلی تو اینترنت دنبال جواب سوالاتم میگشم
یادمه اون زمان که تو خوابگاه زندگی میکردم دوستام از این اخلاق من به وجد میومدن یه سری میومدن ازم در مورد کار سوال میکردن و یه سری هم به تمسخر میگرفتن و همش برام شیرین بود.
الان ذهنم به قدری باز شده که روند تولید هز چیزی رو که در اطرافم میبینم تا حدی بلدم.
این روش رو به همه دوستان پیشنهاد میکنم

RE: ايده ها در اطراف ما هستند - حمید رضا غ - 09-08-2013 01:13 PM

(02-11-2013 10:47 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  یکی از عادات من این است که بر چیزی که برخورد میکنم از خودم یه سری سوالات میپرسم
آیا من میتونم این رو تولید کنم؟
این محصول کجا داره تولید میشه؟
و کلی تو اینترنت دنبال جواب سوالاتم میگشم
یادمه اون زمان که تو خوابگاه زندگی میکردم دوستام از این اخلاق من به وجد میومدن یه سری میومدن ازم در مورد کار سوال میکردن و یه سری هم به تمسخر میگرفتن و همش برام شیرین بود.
الان ذهنم به قدری باز شده که روند تولید هز چیزی رو که در اطرافم میبینم تا حدی بلدم.
این روش رو به همه دوستان پیشنهاد میکنم

کار جالبیه دوست عزیز
همین که جسارت این کار رو داری و در موردش فکر می کنی فوق العادست
موفق باشی 10_004