سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ (/showthread.php?tid=6940)

صفحه ها: 1 2

با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - kasra247 - 02-11-2013 03:54 PM

با سلام خدمت دوستان اساتید و بزرگواران
من ابتدا عرض کنم که خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم
راستش من امکاناتی از قبیل کامپیوتر و اشتراک اینترنت با سرعت مناسب و یک خط تلفن و واحد جداگانه 60 متری دارم و می خواستم یک کار زود بازده با درآمد بالا و البته قابل توسعه در محیط مجازی و یا غیر محیط مجازی(با توجه به اینکه 60 متر فضای خالی هستش) و برای راه اندازی کسب و کار مشکلی نیست، راه اندازی کنم، لطفاً راهنمایی کنید.
از تجربیات خودم اینکه حدود 7 8 سال هستش که به صورت دائم در اینترنت هستم و اینکه حدود یک سال سابقه راه اندازی کسب و کار آنلاین و بیش از یک سال و نیم کار دفتری را دارم
هزینه موجود: 3/5 میلیون تومان

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - kasra247 - 02-11-2013 08:46 PM

از اساتید کسی نیست راهنمایی کنه؟

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - هومان هرمزدی - 02-11-2013 08:49 PM

اولا امکانات خاصی نیستش در ثانی چه کسب و کار اینترتی راه اندازی کردید؟

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - ناظم ارشد - 02-11-2013 08:50 PM

با یه سیستم و اینترنت پرسرعت و یه چاپگر و بدون سرمایه چجوری میشه از نت درآمد بدست آور :
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=6586

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - 369369 - 02-11-2013 08:53 PM

1 = شما می تونی کافی نت بزنی البته به چند کامپیوتر و اینترنت پر سرعت نیاز داری که با سرمایه ای که داری می تونی تهیه کنی

2 = می تونی خدمات کامپیوتری بزنی و کار فتوکپی و تایپ انجام بدی . برای شروع کار خودت کارهای تایپ رو انجام بده هر وقت سرت شلوغ شد یه تایپیست بیار پیشت کار کنه . ( خواستی من هم می تونم اینترنتی کارهای تایپت رو انجام بدم )

3 = می تونی مهر سازی یاد بگیری و مهر سازی انجام بدی .

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - kasra247 - 02-11-2013 09:35 PM

جناب هومان برای شروع کار حتما نباید همه چیز باشه، من تجربمو عرض کردم، حدود یک سال مدیر یک سایت سرگرمی بودم ولی بنا به دلایلی با وجود اینکه کار موفقی بود رهاش کردم، در حال حاضر قصد راه اندازی کاری را دارم که در مرحله نخست سرمایه زیادی نخواد بعدش به موازات پیشرفت کار میتونم ریسک کنم و وام بگیرم

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - kasra247 - 02-12-2013 12:36 AM

عزیز دیگری نیست ایده بده

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - soshiant - 02-12-2013 12:39 AM

(02-11-2013 03:54 PM)kasra247 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان اساتید و بزرگواران
من ابتدا عرض کنم که خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم
راستش من امکاناتی از قبیل کامپیوتر و اشتراک اینترنت با سرعت مناسب و یک خط تلفن و واحد جداگانه 60 متری دارم و می خواستم یک کار زود بازده با درآمد بالا و البته قابل توسعه در محیط مجازی و یا غیر محیط مجازی(با توجه به اینکه 60 متر فضای خالی هستش) و برای راه اندازی کسب و کار مشکلی نیست، راه اندازی کنم، لطفاً راهنمایی کنید.
از تجربیات خودم اینکه حدود 7 8 سال هستش که به صورت دائم در اینترنت هستم و اینکه حدود یک سال سابقه راه اندازی کسب و کار آنلاین و بیش از یک سال و نیم کار دفتری را دارم
هزینه موجود: 3/5 میلیون تومان

تویه چه شهری هستید؟
محل کارتون کجای شهره؟منظورم تو شهره یا خونس یا بیرون شهره؟

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - kasra247 - 02-12-2013 12:52 AM

خودم شهرقدس هستم،20 کیلومتری غرب تهران
محل کار مرکز شهره البته تو خونه هستش

RE: با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ - seraj - 02-12-2013 10:58 AM

اگه بازارهای مالی رو بشناسی و تحلیل بلد باشی میتونی 3.5 رو توی بورس سرمایه گذاری کنی و با یه سیستم+اینترنت آنلاین خرید و فروش کنی