سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ (/showthread.php?tid=6935)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - ali55 - 07-05-2013 03:35 PM

(02-12-2013 09:56 AM)بابایی نوشته شده توسط:  چند وقت پیش رفتم آستارا، همه می گن دیگه این بازار مثل قدیمها نیست که جنس روسی داشته باشه
بانه هم رفتم اونجا هم خبری از جنس خوب اونوری نبود (همه جنسهای اونوری تقلبی و همه جنسهای خوب از تهران می اومد)
قشم هم شنیدم به همین مصیبت رسیده

روش بازاری های تهران این است که برای افزایش فروش یک مغازه در بازار آستارا یا بازار بانه قشم می خرند و فروشنده محلی میذارن توش کار کنه..

سلام
میتونید الان در حال حاضر بگین عمده از کجا میشه خرید، من بازار تهران رو رفتم و گشتم چیز بدرد بخور نبوده دنبال قیمت زیر 3 هزار تومن هستم، اصلا پیدا میکنم با این قیمتا یا نه؟
لطفا کمک کنید چون مغازه رو اجاره کردم و دنیال جنس خوبم که بریزم تو مغازه.
ممنون

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - jahanagahi - 07-06-2013 12:11 AM

(07-05-2013 03:35 PM)ali55 نوشته شده توسط:  
(02-12-2013 09:56 AM)بابایی نوشته شده توسط:  چند وقت پیش رفتم آستارا، همه می گن دیگه این بازار مثل قدیمها نیست که جنس روسی داشته باشه
بانه هم رفتم اونجا هم خبری از جنس خوب اونوری نبود (همه جنسهای اونوری تقلبی و همه جنسهای خوب از تهران می اومد)
قشم هم شنیدم به همین مصیبت رسیده

روش بازاری های تهران این است که برای افزایش فروش یک مغازه در بازار آستارا یا بازار بانه قشم می خرند و فروشنده محلی میذارن توش کار کنه..

سلام
میتونید الان در حال حاضر بگین عمده از کجا میشه خرید، من بازار تهران رو رفتم و گشتم چیز بدرد بخور نبوده دنبال قیمت زیر 3 هزار تومن هستم، اصلا پیدا میکنم با این قیمتا یا نه؟
لطفا کمک کنید چون مغازه رو اجاره کردم و دنیال جنس خوبم که بریزم تو مغازه.
ممنون

با جناب مهدی گل محمدی (کاربری :مهدی گل محمدی )تماس بگیرید تا راهنمائی شوید. 10_004موفقتر باشی.

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - jahanagahi - 07-07-2013 09:26 PM

علی جان تنها بازاری که می توانید لباس ارزان پیدا کنید اینست که در تهران ایستگاه متروی گلوبندک پیاده شوی. کوچه ای بغل مترو است وارد آن کوچه شدید (بپرسید همه راهنمائی میکنند)سرتاسر لباسهای شیک و ارزان قیمت پیدا می شود.
آستارا برای لباس زیر خوب است.
سه راه جمهوری هم در زیر زمبنهای پاساژها می توانید پوشاک ارزان قیمت پیدا کنید.

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - ali55 - 07-07-2013 11:32 PM

(07-07-2013 09:26 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  علی جان تنها بازاری که می توانید لباس ارزان پیدا کنید اینست که در تهران ایستگاه متروی گلوبندک پیاده شوی. کوچه ای بغل مترو است وارد آن کوچه شدید (بپرسید همه راهنمائی میکنند)سرتاسر لباسهای شیک و ارزان قیمت پیدا می شود.
آستارا برای لباس زیر خوب است.
سه راه جمهوری هم در زیر زمبنهای پاساژها می توانید پوشاک ارزان قیمت پیدا کنید.

آقای قربانیان بی نهایت از شما سپاسگزارم خیلی لطف فرمودید و ممنون از وقتی که گذاشتید.

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - ali55 - 07-09-2013 06:54 PM

دوستان در سفر دو روزه ای که به قشم و بندر عباس داشتم جهت خرید لباس زیر توصیه ام خرید از قشم هست و قسمتا بسیار عالی و خوب

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - kima - 08-17-2013 10:33 AM

من خودم مغازه داشتم از دبی جنسای چینی و مارک دار میاوردم قیمتش هم مناسب بود اما الان شنیدم بچه ها همه دارن از قشم جنس میارن میگن قیمت هاش اونجا خیلی مناسب تره

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - arna - 09-15-2013 08:27 PM

سلام
دوستان جایی سراغ دارن اینترنتی بشه خرید عمده لباس زیر را داشت.و با پست ارسال کنن
البته مطمئن هم باشن؟

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - بهار22 - 11-24-2013 09:47 AM

کاربری miomio صندوقتون پر شده من هرچی خصوصی میزنم خطا میده. میشه خالیش کنید؟

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - تنگسیر - 11-24-2013 12:07 PM

واردات لباس زیر زنونه از ترکیه فقط مارک (ماراندا و ...)
به قیمت کارخونه

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - iren - 01-12-2014 02:20 PM

(07-09-2013 06:54 PM)ali55 نوشته شده توسط:  دوستان در سفر دو روزه ای که به قشم و بندر عباس داشتم جهت خرید لباس زیر توصیه ام خرید از قشم هست و قسمتا بسیار عالی و خوب

سلام. تو اوضاع فعلی خرید این لباسا را از کجا پیشنهاد میدین؟ قشم، آستارا، تهران و..؟