سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ (/showthread.php?tid=6935)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - مسعود کوچولو - 02-11-2013 02:40 AM

کشتی ما رو.وقتی این نام کاربری:jahanagahi چیزی میفرمایند یعنی معتبر تر از سند.شک نکن داداشم.

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - jahanagahi - 02-11-2013 02:43 AM

(02-11-2013 02:40 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  کشتی ما رو.وقتی این نام کاربری:jahanagahi چیزی میفرمایند یعنی معتبر تر از سند.شک نکن داداشم.

آقا مسعود جان ممنونم.

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - miomio - 02-11-2013 02:48 AM

من مخلص همه شما هستم خاکه پایه شما هم هستم
فقط یه سوال دارم دیگه قول میدم سوال نپرسم
اینم جواب بدید حله . حال اساسی دادین یعنی

سوالم اینه من کلی و عمده میفروشم به نظر شما یه جنس 3000 تومانی که بتونم هم کرایه راه من (رشت - آستارا ) گیرم بیاد و قیمتی بگیرم که برای مغازه دار بصرفه چند در صد باید رو جنسم بیام ؟ و قیمتش در آستارا جوری هست واسم بصرفه ؟ (مثلا تهران سوتین میخرم 3400 ولی آستارا مثلا چقدره مثلا به نظر شما - تفاوت قیت منظورمه )
آقا خدا شمارا نگه داره
مرسی ممنون از شما

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - jahanagahi - 02-11-2013 02:54 AM

(02-11-2013 02:48 AM)miomio نوشته شده توسط:  من مخلص همه شما هستم خاکه پایه شما هم هستم
فقط یه سوال دارم دیگه قول میدم سوال نپرسم
اینم جواب بدید حله . حال اساسی دادین یعنی

سوالم اینه من کلی و عمده میفروشم به نظر شما یه جنس 3000 تومانی که بتونم هم کرایه راه من (رشت - آستارا ) گیرم بیاد و قیمتی بگیرم که برای مغازه دار بصرفه چند در صد باید رو جنسم بیام ؟ و قیمتش در آستارا جوری هست واسم بصرفه ؟ (مثلا تهران سوتین میخرم 3400 ولی آستارا مثلا چقدره مثلا به نظر شما - تفاوت قیت منظورمه )
آقا خدا شمارا نگه داره
مرسی ممنون از شما

عزیز من تفاوت قیمت زیاد است. بیشتر فروشگاههای تهران از آستارا جنس می خرند.
هر چقدر سئوال دارید مطرح فرمائید. بروی چشمان زاغم Smile. جواب می دهم.
راه رسیدن به موفقیت در سئوال کردن است.

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - miomio - 02-11-2013 02:56 AM

استاد آشنا دارید ؟ جایی رو میشناسین ؟

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - jahanagahi - 02-11-2013 03:07 AM

(02-11-2013 02:56 AM)miomio نوشته شده توسط:  استاد آشنا دارید ؟ جایی رو میشناسین ؟

زیاد نیازی به آشنا نیست.سعی کنید با قیمت مناسب بخرید. باز فردا احتمالا چند مغازه را بشما معرفی کنم.

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - miomio - 02-11-2013 03:12 AM

آی دسته گلتون درد نکنه استاد
قربونه چشای زاغتون
فردا منتظرم حتما
مرسی ممنون ازت

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - jahanagahi - 02-11-2013 03:14 AM

موفقیت شما آرزوی تک تک عزیزان انجمن است. موفقتر باشی.

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - miomio - 02-11-2013 03:18 AM

بنده مخلص شما جوادی نیا هستم

RE: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ - mahdi77 - 02-11-2013 12:29 PM

داداش تو آستارا هم لباس زیر خیلی ارزون هست و هم روسری! مطمئناً سود زیادی می کنی.