سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) (/showthread.php?tid=6933)

RE: سفر به نصف جهان - 3ObHaN - 04-16-2013 10:29 PM

دوستان من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ، چیکار کنم ؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سوء تفاهم نشه ، منظورم اینه که تصمیم قطعی نگرفتم با هواپیما بیام یا قطار Big Grin صبح باید زنگ بزنم به مهدی جان ، باهاش هماهنگ کنم که کی و کجا و چطور مزاحمش شم =))))

RE: سفر به نصف جهان - توانا - 04-16-2013 10:42 PM

(04-16-2013 10:29 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  دوستان من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ، چیکار کنم ؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سوء تفاهم نشه ، منظورم اینه که تصمیم قطعی نگرفتم با هواپیما بیام یا قطار Big Grin صبح باید زنگ بزنم به مهدی جان ، باهاش هماهنگ کنم که کی و کجا و چطور مزاحمش شم =))))
سبحان جان به جان خودم اگه نيايي خودمو تواروندرود(ببخشيدزاينده رود) غرق ميكنم تاباعث عبرت همگان بشه!حالا اگه ميتوني نيا!!

RE: سفر به نصف جهان - hadi1987 - 04-16-2013 10:58 PM

با احترام به آقای کاظمی و همه عزیزانی که در تدارک این سفر زحمت کشیدند.
ضمن عذر خواهی بابت تاخیر...باور بفرمایید همان روز که تایپیک سفر به اصفهان ایجاد شد بنده تصمیم قطی برای سفر گرفتم.لذا تصمیم گیری برای 2 ماه بعد گاهی اوقات دستخوش تغییراتی (خواست خدا و مقتضیات زمان) میشود که از اراده ما خارج است.
باز هم از اینکه دیر کردم معذرت میخوام.آقا کامیار شما سرور مایی ولی خودمونیما تو یه کلاس 30 40 نفره یه نفر بی انضباط مثل من فضای کلاسو صفا میده.[تصویر: 36_1_1.gif]
امیدوارم عزیزان باقیمانده هر چه سریعتر به جمع ما بپیوندند.
با تشــــــــــــــــــــــکر.
واریز شد 4 رقم آخر کارت 5841

RE: سفر به نصف جهان - ahmad rezaee - 04-16-2013 10:59 PM

(04-16-2013 09:02 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  متاسفانه از ابتدای هفته چند بار از هتل تماس گرفتند و چون برخی دوستان هنوز تکلیف را مشخص نکرده اند، ما نتوانستیم جوابی بدهیم.
اکنون هم مدیر هتل خود شخصا تماس گرفتند و اعلام کردند که همزمان با ما یک گروه دیگر نیز در هتل خواهند بود، با این روال که هنوز چند نفری از دوستان هیچ جوابی به ما نداده اند، متاسفانه ما هم به تصور قطعی بودن موضوع، اسامی و بیعانه را به هتل پرداخت کرده ایم
دوستان واقعا این رسمش نیست ما کلی تلاش میکنیم اخر هم دوستان اینطور ما را در فشار قرار میدهند!!!!
بیش از دو ماه است که می توانستید تصمیم قطعی را بگیریم اما تا آخرین لحظه همه فشارها را بر روی ما گذاشته اید ...

از زحمات یک یک دوستان واقعاً متشکرم و متاسفم که نتوانستم زودتر تصمیم قطعی را بگیرم . چون برنامه دانشگاه خانمم کمی به لج و لجبازی استادان ایشان کشیده بود .
که خوشبختانه امروز با صحبت هایی که با آنها انجام دادم مشکل حل شد .

من به اتفاق خانواده یعنی خانم و دختر عزیزم آمدنمان حتمی شده است . فردا مبلغ را واریز خواهم کرد .

البته تلفنی با خانم MARYAR در تماس بودم ، با اینحال اگر باعث زحمت زیاده ای به دوستان شده ام عذر خواهم .

البته فکر کنم بخاطر تحویل چند پروژه کاری بنده روز شنبه به اصفهان خواهم رسید . با اینحال تلفنی درتماس خواهم بود .

RE: سفر به نصف جهان - Delta.H - 04-16-2013 11:28 PM

عالی شد الان کی جا مونده؟
آقا فرهاد کجایی؟
آقا کاوه؟

RE: سفر به نصف جهان - MARYAR - 04-16-2013 11:35 PM

افرادی که پول را واریز کردند و هتل برایشان قطعی شده است:

1- آقای میرعباس و همسر گرامی و کودک دلبندشون 420ت

3- جناب قربانیان 170 ت

4- جناب هادی محمودی و همسر گرامی: 300ت

6- آقای حبیب طوسی 170ت

7- نرگس فیاض گلم و پسر دلبندشون 250ت

8- آقا مهیار 170ت

9- آقای گلدمن 150ت

10- آقا حمزه بزرگوار 170ت

11- کامیار کاظمی 170ت

12- معاون 170ت

13- دادا سبحان 170ت

14-آقای رحیمی و همسر محترمشان کاربری 200

16- آقای علی محمدی

17- آقا پارسا

18- اقای امیرعباس دولت و همسر گرامی شان

20- آقای سیدی زاده و خانوم سیدی گل و کودک دلبندشان

22- خواهر و خاله مدیریت

24- آقای قهرمانی(توانا) و همسر گرامی و کودک دلبندشان

26- آقای مهدی گل محمدی

27- خانوم صدفی و مادر و خواهر بزرگوارشان

30- آقای بهرامی و همسر گرامی و کودک دلبندشان

32- آقای رضایی و خانوم گرامی و فرزند دلبندشان

RE: سفر به نصف جهان - MARYAR - 04-16-2013 11:37 PM

افراد باقی مانده از سفر:
1- آقا شهرام

2- آقا کاوه

3- آقای فرهاد قربانی و همسرگرامی

RE: سفر به نصف جهان - مهدی گل محمدی - 04-16-2013 11:40 PM

(04-16-2013 10:29 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  دوستان من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ، چیکار کنم ؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ما درخدمتیم .....
قدم رو چشمانمان میگذارید.....

مهیار هم قراره بیاد یه جور بیا که ساعت 5 بعد از ظهر تهران باشی....

RE: سفر به نصف جهان - MARYAR - 04-16-2013 11:46 PM

(04-16-2013 11:40 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ما درخدمتیم .....
قدم رو چشمانمان میگذارید.....

مهیار هم قراره بیاد یه جور بیا که ساعت 5 بعد از ظهر تهران باشی....

هااااااااااااا
بوهای مشکوک میاد از سه تفنگدار

شما از ساعت 5 عصر 5 شنبه تقریبا 11ساعت قبل از قرار گروه می خواهید چه کار کنید با هم؟ کجا برید؟؟؟؟؟؟
زود تند سریع اعتراف کنید؟؟؟؟؟؟

برای سفر اصفهان به یک کارآگاه خصوصی نیازمندیم برای پیگیری اینگونه مسائل Yosef.gif

یکی این سه نفرو ردیابی کنه Yosef.gif

RE: سفر به نصف جهان - MARYAR - 04-16-2013 11:51 PM

(04-16-2013 09:23 PM)karafarin نوشته شده توسط:  دوستان همسفر
برای شب اول یک سورپرایز برایتان خواهم داشت Smile
دوستان و همسفران عزیز لطف کنید برای داشتن هماهنگی ها و جلوگیری از هر گونه ناهماهنگی در صورت داشتن هر گونه برنامه خاص به غیر از برنامه های موجود در سایت آن را به مدیریت اطلاع دهید و هماهنگ کنید.
با سپاس فراوان10_004