سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) (/showthread.php?tid=6933)

RE: سفر به نصف جهان - jahanagahi - 04-16-2013 12:32 PM

عزیزانی که هنوز بقیه واریزی خود را انجام نداده اند لطفا تا اخر وقت امروز حتما واریزی خود را انجام دهند.

شماره کارت : 6104337068745361
بانک ملت
کامیارکاظمی

RE: سفر به نصف جهان - مهدی گل محمدی - 04-16-2013 02:22 PM

این محمد شموسی هر چقدر پیگیر شدم اصلا خبری ازش نیست...
تلفنشم جواب نمیده..

بچه ها حواستون باشه درگوشی دارم بهتون میگم...
تو اصفهان رفتارهای مشکوک محمد شموسی رو حتما زیر نظر داشته باشید....

به من گفته بود که قراره برا بچه ها گز بخره و همینطوری این حرف رو زده....
پس موقع خرید اول بزارید محمد شموسی بره تو مغازه ها بعد ما هم پشت سرش بریم....

تا تو رودر وایسی گیر کنه برا هر کدوممون گز بخره Yosef.gif

RE: سفر به نصف جهان - safire mehrabani - 04-16-2013 03:26 PM

خوش بگذره دوستان

RE: سفر به نصف جهان - کامیار کاظمی - 04-16-2013 09:02 PM

متاسفانه از ابتدای هفته چند بار از هتل تماس گرفتند و چون برخی دوستان هنوز تکلیف را مشخص نکرده اند، ما نتوانستیم جوابی بدهیم.
اکنون هم مدیر هتل خود شخصا تماس گرفتند و اعلام کردند که همزمان با ما یک گروه دیگر نیز در هتل خواهند بود، با این روال که هنوز چند نفری از دوستان هیچ جوابی به ما نداده اند، متاسفانه ما هم به تصور قطعی بودن موضوع، اسامی و بیعانه را به هتل پرداخت کرده ایم
دوستان واقعا این رسمش نیست ما کلی تلاش میکنیم اخر هم دوستان اینطور ما را در فشار قرار میدهند!!!!
بیش از دو ماه است که می توانستید تصمیم قطعی را بگیریم اما تا آخرین لحظه همه فشارها را بر روی ما گذاشته اید ...

RE: سفر به نصف جهان - karafarin - 04-16-2013 09:23 PM

دوستان همسفر
برای شب اول یک سورپرایز برایتان خواهم داشت Smile

RE: سفر به نصف جهان - jahanagahi - 04-16-2013 09:26 PM

(04-16-2013 09:02 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  متاسفانه از ابتدای هفته چند بار از هتل تماس گرفتند و چون برخی دوستان هنوز تکلیف را مشخص نکرده اند، ما نتوانستیم جوابی بدهیم.
اکنون هم مدیر هتل خود شخصا تماس گرفتند و اعلام کردند که همزمان با ما یک گروه دیگر نیز در هتل خواهند بود، با این روال که هنوز چند نفری از دوستان هیچ جوابی به ما نداده اند، متاسفانه ما هم به تصور قطعی بودن موضوع، اسامی و بیعانه را به هتل پرداخت کرده ایم
دوستان واقعا این رسمش نیست ما کلی تلاش میکنیم اخر هم دوستان اینطور ما را در فشار قرار میدهند!!!!
بیش از دو ماه است که می توانستید تصمیم قطعی را بگیریم اما تا آخرین لحظه همه فشارها را بر روی ما گذاشته اید ...

ممنون از تمام زحمات شما. لطفا مجددا اسامی اعلام شود تا عزیزانی که شماره آنان را دارند تماس بگیرند و وضعیت خود را مشخص فرمایند.

RE: سفر به نصف جهان - jahanagahi - 04-16-2013 09:36 PM

همچنان منتظر قطعی شدن سفر اصفهان آقایان
1- آقای بهرامی و خانوم گرامی شان
3- آقای فرهاد قربانی و بانو محترمشان
5- آقا شهرام
6- آقای رضایی و بانو محترمه
8- آقا کاوه

RE: سفر به نصف جهان - P@RSA - 04-16-2013 09:40 PM

(04-16-2013 09:02 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  متاسفانه از ابتدای هفته چند بار از هتل تماس گرفتند و چون برخی دوستان هنوز تکلیف را مشخص نکرده اند، ما نتوانستیم جوابی بدهیم.

با تشكر از تلاشهاي با ارزش شما و همه دست اندركاران اين سفر.
دوستان عزيز لطفا مبالغ مورد نظر را پرداخت كنيد.دليلي براي اين تعلل وجود ندارد.2 روز بيشتر به حركت نمانده و لازم است هتل و محل اقامت از قبل رزرو باشد تا خدايي نكرده ناهماهنگي پيش نيايد.
منتظر تاييديه پرداختي شما و همراهي با شما در اين سفر هستم.

RE: سفر به نصف جهان - karafarin - 04-16-2013 09:59 PM

هنوز امکان ثبت نام وجود داره؟ شاید یکی از دوستانم بخواد بیاد فردا معلوم میشه

RE: سفر به نصف جهان - توانا - 04-16-2013 10:20 PM

من هم چون 17ساعت نشستن تو اتوبوس تااصفهان بعلت ديسك كمر برام مشكله براي پس فردا بليط هواپيماگرفتم و اگه خدا بخواد شب جمعه مهمان استادقربانيان عزيز خواهيم بود گفتم تعارف نكنيد تعارف آمدنيامدداره ولي استادقبول نكردند! البته تدارك شام نبينيد استاد مابا يك لقمه نون و بوقلمون(ببخشيدنون و پنير) هم سيرميشيم!!