سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید (/showthread.php?tid=6879)

صفحه ها: 1 2 3

لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - miliarder 92 - 02-07-2013 01:07 PM

با عرض سلام خدمت برگزارکننده این سایت بسیار عالی
قبل از هرچی باید یه دنیا تشکر کنم بخاطر این سایت فوق العاده عالی!!!
من و شوهرم با خوندن مطالب این سایت کلی امیدوار شدیم که میتونیم از اول زندگی رو پای خودمون وایستیم وتصمیمی رو که گرفتیم عملی بکنیم فقط به مشورت با شما عزیزان نیاز داریم

خیلی مختصر و کوتاه میگم که وقت شما هم گرفته نشه ما تصمیم گرفتیم با سرمایه کم و امکاناتی که توضیح میدم یه پرورش بوقلمون راه بندازیم

ما 5 میلیون پول داشتیم که باهاش 15 میلیون وام گرفتیم ازین پول 9/600 رو در کود کمپوست سرمایه گذاری کردیم
در حال حاضر 18 میلیون هم نقد داریم که میتونیم باهاش وام هم بگیریم. از جمله امکاناتی که گفتم یک مرغداریه که مطلق به داییه من هست و بنا به دلایلی دیگه ازش استفاده نمیکنه و حاضر شده به ما کرایه بده.این از اصلی ترین و مهمترین امکاناتیه که داریم. و یه شانس بزرگ دیگری هم که داریم اینه که یه دکتر دامپزشک تو فامیل هست که میتونه با ما همکاری بکنه

الان ما میخواستیم که شما ما رو راهنمایید بکنید که :

1-با چقدر سرمایه میشه شروع کرد ؟

2- آیا این مقدار سرمایه واسه یک شروع کوچیک خوبه؟

3- آیا بازار بوقلمون به صرفه هست؟

4- شما خبری از برگزاریه کلاسهای آموزشی پرورش بوقلمون دارید؟

5-آیا از ارگانهای دولتی مانند جهاد کشاورزی برای توسعه کار می توان وام گرفت؟؟؟

6-مجوزهای لازم برای پرورش بوقلمون رو اگر اطلاعات دارید ممنون میشیم که مارو راهنمایی بکنید؟

نکته:اینکه ما این کارو در شهر دزفول (خوزستان ) میخوایم شروع بکنیم

ازینکه زیاد وققتون رو گرفتیم بسیار پوزش میطلبیم به امید میلیاردر شده شما دوستان گرامی[/size]

موفق و پیروز باشیدHeart

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - Delta.H - 02-07-2013 02:11 PM

سلام
پیوستن شما به انجمن میلیاردرهای آینده را تبریک میگویم و به شما خوشامد عرض میکنم.
در رابطه با سئوالاتی که مطرح فرمودید یکی از اعضای انجمن با نام کاربری حسین قجر در کار پرورش بوقلمون هستند میتوانید از ایشان کمک بخواهید که فکر می کنم تخم و غذای بوقلمون هم می فروشند.
آقا سجاد عزیز با نام کاربری آقای ایده هم اطلاعات خوبی در رابطه با بوقلمون دارند که در تاپیک زیر میتوانید بخوانید و اگر سئوالاتی داشتید مطرح کنید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2096
درباره منطقه هم قطعاً در دزفول امکان پذیر هست چون من در اهواز هم بوقلمون زیاد دیده ام.
انشالله بعد از اجرا و راه اندازی طرحتان در صورت موافقت برنامۀ بازدید اعضای گروه خوزستان را از پرورش گاه بوقلمون شما بگذاریم و استفاده ببریم و همچنین دوستانی که در این زمینه اطلاعات و تخصص دارند بتوانند شما را کمک و راهنمایی کنند.
موفق باشید.

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - حسن قجر - 02-07-2013 02:32 PM

[quote='miliarder 92' pid='70208' dateline='1360226251']
با عرض سلام خدمت برگزارکننده این سایت بسیار عالی
من و شوهرم با خوندن مطالب این سایت کلی امیدوار شدیم که میتونیم از اول زندگی رو پای خودمون وایستیم وتصمیمی رو که گرفتیم عملی بکنیم فقط به مشورت با شما عزیزان نیاز داریم

خیلی مختصر و کوتاه میگم که وقت شما هم گرفته نشه ما تصمیم گرفتیم با سرمایه کم و امکاناتی که توضیح میدم یه پرورش بوقلمون راه بندازیم

ما 5 میلیون پول داشتیم که باهاش 15 میلیون وام گرفتیم ازین پول 9/600 رو در کود کمپوست سرمایه گذاری کردیم
در حال حاضر 18 میلیون هم نقد داریم که میتونیم باهاش وام هم بگیریم. از جمله امکاناتی که گفتم یک مرغداریه که مطلق به داییه من هست و بنا به دلایلی دیگه ازش استفاده نمیکنه و حاضر شده به ما کرایه بده.این از اصلی ترین و مهمترین امکاناتیه که داریم. و یه شانس بزرگ دیگری هم که داریم اینه که یه دکتر دامپزشک تو فامیل هست که میتونه با ما همکاری بکنه

6-مجوزهای لازم برای پرورش بوقلمون رو اگر اطلاعات دارید ممنون میشیم که مارو راهنمایی بکنید؟

ازینکه زیاد وققتون رو گرفتیم بسیار پوزش میطلبیم به امید میلیاردر شده شما دوستان گرامی[/size]

موفق و پیروز باشیدHeart
سلام کارمن

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - سعید یوسفی - 02-07-2013 04:24 PM

به نظر من اگه نیاز به وامش ندارین و می خواین از کم شروع کنین دور دولت رو خط بکشین، چون دولت بیشتر پای ادمو می گیره تا دستشو. نیومده می گه جاش باید اینجوری باشه، چرا کفش سیمان نیست، دکترتون کجاست، مجبور می شین مجوز بگیرین، مالیات بدین و کلی مشکلات.

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - miliarder 92 - 02-08-2013 12:08 AM

(02-07-2013 02:11 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
پیوستن شما به انجمن میلیاردرهای آینده را تبریک میگویم و به شما خوشامد عرض میکنم.
در رابطه با سئوالاتی که مطرح فرمودید یکی از اعضای انجمن با نام کاربری حسین قجر در کار پرورش بوقلمون هستند میتوانید از ایشان کمک بخواهید که فکر می کنم تخم و غذای بوقلمون هم می فروشند.
آقا سجاد عزیز با نام کاربری آقای ایده هم اطلاعات خوبی در رابطه با بوقلمون دارند که در تاپیک زیر میتوانید بخوانید و اگر سئوالاتی داشتید مطرح کنید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2096
درباره منطقه هم قطعاً در دزفول امکان پذیر هست چون من در اهواز هم بوقلمون زیاد دیده ام.
انشالله بعد از اجرا و راه اندازی طرحتان در صورت موافقت برنامۀ بازدید اعضای گروه خوزستان را از پرورش گاه بوقلمون شما بگذاریم و استفاده ببریم و همچنین دوستانی که در این زمینه اطلاعات و تخصص دارند بتوانند شما را کمک و راهنمایی کنند.
موفق باشید.

سلام آقای حمزه

بسیار تشکر از خوشامدگوییه گرم و صمیمانه ای که داشتید واقعاً باعث دلگرمیه ما شد
مرسی از راهنماییتون .ولی این لینکی که گذاشتید برای من باز نشد میشه لطف بکنید و علتش رو بررسی بکنید

ممنون میشیم
(02-07-2013 04:24 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  به نظر من اگه نیاز به وامش ندارین و می خواین از کم شروع کنین دور دولت رو خط بکشین، چون دولت بیشتر پای ادمو می گیره تا دستشو. نیومده می گه جاش باید اینجوری باشه، چرا کفش سیمان نیست، دکترتون کجاست، مجبور می شین مجوز بگیرین، مالیات بدین و کلی مشکلات.

سلام
بسیار ممنون از همفکریتون.ما دکتر داریم ولی خوب دردسرای دیگه اش هست که شما ذکر کردید.

بازم بسیار متشکر.حتما در مراحل بعدیه پیشرفت از راهنماییهاتون استفاده می کنیم دوست عزیز

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - Delta.H - 02-08-2013 12:18 AM

سلام
لینک قبلی مشکلی نداشت
میتوانید از این هم استفاده کنید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2096&pid=20672#pid20672

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - miliarder 92 - 02-08-2013 12:38 AM

(02-07-2013 02:32 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  
(02-07-2013 01:07 PM)miliarder 92 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت برگزارکننده این سایت بسیار عالی

موفق و پیروز باشیدHeart
سلام کارمن
سلام دوست عزیز کار من پرورش بوقلمون هستش خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم شماره تماس بنده 09127722688

سلام اقای قجر

بله ما حتما به کمک های شما نیاز داریم و حتما با شما در تماس خواهیم بود .

آقای قجر به نظر استادی مثل شما که در این زمینه فعالیت دارید میشه کار پرورش بوقلمون را با 18 میلیون سرمایه استارت زد؟؟؟

با این وضعیت اقتصادی بازار داره یا ریسکش بالاست؟

شما پرورش بوقلمون را به صرفه می دونید یا مرغ گوشتی رو؟

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - miliarder 92 - 02-08-2013 12:44 AM

(02-08-2013 12:18 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
لینک قبلی مشکلی نداشت

هنوزم واسه ما باز نمیشه

وقتی باز میکنم همچین جمله ای میده:
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - hadi1987 - 02-08-2013 01:00 AM

(02-08-2013 12:44 AM)miliarder 92 نوشته شده توسط:  
(02-08-2013 12:18 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
لینک قبلی مشکلی نداشت

هنوزم واسه ما باز نمیشه

وقتی باز میکنم همچین جمله ای میده:
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.
بله درسته ...شما میتونید به راحتی با عضو شدن در بخش vip از این اطلاعات استفاده کنید

RE: لطفاً مارو در راه اندازی یک پرورش بوقلمون راهنمایی کنید - حسن قجر - 02-09-2013 11:02 PM

(02-08-2013 12:38 AM)miliarder 92 نوشته شده توسط:  
(02-07-2013 02:32 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  
(02-07-2013 01:07 PM)miliarder 92 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت برگزارکننده این سایت بسیار عالی

موفق و پیروز باشیدHeart
سلام کارمن
سلام دوست عزیز کار من پرورش بوقلمون هستش خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم شماره تماس بنده 09127722688

سلام اقای قجر

بله ما حتما به کمک های شما نیاز داریم و حتما با شما در تماس خواهیم بود .

آقای قجر به نظر استادی مثل شما که در این زمینه فعالیت دارید میشه کار پرورش بوقلمون را با 18 میلیون سرمایه استارت زد؟؟؟

با این وضعیت اقتصادی بازار داره یا ریسکش بالاست؟

شما پرورش بوقلمون را به صرفه می دونید یا مرغ گوشتی رو؟

سلام دوست عزیز
اگه شما دراندازه واحد کوچکی میخاید شروع کنید الان سرمایه شما برای پرورش برای در حدود 200جوجه تا 250هستش بدون احتساب لوازم برای تجهیز مرغداری که گفتید برای دایی شما هستش میتونید شروع کنید باز هم اگه سوالی داشتید در خدمتم