سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آیا حتما باید سایت خرید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: آیا حتما باید سایت خرید؟ (/showthread.php?tid=6872)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - رز سفید - 02-07-2013 08:32 PM

ir رو از کجا بگیرم بهتره؟ و دامنه بیشتری در اختیارم میگذاره اگر بخوام دانلود روی سایت بگذارم از کجا بخرم بهتره؟
پرداختها باید پستی باشه یا درگاه؟
برای پستی باید کجا برم؟

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - toofan245 - 02-07-2013 08:35 PM

دوست عزیز شما اصلا مشخص نکردید کارتون چیه؟ چقدر از اینترنت و تجارت الکترونیک سردرمیارین؟ دانلود واسه چی؟ آیا میتونید نماد بگیرین؟ آیا فروشگاه واقعی هم دارین؟

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - سعید یوسفی - 02-07-2013 08:36 PM

برای آموزش، وبلاگ بد نیست،اما منظورتون چه جور آموزشی هست، نحوه کسب درآمدتون از این سایت قراره چطور باشه؟

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - HadiMahmoodi - 02-07-2013 09:58 PM

فکر میکنم وبلاگ فضاش واسه آپلود خیلی کمه اما سایت چون فضاش رو میخری حجمش خوبه

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - رز سفید - 02-08-2013 01:16 AM

از همگی عذر خواهی میکنم
تهیه جزوات و سی دی های آموزشی طراحی معماری، دانلود جزوه رایگان دانلود فایل تصویری رایگان و فروش سی دی ها و ارسال آن همگی تخصصی رشته معماری
آموزش مجازی دوره های پیشرفته با دریافت هزینه و دوره های مقدماتی رایگان....
یه چیز تو این مایه ها

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - MohamadMJ - 02-08-2013 02:50 AM

به نام خدا
خب منم نظراتمو بگم به شما.
در مورد فرق وبلاگ و وبسایت خب مسائل زیادی هست.
از نظر اعتماد بازدید کننده شما به دستفروش کنار خیابون بیشتر اعتماد میکنی یا به مغازه ؟
خب صد در صد بازدید کننده وقتی میبینه کسی برای کارش خرج کرده مطمئنا بهتر میتونه بهش اعتماد کنه.
مورد دیگه کنترل همه چیز دست خودته. خودت برای خودت محدودیت میزاری. خودت تنظیمات مختلف انجام میدی. خوب یا بد مطمئنی که واسه خودته. اینا میشه واسه وبسایت
ولی وبلاگ هر لحظه ممکنه به باد بره. با تنظیمات و محدودیت هایی که برات تعیین شده از قبل باید کار کنی و ....

پس اگر قراره کاری بکنی وبسایت ایجاد کن.
دامنه IR در شرایط فعلی خوبه. از سایت فراسو بگیر ارزون میده.
هاست هم میتونم بهتون بگم. هرچی پول بدی آش میخوری. یه هاست 1 گیگ رو مثلا یه شخص میده 1000 تومن و همون 1 گیگ رو یه شخص دیگه میده 10 هزار تومن. شرکت هایی که اعتبار دارن اصولا به خاطر کار خوبشون اعتبار دارن و قیمتاشونم بالا تره.
در ضمن هاست خوب توی امنیت وبسایت، سرعت و قدرت ایندکس مطالب در گوگل در نتیجه بهینه سازی در موتورهای جستوجو تاثیر خیلی زیادی داره. پس خوب انتخاب کنید.

موفق باشید

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - رز سفید - 02-08-2013 02:09 PM

ممنون دوست عزیز منگمون میکردم که دامنه گسترش com بیشتر باشه ولی با این اوصاف تفاوت تو هزینه ای است که پرداخت کنی برای هاست بعبارتی هرچی پول بدی آش میخوری
بهتره که ir بگیرم و پولی که از خرید پس انداز میکنم رو خرج خرید دامنه و تجهیزات امنیتی کنم پناه بر خدا از حالا باید شروع کنم به تهیه فیلم و اسناد و مدارک

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - MohamadMJ - 02-08-2013 02:31 PM

شما تخصص دارید و قصد کار به صورت تخصصی دارید. اگر فعال باشید و واقعا کار کنید خیلی راحت میتونید سایت داشته باشید با بازدید کنندگان تخصصی که دنبال یه موضوع میگردن
پس خیلی راحت میشه محصولات مربوط به تخصص رو به اونا فروخت و یا پروژه ها و مقاله و پایان نامه.

البته میگم اگر واقعا فعالیت کنید.
اگر قصدتون اینه توی محیط وب کار کنید پس باید بدونید که وبمستری هم مثل یه شرکت میمونه کار باید هر روز باشه و منظم. باید منظم سایت آپدیت بشه. باید ارزش کارتون بالا باشه تا مشتریات راضی بمونن ازت و بازم بخوان باهات کار کنن
تقریبا تمام مواردی که توی جامعه واقعی وجود داره توی کارهای آنلاین هم وجود داره فقط مدلش و اسمش تغییر کرده.

دامنه مطمئنا com خب بهتره و منطقه پوششیش مربوط به کل جهانه ولی خب با این اختلاف قیمت فعلی 5 تومن و 40 تومن خب ترجیح میدم من شخصا با ir کار کنم
هاست خوب با یه تیر 3 تا نشونه میزنید. هم هاست دارید. هم امنیت درصدی بالاتره هم کمکی به ایندکس بهتر مطالبتون توی گوگل
این خرجایی که دارید میکنید و تبلیغات بعد سرمایه گذاری حساب میشه. پس بدونید توی سرمایه گذاری ها هرچی سرمایه اولیه بیشتر باشه خب سود و ضررش بیشتر خواهد بود.

موفق باشید

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - سعید یوسفی - 02-08-2013 03:09 PM

اگه می خوای بدون هزینه یه فروشگاه عالی داشته باشی که همه چیزشم آماده باشه و دو ساعته هم راه اندازیش کنی، من پیشنهاد خوب برات دارم، تو می تونی از شابلاگرها استفاده کنی، شابلاگرها چیزی شبیه وبلاگها هستند با این تفاوت که بجای ایجاد یه بلاگ شما برای خودت یه فروشگاه ایجاد می کنی و بلافاصله می تونی فروشتو آغاز کنی، خوبیشم اینه که بخاطر تعداد بالای فروشگاههای یه شابلاگر در یک مجموعه، فروشگاه شما هم سریعتر تو موتورای جستجو ایندکس می شه، و البته بدون هزینه
برای دیدن نمونه ای از این شابلاگرها می تونی به اینجا مراجعه کنیکلیک کنید
لینک ایجاد فروشگاه جدید رو بزن و سریع کارتو شروع کن.

RE: آیا حتما باید سایت خرید؟ - رز سفید - 02-12-2013 08:33 PM

من همه جا دیدم که برای ایجاد سایت کلی برنامه معرفی میکنند یعنی بعد از اینکه دامین و هاست رو خریداری کردیم باید یک سری برنامه برای ساخت سایت تهیه کنم؟ کسی آشنایی داره که اینها چی هستند و چه چیزی ضرورت داره که تهیه کنم؟