سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
2ملیون=شروع درآمد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: 2ملیون=شروع درآمد (/showthread.php?tid=6861)

صفحه ها: 1 2

2ملیون=شروع درآمد - rohande90 - 02-06-2013 03:25 AM

اول سلام
دوستان گلم میلیاردرها دوست دارم تک تک تارن را ببوسم واقعا کاتون درسته آقای قربانیانوآقای کاظمی وغیر واقعا دمتون گرمHeart
عزیزان من 2 ملیون سرمایه دارم.واقعا چکارش کنم سود بده و کسب کار بشه
مشخصات من
کرمان هستم
23 سال
فول در حرفه روانشناسی
منتظرم عزیان نظر بدهند

RE: 2ملیون=شروع درآمد - Delta.H - 02-06-2013 08:50 AM

سلام دوست عزیز
بهتر بود قبل از طرح سئوال در قسمتهای مختلف انجمن جستجو میفرمودید.
همین سئوال شما را افراد دیگری قبلاً مطرح کرده و دوستان جواب های متنوعی به ایشان داده اند.
در ضمن منظورتان از فول در حرفه روانشناسی را هم متوجه نشدم اگر ممکن است درباره این حرفه و میزان فول بودن در آن توضیح بیشتری بدهید!
و سعی کنید مطالبتان را با کمترین غلط املایی بنگارید.

RE: 2ملیون=شروع درآمد - rohande90 - 02-06-2013 10:33 AM

(02-06-2013 08:50 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
بهتر بود قبل از طرح سئوال در قسمتهای مختلف انجمن جستجو میفرمودید.
همین سئوال شما را افراد دیگری قبلاً مطرح کرده و دوستان جواب های متنوعی به ایشان داده اند.
در ضمن منظورتان از فول در حرفه روانشناسی را هم متوجه نشدم اگر ممکن است درباره این حرفه و میزان فول بودن در آن توضیح بیشتری بدهید!
و سعی کنید مطالبتان را با کمترین غلط املایی بنگارید.

اول ممنون از اینکه جواب دادید
دوست خوبم من تمام تایپیکارو خواندم ولی زیاد مد نظر نبو خواستم روش بهتری بچه ها گذارش بدهند
فول روانشناسی؟یعنی از سن 17 سالگی تحقیق کتاب سمینارو وغیره انجام دادم در زمینه روانشناسی میتوانم کمک کنم به عزیزان شماهم یک ایده توپ بدهید ممنون.

RE: 2ملیون=شروع درآمد - rohande90 - 02-06-2013 12:23 PM

متاسفانه دوستان فقط می آیند تایپیک نگاه میکنند و میرون کسی نظر نمیده خواهشا نظر بدهید

RE: 2ملیون=شروع درآمد - yu3f - 02-06-2013 12:29 PM

مواردی ک در انجمن خوندید و مدنظر نبود رو بفرمایید لطفا

RE: 2ملیون=شروع درآمد - rohande90 - 02-06-2013 01:00 PM

(02-06-2013 12:29 PM)yu3f نوشته شده توسط:  مواردی ک در انجمن خوندید و مدنظر نبود رو بفرمایید لطفا

مثلا زنبور داری بسته بندی محصولات قند زغال و... خیلی چیزها دیگه
تمامی تایپیکهارو خوندم ولی یک ایده تروتمیز خیلی خوب میخوام
اینو بگم خیلی خیلی خیلی خیلی ریسک پذیرم

RE: 2ملیون=شروع درآمد - yu3f - 02-06-2013 01:24 PM

ایده های ترو تمیز حتی نیاز ب ریسک هم ندارند. اما نیاز ب رابطه دارند.
بهترین کار اینه ک فردی قابل اعتماد پیدا کنید ک پولتون رو با پول خودش در کار بگیره. تا پولتون کمی افزایش پیدا کنه و خودتون شخصا وارد کار بشید.
کار ک زیاده. خرید یک محصول از بازار عمده و فروش در بازار غیر عمده. ب عنوان مثال تفاوت لوازم برقی ال جی در نمایندگی تهران خ جمهوری و مازندران حدود ۴۰۰ هزارتومان در هر محصول هست و حتی در امین حضور (اگه اشتباه ننوشته باشم) با مازندران تا ۶۰۰ تومن هم اختلاف قیمت دارند. چیز های کوچکتر هم همینطور. مثال دیگه ظرف و ظروف در شوش تهران (پاساژ شهرداری رو شخصا توصیه می کنم) با شمال تفاوت ۲۰۰-۶۰۰ هزار تومانی داره! مثلا یک سینی ک در پاساژ‌شهرداری ۲۵ هزارتومان قیمت داره در شهرستان حداقل ۵۰ هزارتومن قیمت داره. پخش کاغذ، پخش وال استیکر ک جناب مسعود خان گذاشتند و .... همه و همه راه های کسب در آمد هست.
نکته ای ک مهمه اینه ک کل این ۲ میلیون رو در یک کار سرمایه گذاری نکنید. فرمولی ک جناب نامی عزیز پیشنهاد کردند رو ببینید و بکار ببندید.

باز هم اگه فکر می کنید جواب ها فایده ای نداره یکم بیشتر توضیح بدید. بگید در حال حاظر مشغول ب کار هستید یا خیر؟ کاملا فری تایم هستید؟‌ در روانشناسی مدرک دارید یا صرفا مطالعه شخصی؟ تعریفتون از کار تر و تمیز چیه؟ و یکم بیشتر توضیح بدید شاید دوستان بتونند بهتر راهنمایی کنند.

RE: 2ملیون=شروع درآمد - rohande90 - 02-06-2013 01:42 PM

(02-06-2013 01:24 PM)yu3f نوشته شده توسط:  ایده های ترو تمیز حتی نیاز ب ریسک هم ندارند. اما نیاز ب رابطه دارند.
بهترین کار اینه ک فردی قابل اعتماد پیدا کنید ک پولتون رو با پول خودش در کار بگیره. تا پولتون کمی افزایش پیدا کنه و خودتون شخصا وارد کار بشید.
کار ک زیاده. خرید یک محصول از بازار عمده و فروش در بازار غیر عمده. ب عنوان مثال تفاوت لوازم برقی ال جی در نمایندگی تهران خ جمهوری و مازندران حدود ۴۰۰ هزارتومان در هر محصول هست و حتی در امین حضور (اگه اشتباه ننوشته باشم) با مازندران تا ۶۰۰ تومن هم اختلاف قیمت دارند. چیز های کوچکتر هم همینطور. مثال دیگه ظرف و ظروف در شوش تهران (پاساژ شهرداری رو شخصا توصیه می کنم) با شمال تفاوت ۲۰۰-۶۰۰ هزار تومانی داره! مثلا یک سینی ک در پاساژ‌شهرداری ۲۵ هزارتومان قیمت داره در شهرستان حداقل ۵۰ هزارتومن قیمت داره. پخش کاغذ، پخش وال استیکر ک جناب مسعود خان گذاشتند و .... همه و همه راه های کسب در آمد هست.
نکته ای ک مهمه اینه ک کل این ۲ میلیون رو در یک کار سرمایه گذاری نکنید. فرمولی ک جناب نامی عزیز پیشنهاد کردند رو ببینید و بکار ببندید.

باز هم اگه فکر می کنید جواب ها فایده ای نداره یکم بیشتر توضیح بدید. بگید در حال حاظر مشغول ب کار هستید یا خیر؟ کاملا فری تایم هستید؟‌ در روانشناسی مدرک دارید یا صرفا مطالعه شخصی؟ تعریفتون از کار تر و تمیز چیه؟ و یکم بیشتر توضیح بدید شاید دوستان بتونند بهتر راهنمایی کنند.
ممنون از استقبال و نظرتون
بنده مطالعه کردم سمینارهای زیاد رفتم روش جذب مشتری و فروش موفق بلدم کامل مهم اینه که از چه کسب و کاری شروع کنم.
فروشگاه آنلاین هم تو ذهنم است ولی چه کالایی که مشتری زیاد داشته باشه وخرید بالایی داشته باشد.

اینو بگم عاشق ساخت و ساز و تجارت وارد کردن کالا از چین هستم

RE: 2ملیون=شروع درآمد - بهنام ذوالفقارزاده - 02-06-2013 06:18 PM

(02-06-2013 01:42 PM)rohande90 نوشته شده توسط:  
(02-06-2013 01:24 PM)yu3f نوشته شده توسط:  ایده های ترو تمیز حتی نیاز ب ریسک هم ندارند. اما نیاز ب رابطه دارند.

ممنون از استقبال و نظرتون
بنده مطالعه کردم سمینارهای زیاد رفتم روش جذب مشتری و فروش موفق بلدم کامل مهم اینه که از چه کسب و کاری شروع کنم.
فروشگاه آنلاین هم تو ذهنم است ولی چه کالایی که مشتری زیاد داشته باشه وخرید بالایی داشته باشد.

اینو بگم عاشق ساخت و ساز و تجارت وارد کردن کالا از چین هستم
سلام
چون پیام خصوصی نمیشد واستون بفرستم؛ اینجا یه سوالی داشتم ازتون: شما میتونی راهکاری واسه افزایش فروش در شهرستان به من معرفی کنی تا به فروشگاه من کمک کنه؟ و در صورت موفقیت آمیز بودن طرحتون، بهای اون را بپردازم؟ لطفا جواب را پ.خ کنید.

RE: 2ملیون=شروع درآمد - soshiant - 02-06-2013 09:56 PM

سلام دوست عزیز شما می تونید یه دفتر اجاره کنید ب همراه یه میز و چند صندلی و دفتر مشاوره بزنید اگر تو روانشناسی فول فول هستید.
موفق و موید باشید