سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
لطیفه ها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: لطیفه ها (/showthread.php?tid=6816)

RE: لطیفه ها - Amiraliamirali - 09-26-2015 03:42 PM

تلوزیون تووو مسابقه ی والیبال دختر با حجاب رو نشون میده یا بی حجابو؟؟
"پس" خواهرم حجابتو رعایت کن :|

RE: لطیفه ها - abdolhossein - 09-27-2015 09:00 AM

آیا می دانید؟

آيا مي دانيد بدن جوجه تيغي در هنگام تولد حالت ژله اي دارد و حتي ممكن است در حين تولد، نيمي از بدنش توسط تيغهاي بدن مادر كنده شود؛ اما تا قبل از یک هفتگی، بدنش كاملاً ترميم مي شود؟
آيا مي دانيد سگ از نژاد اسب است و خود اسب هم از نژاد ماموت يا همين فيلهاي امروزي است؟
آيا مي دانيد ضريب هوشي نوزاد انسان در سه روز اول تولد بيش از هفتصد و پنجاه است اما اين مقدار از روز چهارم به سرعت پايين مي آيد؟ و آيا ميدانيد با كمك اين هوش است که نوزاد سينه مادر را به روش استنتاجي پيدا ميكند و در واقع به اين نتيجه مي رسد كه بايد سينه را بمكد؟
آيا مي دانيد يك نوع سمندر در آفريقا وجود دارد كه تحمل شانزده هزار ولت برق با شدت جريان پنجاه هرتز را دارد و در اين حالت بدنش تنها نوري معادل يك لامپ 70 وات توليد مي كند؟
آيا مي دانيد زرافه ها در اصل گوشتخوار هستند اما به دليل عدم توانايي در بلعيدن غذا از روي زمين به دليل داشتن مري طولاني و نداشتن اندام مناسببرای شكار، گياه خواري مي كنند و به همين دليل يك زرافه در تمام طول عمرخود سوء هاضمه دارد؟
آيا مي دانيد در قطب شمال منطقه ای است که تنها دو ماه از تابستان امكان آتش روشن كردن در فضای آزاد وجود دارد و در بقيه ايام سال به دليل سرماي شديد، آتش به صورت تكه هاي بلور در آمده و خورد مي شود؟
آيا مي دانيد اگر بتوانید سر خود را سه بار پشت سر هم و در زمانی کمتر از 10 ثانیه محكم به ديوار بكوبيد، میگرنتان خوب می شود و اصلاً دردتان نمیگيرد؟
آيا مي دانيد اگر در هنگام چشم درد، بتوانید به کمک انگشت سبابه، چشمتان را از حدقه دربياوريد، دردتان برطرف شده و در کمتر از یک ساعت، یک چشم جدید به جای آن در می آید؟
آيا مي دانيد اگر پیش من بياييد تا من يك اردنگی محکم به شما بزنم، تمام بیماری ها و سموم بدنتان دفع مي شود؟
آيا مي دانيد كه همه اينها چرت و پرت بود؟
آيا مي دانيد هرچه الآن در دلتان نسبت به من گفتيد، خودتان هستيد؟
آیا میدانستید شما الان برای سر کار گذاشتن دیگران به فکر می افتید که این را برای دیگران هم بفرستید؟
آيا مي دانيد هرچه در اينترنت به دستتان رسيد را نبايد باور كنيد چون شما عقل داريد؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آیا می دانید که با وجود اینکه فهمیده اید که اُسگُل شده اید، هنوز منتظر ادامه اش هستید؟

RE: لطیفه ها - Amiraliamirali - 09-27-2015 10:37 PM

ﺣﺎﺿﺮﻡ ﻗﺴﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ......
ﺷﺒﮑﻪ4 ﺭﻭ ﺍﮔﻪ ﺗﻌﻄﯿﻠﺶ ﮐﻨﻦ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺗﺎ 6ﻣﺎﻩ ﮐﺴﯽ
متوجه نمیشه

RE: لطیفه ها - Amiraliamirali - 09-27-2015 10:39 PM

بی تو هر لحظه مرا بیم فروریختن است
مثل شهری که به روی گسل زلزله هاست
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اینو ازگروه کارمندای مرکز لرزه نگاری کف رفتم Smile

RE: لطیفه ها - Amiraliamirali - 09-29-2015 10:35 PM

اقا من هروقت میزنم شبکه مستند این جمله پخش میشه:
.
.
.
این حیوان نایاب که در غرب جنگل های آمازون زندگی می کند...

RE: لطیفه ها - Amiraliamirali - 09-29-2015 10:39 PM

بعضیا سپاس که نمیکنن.پست هم که نمیزارن.
.
.
.
.
.
.حداقل یه بوق بزنید بفهمیم رد شدین!!!

RE: لطیفه ها - Amiraliamirali - 09-29-2015 10:42 PM

پسرخاله ام ٦سالشه...

يک کيلو پسته گذاشته جلوش داره ميخوره...
.
.
.

ميگم:

بذارشون اينور باهم بخوريم...

يه دونه گذاشته تو دستم و ميگه:

بخور بقيه هم همين مزه رو ميده ...!

نسل جديد اژدها شدن ...

RE: لطیفه ها - samira71 - 09-29-2015 11:09 PM

هر موقع عکس شناسناممو میبینم , میفهمم که این ذات ادمه که باید قشنگ باشه...

RE: لطیفه ها - samira71 - 09-29-2015 11:22 PM

مادر بزرگمو بردم دکتر , به دکتره میگه : اقای دکتر یه دارویی بده دردم ساکت بشه , تا فردا برم پیش یه دکتر درست حسابی !من فقط سقفو نگاه میکردم

RE: لطیفه ها - samira71 - 09-29-2015 11:40 PM

من ؟ نه پشت سریت ...شیرین ترین دیالوگی که از معلم میشنیدیم !