سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
لطیفه ها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: لطیفه ها (/showthread.php?tid=6816)

RE: لطیفه ها - MARYAR - 05-28-2014 11:56 PM

کاش من 3تا بودم...
یکی رو میفرستادم دانشگاه،
یکیم سر کار،
خودمم تو خونه میخوابیدم....

وقتی خراب کاری میکنم؛ﺑﺎﺑﺎم ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﺸﺎم ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﭼﻪ ﮔﻨﺪﯼ ﺯﺩم
ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﭘﻮﻝ تو جیبی می خوام؛ ﺑﻪ ۱۷ﺯﺑﻮﻥ ﺯﻧﺪهٔ ﺩﻧﯿﺎ ﻫﻢ ﺑﮕم
ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧمیشه !

ﻫﻴﭻ ﺻﺪﺍﻳﻲ ﻧﺎ ﺍﻣﻴﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺻﺪﺍﻱ
ﭘﺦ ﭘﺦ ﺗﻪ ﺁﺏ ﻣﻴﻮﻩ ﻧﻴﺲ
خدا هیچ جوونی رو نا امید نکنه...

گوشیمون میخوره زمین سکته میکنیم. دوستمون که میخوره زمین میمیریم از خنده
یه همچین داغونایی بودیما

بیاییم و ساده از هم نگذریم...
گلدار از هم بگذریم...
یا حتی راه راه یا چارخونه!

ﺗﻮ ﻫﻮﺍﯼ ﺑﺎﺭﻭﻧﯽ .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺗﺎﻗﺘﻮﻥ ﺗﻒ
ﮐﻨﯿﺪ ﺭﻭ ﺳﺮ ﻋﺎﺑﺮﯾﻦ !!...
ﻫﯿﭽﮑﯽ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻪ
امتحان شدست ها....
خخخخخخ

ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﯿﮑﻢ ﺗﻮ ﺻﻒ ﻧﻤﺎﺯ ﻣﺪﺭﺳﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﻟﮕﺪ ﺯﺩﻩ ﺑﻪ ﻧﻔﺮ ﺟﻠﻮﯾﯿﺶ
ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻣﺚ ﺩﻭﻣﯿﻨﻮ ﺭﯾﺨﺘﻦ ﺭﻭ ﻫﻢ .
ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺩﻭ ﺭﻭﺯﻩ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯿﺮﻩ ﻣﺪﺭﺳﻪ
ﮐﻪ ﺍﺧﺮﺍﺟﺶ ﻧﮑﻨﻦ...

ماکارونی عزیز
با سلام
.
.
.
.
.
.
.لطفا از قیمه یاد بگیر. اونم مثل تو نارنجیه ولی دور دهنمونو به شعاع پنجاه سانت رنگ آمیزی نمی کنه

.

RE: لطیفه ها - MARYAR - 05-29-2014 03:49 PM

ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﮔﺮﻭﻧﯽ ﮔﻮﺷﺖ ﺗﺎ ﭼﻨﺪﻭﻗﺖ ﺩﯾﮕﻪ ﺟﻠﻮﯼ ﭘﺎﯼ ﻋﺮﻭﺱ ﻭﺩﺍﻣﺎﺩ ﻣﺠﺒﻮﺭﻥ ﺗﻦ ﻣﺎﻫﯽ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﻦ

وضعیت جوری شده که اگه 10لیتر بنزین بزنی همسایه ها ازت شیرینی میخوان.
والا

ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﻼﺵ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﻭﻗﻔﻪ
ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻥ
ﺩﻟﯿﻞ ﺳﺮﻋﺖ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺗﻮ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺷﺪ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﯾﻪ ﺑﯿﺸﻌﻮﺭﯼ ﺩﺍﺭﻩ ﺯﻧﺪﮔﯿﻨﺎﻣﻪ ﺟﻨﺘﯽ ﺭﻭ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ
ﻣﯿﮑﻨﻪ

هیچ وقت حسرت سه چیزو نخورید:
۱) قیافه
۲) تیپ
۳) جذبه
ما که داریم به کجا رسیدیم.
والاااااااااااا

############

اونی که لیاقت ما رو نداره، خب نداره غصه کم سعادتی مردم رو هم باید بخوریم؟!!!!...... والااااااااااا

##########

اون ادماییکه میگن ما دود چراغ خوردیم برا درس خوندن من می خوام بدونم دقیقا تو طول روز چه غلطی میکردند!

########

کلیپسای عزیز توجه کنین حداقل ردیف جلو میشینین دیگه حرفای استاد و با سر تایید نکنین!!!
خواهشا.

##########

پسر خالم آیپدشو گذاشته بود رو زمین
منم فک کردم از این ترازو دیجیتالاس رفتم روش وایسادم
هیچی دیگه بیچاره کور شد از بس گریه کرد

######
عبارت "اصلا دلم خواست"چیست؟
قطعی ترین ومنطقی ترین دلیل برای کاری که در ان گند زدید.....

RE: لطیفه ها - abdolhossein - 06-19-2014 12:14 PM

اگر کسی بتواند برای من به صورت کاملا مستدل و منطقی توضیح دهد که در مسابقات ورزشی که از تلویزیون پخش می شود کارشناس ورزشی که یک ساعت قبل و بعد از مسابقه در تلویزیون حاضر است و بیشتر از ده کلمه هم حرف نمی زند دقیقا چه نقشی دارد، من یک بلیط رفت و برگشت تضمینی جهت شرکت در بازی ایران بوسنی برایش آماده می کنم!

RE: لطیفه ها - abdolhossein - 06-19-2014 01:23 PM

از موقعیت هایی که اگر به جای طرف بودم حداقل کاری که می کردم سقوط آزاد از کوه بود.
طرف رفته تو المپیاد کشوری شرکت کرده نفر دوم شده وقتی بر می گرده هیچ کس بهش نمی گه خسته نباشی فقط می گن: چرا اول نشدی؟ سعی کن دفعه دیگه اول بشی!

RE: لطیفه ها - abdolhossein - 06-24-2014 08:20 AM

مخاطب خاص غضنفر بهش می گه فردا بیا خونه ما چون هیچکس خونه نیست.
غضنفر بنده خدا هم فردا می ره در خونه طرف هر چی زنگ می زنه کسی درو باز نمی کنه!
..............................................................................................................................
یه روزی از طرف دامپروری میرن گاوداریه عضنفر. میگن شمابه گاواتون چی میدی میخورن. میگه پوست هندونه، طالبی و ... دویست هزار تومن جریمش میكنن. چند ماه دیگه دوباره میان می پرسن چی میدی میخورن غضنفر می ترسه میگه: چلوكباب، چلومرغ، و ... اینبار دویست و پنجاه هزار تومن جریمش میكنن. میرن چند وقت دیگه میان میگن چی میدی میخورن؟ میگه والا نمیدونم پولشو میدم خودشون میرن میخرن می خورن!
....................................................................................................................................................
غضننفر ميره تعليم رانندگي ... ازش ميپرسند چطور بود ؟ ميگه : بد نبود ! اما معلمش خيلي مذهبي بود. ميگن : واسه چي؟ ميگه : والا من هر كاري ميكردم هر جايي ميپيچيدم ميگفت : يا اباالفضل ...يا حضرت عباس...يا امام حسين
..........................................................................................................................................................
از غضنفر مي پرسند چرا پرنده ها زمستان از شمال به جنوب پرواز مي کنن ؟ ميگه : آخه من امتحان كردم..... پياده خيلي راهه
...................................................................................................................................................
اخيرا کشف کردند که حرف مورد علاقه ي دختر هاي ايراني در زبان فارسي ( پ ) و ( خ ) مي باشد، مثلا : دوست دارند که ( پول ) ( خرج ) کنند. ( پسر ) ( خر ) کنند. ( پدر ) ( خام ) کنند. ( پرايد ) ( خرد ) کنند. ( پاسپورت ) بگيرند برن ( خارج) . ( پر رو ) و ( خوشگل ) باشند و ... ادامه دارد
...............................................................................................................................................

RE: لطیفه ها - abdolhossein - 07-01-2014 09:32 AM

معلم از دانش آموزان خواست که انشاء درباره یک مسابقه فوتبال بنویسند. همه مشغول نوشتن شدند جز یک نفر، معلم از او پرسید: تو چرا نمی نویسی؟

دانش آموز جواب داد:نوشته ام!

معلم دفتر او را گرفت و نگاه کرد. نوشته بود: به علت بارندگی فوتبال برگزار نخواهد شد!

.................................................................................................................
يارو داشته دنبال جاي پارك مي گشته اما پيدا نمي كرد! در همون حال گشتن به خدا ميگه: خدايا اگه يه جاي پارك برام پيدا كنيا من نماز مي خونم، روزه مي گيرم كه يه دفعه يه جاي پارك مي بينه و به خدا مي گه! خدا جون نمي خوادخودم پيدا كردم
..............................................................................................................
غضنفر مي‌ميره مي‌ره اون دنيا، ازش مي‌پرسن چي شد مُردي؟ ميگه داشتم شير مي‌خوردم ! ميگن: شيرش فاسد بود؟ ميگه نه بابا، گاوه يهو نشست!
.............................................................................................................
يه پيرمرد چاخانه داشته خاطره تعریف میکرده، میگه: ما سال چهل و نه با دو نفر دعوامون شد، ‌البته سال چهل و نه که مثل الان نبود دو نفر خیلی بود
...........................................................................................................
کلی پول نرم افزار میدی بعد قبل نصب میپرسه آیا قوانین ما رو قبول داری ؟

خب مثلا فرض کن من قبول نداشته باشم چه غلطی میتونم بکنم؟؟!

RE: لطیفه ها - abdolhossein - 07-04-2014 07:50 PM

تاریخچه سیما:
قبل از دیروز:
آگهی: آن چه در میان برنامه ها پخش می شود.
برنامه: آن چه در میان آن آگهی پخش می شود.
دیروز:
آگهی: آن چه در میان آن برنامه پخش می شود.
برنامه: آن چه در میان آگهی ها پخش می شود.
اما امروز:
آگهی: آن چه همیشه پخش می شود.
برنامه: آن چه ممکن است پخش بشود ممکن است پخش هم نشود!!!

RE: لطیفه ها - abdolhossein - 08-01-2014 10:58 AM

روزي يک پدر از يک خانواده بسيار ثروتمند پسرش را با هدف اين که به پسرش نشان بدهد که خانواده هاي فقير چطور زندگي مي کنند به يک مسافرتي به روستا برد.
آن ها يک روز و يک شب را در مزرعه خانواده اي که فقير به نظر مي رسيدند گذراندند.
در بازگشت از مسافرتشان پدر از پسرش پرسيد:"مسافرت چطور بود؟"
"عالي بود پدر."
پدر پرسيد:"ديدي فقرا چطور زندگي مي کنن؟"
پسر جواب داد:"اوه بله"
پدر پرسيد:"خوب به من بگو چه چيزي از اين سفر ياد گرفتي؟"
پسر جواب داد:"ديدم ما در خانه يک سگ داريم و آن ها چهار تا دارن.ما يک استخر وسط باغمان داريم و آن ها نهري دارن که انتها ندارد.ما در باغمان لامپ هاي وارداتي داريم و آن ها در شب ستاره ها را دارن.ما يک ايوان در حياط جلويي داريم و آن ها تمام افق را دارن.ما يک قطعه زمين کوچک براي زندگي کردن داريم و آن ها مزارعي دارن که ماوراي ديد ما است.ما خدمت کار داريم که به ما خدمت مي کنن ولي آن ها خودشان به ديگران خدمت مي کنن.ما غذاهامان را مي خريم ولي آن ها خودشان آن ها را مي کارن.ما اطراف املاکمان ديوار داريم تا از ما حفاظت کند آن ها دوستاني دارند که از آن ها حفاظت کند.
وقتي که پسر حرف هايش تمام شد پدرش ساکت بود.
سپس پسرش اضافه کرد:"متشکرم پدر که به من نشان دادي چه قدر ما فقير هستيم!

RE: لطیفه ها - MARYAR - 08-01-2014 05:04 PM

میگن یه دختره رفته تو پیج داعش کامنت گذاشته:
.
.
.
.
.
این مَلدوم بی جُناه گناه دالن...نجُشیدشون...به ایلانِ ما کالی نداجته باجین...خووووووب...آفلین پسلای خوجل مجول. عجیجممم
.
.
.
گفته میشه ابوبکر بغدادی رییس گروه داعش پس از خواندن این کامنت 27ضربه چاقو به خود زده است :|

RE: لطیفه ها - MARYAR - 08-01-2014 05:06 PM

آهای فردی ﮐﻪ ﻧﺼﻒِ ﺷﺐ تو خیابون دستت رو روی بووووووق ﻣﯿذاری و میری
خب بی شعور ﺧﯿﻠﯿﺎ تو لاین و وایبر و واتس آپ، ویچت. هستن ، نميگى شوهراﺷﻮﻥ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯿﺸن گوشى رو توی دستشون مى بينه ﻣﯿﮕﻪ :
ﺗﻮ ﻫﻨﻮﺯ ﮐﭙﮥ ﻣﺮﮔﺘﻮ ﻧﺬﺍﺷﺘﯽ !؟
درک ندارن بیشعورا !!!
والا