سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت (/showthread.php?tid=6777)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - alicpu - 01-30-2013 04:31 PM

سلام دوستان عزیز بنده بعد از چندین روزتوانستم یک فایل یا همان یک جزوه اموزشی در حیطه نویسندگی در اینترنت ایران بنویسیم . که خیلی کامله و تا اون جایی که خودم می دانم .
ازش اصلا شاید به این کاملی گیر نیاید . چرا چون تا این لحظه در این جزوه های اموزشی به طور کامل به همه مسائل رسیدگی نشده است .
ولی بنده خودم در بیش از 29 صفحه که می توان گفت 30 صفحه است . مسائل را بازگو کردم .
از حواشی گرفته تا نوشتن مطالب حرفه ای و چگونگی گرفتن پروژه .
پس پروژه چیزی کم ندارد .
این توضیحاتی بود در مورد پروژه که می بایست بگم .
حالا در مورد فروش این محصول . چون بنده هدفم به قول اقا سجاد کسب درامد نیست .
فقط هدفم یاد دهی چیز های جدید به خصوص نویسندگی حرفه ای به دیگران هست . گفتم قیمتی را معین بکنم .
که الان مبلغی نیست . و خیلی ها بتوانند این جزوه را بخرند .
قیمت این محصول خیلی ارزان یعنی 7500 هزار تومان است .
قیمت با توجه به محتوا و نوشته ها می شود گفت . خوبه و برای همه به صرفه است .
ولی بنده برای فروش می خواهم کاری را انجام بدهم که به این گونه هست .
اول باید تعداد افراد درخواست کننده این جزوه به عدد 66 برسد .
وقتی رسید . منظورم از اینکه وقتی رسید یعنی بنده وقتی این 66 نفر اماده شدند . بنده بهشان پیام می دهم و شماره را می دهم پول را ریختند . هم زمان لینک را برایشان می فرستم . پس لطفا فقط کسانی که جزوه را می خواهند . در این تایپک پست بگذارند . و اعلام امادگی بکنند .
در اخر نیز در مورد فایل بگوییم . بنده به هیچ وجه راضی نیستم این فایل در نت پخش بشه .
و فقط کسانی که پول می دهند . اجازه دارند . ازش استفاده بکنند . حتی نمی توانید این فایل را به کسان دیگری بدهید . خودتان می توانید یادشان بدهید . ولی از جزوه بنده نمی توانید کپی بگیرید و بدهید بهشان . و اگرم جزوه توانست برای شما پول بیاورید . و شما حرفه ای شدید . می توانید همین تایپک را بهشان معرفی بکنید . تا بیاید این جزوه را بخرد .
چون واقعا روی جزوه کار شده است . و باید حق بنده هم پایمال نشه .
در اخر این حرکتی می شود . که دوستان دیگر هم می توانند . کار های که واقعا ارزش دارند .
و میشه در همین نت ایران به درامد رسید . را اجرایی بکنند .
بنده نیز به همین خاطر دارم در همین انجمن قرار می دهم . که تعداد زیاد نشود .
تا بتوانم اگر مشکلی پیش امد . جواب بدهم . ولی تعداد زیاد بشود .
نمی توانم . چون بنده امسال سرم خیلی شلوغه
پس دوستان الان اعلام امادگی بکنند . هر چه زود تر این افراد اعلام بکنند . زود تر به جزوه می رسید .

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - alicpu - 01-30-2013 04:45 PM

دوستان . لطفا کسانی که دکمه تشکر را می زنند .
اگرم این محصول را می خواهند اعلام بکنند با تشکر
فقط این را بگم چیزی نیست که بدتان بیاید . اطلاعات خوبی در ان هست .
و ضرر نمی کنید . مبلغم اوردم پایین . از ده تومان . و تعداد صفحات را هم زیاد تر کردم و شد 30 صفحه
حالا نوبت حمایت شما هستم .

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - مهدی گل محمدی - 01-30-2013 05:07 PM

علی آقا برا فروش زیاد عجله نکنید
انشالله کسانی که به این محصول نیاز داشته باشند حتما با شما تماس خواهند گرفت..

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - alicpu - 01-30-2013 05:11 PM

مهدی جون بحث عجله نیست .
سرم شلوغه رفیق. در ضمن خودت می دانی
در همین تعداد پست های که قبل از این دادم
عزیزان می توانند . ببیند . خیلی کمک کردم .
پس هدفم درامد مطلق نیست .
حالا تعجبم از این است بازدید داره و لایک می کنند .
ولی کسی خواهان نیست . اگرم کسی نخرید مهم نیست . می گذارم در هارد کامپیوتر باشد برای یاد گاری

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - alicpu - 01-30-2013 05:28 PM

دوستان بیش از 40 بازدید . و در الان 5 نفر دارند . این تایپک را می خوانند .
و 3 نفر لایک زده اند .
ولی هنوز کسی اعلام امادگی نکرده است .
حالا یک سوال دارم از دوستان . مگر خیلی ها نگفتند . ما این مقاله اماده بشود . می خریم . پس کو .

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - jahanagahi - 01-30-2013 05:29 PM

ضمن نهایت تشکر از شما دوست عزیز من برای حمایت کاری شما و توسعه هر چه بیشتر ایده های عزیزان یک نسخه را برایم در نظر بگیرید.موفقتر باشی.تمام موارد اشاره شده شما را هم به چشم. رعایت خواهم کرد. ضمن اینکه تایپیکهای شما را در انجمن مطالعه کرده ام و موضوعات جدید و مفیدی دارد.
موفقتر باشی.

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - khosroba - 01-30-2013 05:30 PM

دوست عزیز این روش فروش که شما درپیش گرفتید من بعید میدونم برای شما حاصلی داشته باشه .
کسانی که از اینراه کسب درآمد می کنند در ابتدایک چکیدهای از مطالب کتاب رو در دسترس عموم قرار می دهند و اگر کسی چکیده مطلب را مطالعه کرد و اون مطالب را با ارزش دانست بعد ممکن هست منجر به خرید شود .
ولی در مجموع روش به این صورت هست که اول شما باید یک لیستی از علاقمندان به وجود بیاورید که این کار با ایجاد یک بلاگ ساده و چکیده مطلب شما هست در مرحله بعد شما با تحریک کردن حس کنجکاوی خواننگان ایمیل او نها را از طریق ثبت نام برای اخبار شما بدست می آورید و بعد از مدتی که کسانی که عضو خبرنامه شما هستند و به شما اعتماد کردند شما می توانید اعلام کنید که محصول نهایی برای فروش آماده هست .

البته موارد خیلی مهم دیگری هم هست بدون داشتن یک خبرنامه برای محصولات دیجیتال عملا فروش غیر ممکن هست .
موفق باشید

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - alicpu - 01-30-2013 05:32 PM

تشکر می کنم . از اقای قربانیان عزیز. باشه یک عدد برای شما اماده هست .
مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد .
در ضمن بنده سوابقم در این انجمن معلوم است .
و مشاوره ها و تایپک های که زدم را می توانند دوستان عزیز ببیند.
بازم تشکر می کنم از شما . پس اولین نفر شما شدی
65 نفر دیگه باید بشوند .

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - مهدی 1 - 01-30-2013 05:33 PM

Exclamation

RE: آماده شدن جزوه آموزشی نویسندگی در نت - alicpu - 01-30-2013 05:35 PM

(01-30-2013 05:30 PM)khosroba نوشته شده توسط:  دوست عزیز این روش فروش که شما درپیش گرفتید من بعید میدونم برای شما حاصلی داشته باشه .
کسانی که از اینراه کسب درآمد می کنند در ابتدایک چکیدهای از مطالب کتاب رو در دسترس عموم قرار می دهند و اگر کسی چکیده مطلب را مطالعه کرد و اون مطالب را با ارزش دانست بعد ممکن هست منجر به خرید شود .
ولی در مجموع روش به این صورت هست که اول شما باید یک لیستی از علاقمندان به وجود بیاورید که این کار با ایجاد یک بلاگ ساده و چکیده مطلب شما هست در مرحله بعد شما با تحریک کردن حس کنجکاوی خواننگان ایمیل او نها را از طریق ثبت نام برای اخبار شما بدست می آورید و بعد از مدتی که کسانی که عضو خبرنامه شما هستند و به شما اعتماد کردند شما می توانید اعلام کنید که محصول نهایی برای فروش آماده هست .

البته موارد خیلی مهم دیگری هم هست بدون داشتن یک خبرنامه برای محصولات دیجیتال عملا فروش غیر ممکن هست .
موفق باشید
اولین تشکر می کنم از شما .
نگاه کنید دوست عزیز 30 صفحه فایل اموزشی ورد هست .
در زمینه نویسندگی در اینترنت .
فکر نمی کنم که چیز بدی باشد .
خیلی موارد را گفتم . پس ارزشش این قدر هست .
باورتان می شود . خیلی ها در بیرون یا در همین نت من را می بیند
می گویند بیا نویسندگی را یاد بده
بعضی ها تا 20 تومان هم حاضرند بدهند به بنده
پس بنده روشم فروشم این است .
فعلا تعداد برایم 66 نفر هست .
شاید کمترش بکنم . ولی فعلا همین 66 نفر هستند .