سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولیدی پوشاک - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: تولیدی پوشاک (/showthread.php?tid=6774)

صفحه ها: 1 2 3 4

تولیدی پوشاک - mahdi77 - 01-30-2013 01:42 PM

دوستان سلام

مدتی قبل من به اتفاق یکی از دوستام قصد پخش و بازاریابی محصولات آرایش و بهداشتی رو داشتیم حتی یک ماهی هم دفتری رو اجاره کرده بودیم منتها به هم خورد و نتونستیم موفق بشیم!!!Angry البته ضرر نکردیم و مقداری هم سود داشتیم ولی من متوجه شدم که نمی تونم تو این بازار افتضاح به هدفم برسم.دوستم هم مثل من شغل اولی برای خودش داشت و بیشتر وقتش رو با توجه به شب عید که در راهه روی اون گذاشته!

ما پتانسیل خوبی برای بازاریابی داشتیم ولی فعلاً با توجه به بازار خراب و کاهش قدرت خرید ما هم دست نگه داشتیم ،شاید بعد از عید یک فرجی بشه و بازار خوب بشه ،البته هنر اینه که تو بازار خراب بتونی کار کنی ولی چون ما شرایطمون خاص بود صلاح ندونستیم سرمایه حداقلی رو تو این کار بگذاریم.!

اما خبر خوب11_002

الان به امید خدا دو هفته ای است که با کمک پدر که تو کار تولید پوشاک است تونستم با خرید 6طاقه پارچه به قیمت 2/600/000 تومان و با هزینه چاپ و دوخت که حدود 1/300/000 تومان شده یک سری لباس دخترانه بزنم .
سرمایه هزینه شده:حدوداً 4/000/000 تومان
سود برآوردشده(منصفانه) :برای هر یک دست لباس و شلوار دخترانه 3500 تومان
تعداد لباس و شلوار دوخته شده:450عدد
450* 3500=1/575/000 تومان سود 35

برام دعا کنید که تو این کار موفق بشم!
مطمئن هستم که اگه این کار رو از 3سال قبل شروع می کردم الان یک خونه 120 متری تو تهران خریده بودم ولی متاسفانه دانشگاه رفتن و کسب مدرک ودر اولویت بود Huh!

به امید خدا تا چند روز دیگه می خوام لباس پسرونه آستین کوتاه بزنم! حدودً 1000 عدد می شه.

دوستای گلم طراح لباس بچه گانه و زنانه سراغ دارید؟ سایتی هست که طرح های زیبا برای لباس بده؟

ممنون از راهنمایی هاتون10_004

RE: تولیدی پوشاک - اقاي ايـــده - 01-30-2013 02:07 PM

سلام مهدي جان
در ابتدا ارزوي موفقيت رو دارم
اميدوارم موفق باشيد در راهي كه شروع كرديد.

اما در مورد سوالت
شما چه نوع لباسي مد نظر داريد

لباس خواب؟؟
لباس منزل
لباس بيروني
زمستاني

در بالا گفتي لباس پسرونه استين كوتاه

براي چه سن سالي؟؟

طرح هاي روي لباس در چه حدي باشه و با چه موضوعاتي

RE: تولیدی پوشاک - mahdi77 - 01-30-2013 02:43 PM

(01-30-2013 02:07 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  سلام مهدي جان
در ابتدا ارزوي موفقيت رو دارم
اميدوارم موفق باشيد در راهي كه شروع كرديد.

اما در مورد سوالت
شما چه نوع لباسي مد نظر داريد

لباس خواب؟؟
لباس منزل
لباس بيروني
زمستاني

در بالا گفتي لباس پسرونه استين كوتاه

براي چه سن سالي؟؟

طرح هاي روي لباس در چه حدي باشه و با چه موضوعاتي
سلام آقای ایده
ممنون از پیامتون
منظورم لباس پسرانه برای بیرون هست !البته نه خیلی شیک و سنگین چون هزینه زیادی داره و فعلاً قصد تولید این کار ها رو ندارم .فعلاً بلوز آستین کوتاه می دوزم برای فصل بهار و تابستان-فروشش بالاست! برای سن 3 / 4 /5 تولید می کنم.

طرح ها باید توسط طراح لباس طراحی بشه ،مثلاً طرح زیبایی در روی لباس و یا ارائه الگوی زیبا برای لباس بهاره! مثلاً شکل یقه اش یک کار جدید باشه و یا شکل جیب و ...

RE: تولیدی پوشاک - jahanagahi - 01-30-2013 03:00 PM

مهدی جان موقفتر باشی.
انشالله مشهد یادم بیانداز چند طرح بهاره تین ایجر آستین کوتاه بهت پیشنهاد کنم که حداقل هر مدل را بین 5000تا 10000عددبزنید.و خرج مشهدت در بیاد.SmileSmileSmile
نوع پارچه :
1- پنبه
2- پلیستر پنبه
3- جودون
خدا را شکر پدر گرامیتان هم در کار تولید پوشاک است می توانید با ایشان این حرکت را انجام دهید.

RE: تولیدی پوشاک - فرهاد قربانی - 01-30-2013 03:01 PM

مهدی جان از اینکه نتونستی تو کار ارایشی موفق باشی. ناراحت شدم.ولی از اینکه کار دیگری شروع کردی خوشحال شدم.همین اینکه دست از کار نکشبدی خودش ،پیروزی به حساب میاد. انشالاه تنو این کار موفق میشی،خیالت راحت تو همه کارا پول میشه در اورد،فقط یه مقدار زرنگی و فکر میخواد،اونم که الحمدالاه شما دارید.موفق باشی،به جمع پوشاک خوش امدی10_00410_00410_004

RE: تولیدی پوشاک - فرهاد قربانی - 01-30-2013 03:20 PM

(01-30-2013 03:00 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مهدی جان موقفتر باشی.
انشالله مشهد یادم بیانداز چند طرح بهاره تین ایجر آستین کوتاه بهت پیشنهاد کنم که حداقل هر مدل را بین 5000تا 10000عددبزنید.و خرج مشهدت در بیاد.SmileSmileSmile
نوع پارچه :
1- پنبه
2- پلیستر پنبه
3- جودون
خدا را شکر پدر گرامیتان هم در کار تولید پوشاک است می توانید با ایشان این حرکت را انجام دهید.
مهدی جان ادرس بده من به امید خدا شنبه تهرانم،مدل بچگانه هامو که پر فروش هست بهت بدم از روش بزنی،تنی جیر هم داریم.

RE: تولیدی پوشاک - mahdi77 - 01-31-2013 08:26 PM

(01-30-2013 03:20 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  
نوع پارچه :
1- پنبه
2- پلیستر پنبه
3- جودون
مهدی جان ادرس بده من به امید خدا شنبه تهرانم،مدل بچگانه هامو که پر فروش هست بهت بدم از روش بزنی،تنی جیر هم داریم.
ع
سلام آقا فرهاد گل
ممنون از لطف شما.شنبه بعد از ظهر من کارگاهم باهاتون تماس می گیرم

استاد قربانیان از شما هم ممنونم لطفا اگر نکته ای خاص در نظرتان هست ذکر کنید تااستفاده کخم

RE: تولیدی پوشاک - jahanagahi - 01-31-2013 08:32 PM

(01-31-2013 08:26 PM)mahdi77 نوشته شده توسط:  
(01-30-2013 03:20 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  
نوع پارچه :
1- پنبه
2- پلیستر پنبه
3- جودون

سلام آقا فرهانمرم
ممنون از لطف شما.شنبه بعد از ظهر من کارگاهم باهاتون تماس می گیرم.
استاد قربانیان از شما هم ممنونم لطفا اگر نکته ای خاص در نظرتان هست ذکر کنید تااستفاده کخم
چون باید طرح را روی کاغذ بکشم.در مشهد حتما اینکار را خواهم کرد. عرض کردم هر مدل بین 5000عدد تا 10000عدد کشش دارد.انشالله بعدا نتیجه را در تایپیک اعلام خواهید کرد.

RE: تولیدی پوشاک - mahdi77 - 02-03-2013 03:05 PM

ممنونم از دوستانم

در مورد کارهای تولیدی دیگر گزارش می دهم.
بعد از سفر امام رضا (ع) می خوام 2000تا لباس بچه گانه بزنم،اگر خدا بخواهد.

RE: تولیدی پوشاک - madar - 02-04-2013 01:24 PM

این سودی که محاسبه فرمودید ازش موارد زیر کسرشده:
خواب سرمایه
ضایعات
درصد باقیمانده (فروش نرفته)

هزینه ثابت مانند:
اجاره محل
دستگاههای دوخت
مالیات
عوارض
هزینه بازاریابی
و.....