سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست (/showthread.php?tid=6746)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - اقاي ايـــده - 01-28-2013 09:34 PM

ديگر با امروز نزديك به 1 سال ميشود كه با كسب درامد از نت اشنا شدم.كمتر از 7 ماه پيش بعد از شكست خوردن در فعاليت اول كه نوشتن كتاب هاي موبايل بود ايده يار رو ايجاد كردم.
حال بعد از 7 ماه فرزند منم متولد شده است.
در اين مدت شايد رزوانه 4 ساعت خوابيده باشم و در ان مدت هم در خواب فكر خيال هاي فراوان رهايم نكرده است.

در اين راه تنهاي تنها بودم -بالا پايين هاي زيادي رو تجربه كردم اما بالاخره امروز وقت رو نمايي از ايده اي كه در ذهن داشته ام فرا رسيده است.

ساخت محصولات ايده يار و عرضه ان براي كمك رساني به دوست داران ايده يار.

هدف خدمتگذار ايده يار و خود ايده يار فعال كردن تمامي افرادي مي باشد كه به نوعي نيازمند شغلي هستند.

و در اين راه از هزاران فعاليت ديگري كه ميتواند انجام دهد چشم پوشي ميشود تا افراد ديگر بتوانند مشغول فعاليتي شوند.

ادرس فروشگاه ايده يار

ادامه مطالب را تا دقايقي ديگر ارائه خواهم كرد.

موفق باشيد

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - soltan_sal - 01-28-2013 09:41 PM

تبریک عرض می کنم 10_004
بالاخره بعد از هر کاشت منتظر برداشت هم باید باشید .
قیمتها خیلی مناسب است و گزینه های خیلی خوبی برای کسب وکار است .امیدوارم بتوانم اولین مشتری شما باشم.

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - اقاي ايـــده - 01-28-2013 09:43 PM

(01-28-2013 09:41 PM)soltan_sal نوشته شده توسط:  تبریک عرض می کنم 10_004
بالاخره بعد از هر کاشت منتظر برداشت هم باید باشید .
قیمتها خیلی مناسب است و گزینه های خیلی خوبی برای کسب وکار است .امیدوارم بتوانم اولین مشتری شما باشم.

ممنونم از شما
محصولات ديگري هم وجود دارد كه در روز هاي اينده اضافه خواهم كرد.

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - صدفی - 01-28-2013 09:56 PM

تبریک عرض میکنم
موفقیت های روز به روز بیشتر انشالله براتون

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - toofan245 - 01-28-2013 09:57 PM

منم به نوبه خود تبریک میگم.
اولین مشتری هم خودم بودم.
کتاب کسب درآمد از بانک ها و ادارات رو خریدم
الان میخونمش

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - اقاي ايـــده - 01-28-2013 09:59 PM

دوستان خوبم يك موضوعي در مورد محصولات.
شيوه اين راهكار ها به صورت اموزشي محور هست و به صورت طرح هاي كسب كار نيست.يك وقت قبل از خريد تصورات ديگري نداشته باشيد.

براي درك بهتر يك نوع رايگان ان كه كسب درامد از عيد مي باشد را در مجله ايده يار شماره 9 نوشتم.

لطفا محصولاتي كه واقعا ميدانيد ميتوانيد با ان كسب درامدي را شروع كنيد انتخاب و خريداري كنيد.

فروشگاه هنوز به ان صورت كه بايد كامل نيست.

محصولات ارائه شده با وجود اينكه زحمات زيادي را برده ولي هدف كسب درامد نيست .هدف برنامه ديگري هست كه در اينده در صورت مساعد بودن شرايط انرا اعلام خواهم كرد.
(01-28-2013 09:57 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  منم به نوبه خود تبریک میگم.
اولین مشتری هم خودم بودم.
کتاب کسب درآمد از بانک ها و ادارات رو خریدم
الان میخونمش

ممنون رسول جان
اما بهتر بود كمي صبر ميكرديد تا مطالبي رو عرض كنم چقدر عجله داري دوست عزيز

اميدوارم كه محصول مورد نظر ارزشش را داشته باشد.

بعدش اگر سوالي بود و راهنمايي بيشتري خواستيد در خدمت هستم

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - toofan245 - 01-28-2013 10:03 PM

اشکال نداره هر کی خواست میفروشم هزار تومن 12_00212_002
شوخی کردم ها.
کاملا قانون کپی رایت رو رعایت میکنم.

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - alicpu - 01-28-2013 10:09 PM

خوشم امد ایول خوب نوشتی
راستی من بعد از مدتها که امدم . اسمت سجاد بود درسته اقای ایده یار
و با هم . خیلی حرف زدیم در مورد روش های کسب درامد .
کار بسیار خوبی کردی .
ولی حالا بگذار منم یک چند تا سوال در تایپک شما از دوستان بپرسم . ببخشید که دارم در تایپک شما این را می پرسم
دوستان ایا حاضرند به ازای مقالاتی ارزشمند . منظور از ارزشمند . یعنی یک کار در نت را معرفی می کند .
و راه های یاد گیری ان . و راه های که می شود حالا از ان استفاده کرد تا به درامد برسد . را معرفی می کند .
با شکل و قشنگ و همه چی را توضیح می دهد . ایا حاضرید مبلغی را پرداخت بکنید .
به عنوان دستمزد نویسنده .
اگر اره لطفا بگویید با تشکر
در ضمن سجاد جون همین جور ادامه بده . و ایا اون کار هایی را که با هم بحث کرده بودیم را در پارسال انجام داده ای
مثلا یکی ش در زمینه دامین .

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - اقاي ايـــده - 01-28-2013 10:09 PM

در مورد نحوه ساخت محصولات.

محصولات ايده يار به دو صورت مي باشد.

1 محصولاتي كه ايده و راهكاري براي كسب درامد هستند كه انديشه و تفكر خود بنده هست و با بررسي و تحقيق و اندشيدن روي ايده اون رو تهيه و كامل كردم.

اما بطور حتم هيچ ايده هيچ وقت كامل نيست و هر ثانيه ميتوان انرا تكميل تر كرد.

2 محصولات اموزشي
اين محصولات در مورد ساخت محصولي مي باشد و يا اموزش هاي ديگري در همين رابطه.

مطالب ارائه شده در محصولات دوم همگي از سايت هاي خارجي تهيه - و توسط خودم ترجمه ميشوند.
و بايد در اينجا لو بدم كه تنها از يك كشور استفاده نميكنم. از تمامي نت جهان و كشور هاي مختلف درحال استفاده هستم.

براي اينكه ميخواهم محصولات و اموزش ها همگي تك و ناب باشند.

محصولات مشابه ان بطور حتم در مواردي در نت ايران وجود دارد. ولي بطور كامل و دقيق نيستند يا براي چند سال گذشته هستند.

براي ساخت محصولات نوع اول. بستگي به ايده دارد. اگر ايده در ذهن ايجاد شود. تهيه ان در حدود 2 هفته به طول خواهد انجاميد.
زمان كاري هم روزي 18 ساعت

متاسفانه در پشت نت با مشكلات فراوان ان اين زمان شايد 1 صفحه هم تكميل نشود.

در مورد محصولات نوع دوم.بيشتر وقت ان صرف جمع اوري مطالب ميشود. حداقل بيش از 10000 سايت مورد بازديد قرار ميگيرد. در اين ميان حداقل در هر 100 سايت كه بازديد ميشود شايد يكي دوتا موضوع مفيد وجود داشته باشد.

سپس ترجمه ان صورت ميگيرد و در پايان صفحه ارايي مجلات.

RE: شروع كرده بودم حال وقت ديدن نتيجه ان هست - اقاي ايـــده - 01-28-2013 10:16 PM

(01-28-2013 10:09 PM)alicpu نوشته شده توسط:  خوشم امد ایول خوب نوشتی
راستی من بعد از مدتها که امدم . اسمت سجاد بود درسته اقای ایده یار
و با هم . خیلی حرف زدیم در مورد روش های کسب درامد .
کار بسیار خوبی کردی .
ولی حالا بگذار منم یک چند تا سوال در تایپک شما از دوستان بپرسم . ببخشید که دارم در تایپک شما این را می پرسم
دوستان ایا حاضرند به ازای مقالاتی ارزشمند . منظور از ارزشمند . یعنی یک کار در نت را معرفی می کند .
و راه های یاد گیری ان . و راه های که می شود حالا از ان استفاده کرد تا به درامد برسد . را معرفی می کند .
با شکل و قشنگ و همه چی را توضیح می دهد . ایا حاضرید مبلغی را پرداخت بکنید .
به عنوان دستمزد نویسنده .
اگر اره لطفا بگویید با تشکر
در ضمن سجاد جون همین جور ادامه بده . و ایا اون کار هایی را که با هم بحث کرده بودیم را در پارسال انجام داده ای
مثلا یکی ش در زمینه دامین .

سلام علي جان

خوشبختانه از گفتن روش كسب كار خودم ترسي ندارم. چون روش راحت و مشخص هست اما يك امايي اينجا وجود دارد. تهيه يك كتاب كه در ابتدا بتواند خودت را راضي كنند. كار به اين راحتي ها نيست.

در اينكار بايد محصولات جوري باشد كه كاربر با خريد يك محصول بازم رقبت داشته باشد و اگر ناراضي بود. به نحوي ديگر راضي گردد.

همانطور كه در بالا گفتم. هدف اصلي من كسب درامد نيست. چيز ديگري هست كه بعدن انرا اعلام خواهم كرد.نوعي خدمت به كاربران است

در مورد روش هاي كسب درامد كه به شما گفتم.يكي ايجاد وبلاگ بود و ديگري فروش دامين.

متاسفانه در مورد اولي اطلاعي نداشتم. و از ان جهت هم مشكلات فراوان ديگر داشتم كه وقت انرا نداشتم و همينطور مطالب شما مبني بر اينكه ديگر نميشود مثل گذشته كلي وقت گذاشت انوقت انتظار مبلغ 10000 تومان را داشت.

در مورد دامنه هم اقدام كردم.يكي دوتا دامنه خريدم. اما وقتي مراجعه اي كردم به سايت هاي فروش دامنه. ديدم بايد دامنه هارو از سايت خود اين افراد تهيه كرد.

و بازم اين مورد همانند مورد ديگر وقت ان نبود.

اما جناب مهدي مثل اينكه اينكارو شروع كردند و به ايشان پيشنهاد همكاري دادم.اگر به توافق برسيم تا ببينم چه ميشود