سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ (/showthread.php?tid=6739)

صفحه ها: 1 2 3

آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - نادعلي - 01-28-2013 03:36 PM

آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟
دوستان هرگونه اطلاعاتي داريد يا ميتوانيد كمكي در اين خصوص داشته باشيد خوشحال ميشوم مطرح كنيد...

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - toofan245 - 01-28-2013 03:48 PM

سلام
بستگی به خود شخص و محل زندگی دارد.
الان دایی من کارگاه کوچک لبنیات داره (ماست - کره - پنیر) خودش که راضیه فکر کنم ماهانه حدود 1/5 تا 2 تومن واسش داره

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - Delta.H - 01-28-2013 05:48 PM

سلام
یک نفر هست که با وانت و یک مخزن استیل بزرگ و یک ترازوی دیجیتال هر روز هفته در یکی از مناطق مسکونی اهواز می ایستد و شیر تازه گاو می فروشد.
چون تعداد زیاد مشتریانی که برای خرید شیر از او صف میبندند نظرم را جلب کرده بود از آنها پرسیدم و گفتند که شیر او تازه و با کیفیت است و مشتری چندساله دارد!
از لحاظ اداره بهداشت هم اطلاعی ندارم که مجوز دارد یا ندارد یا اصلاً نیاز به داشتن مجوز برای چنین کاری هست یا خیر!
اما از شاگردش که پرسیدم گفت روزی دو و گاهی سه بار مخزن را پر میکنند و ظاهراً از دامداران میخرند.
حجم مخزن هم فکر میکنم پانصد لیتری بود.
در کنار آن سرشیر نیز می فروشد.
ظاهراً درآمد خوبی دارد.

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - faramarzeparsi - 01-28-2013 08:46 PM

درود
دوست عزيز صد در صد كار پر در آمدي است اما كار سختي هم هست
تهيه شير مناسب و به قيمت
توليد ماست سطلي و توزيع آن در مغازه ها اگر دقت و كيفيت كارت بالا باشد بسيار سود آور است.
اما شب و روز نداري
و بايد خودت سوار كار باشي

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - فرهاد قربانی - 01-28-2013 08:59 PM

کار خوب و عالییه.من الان 15کیلومتر میرم تو شهر دیگه تا از مکانی که دامداران شیر میارن برای فروش ،شیر محلی بگیرم.تازه من پارتی دارم هفته ای 5لیتر بهم میده.

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - mir abbas - 01-29-2013 01:42 AM

یک شغل پر در امد و لذتبخش به نظر من هست چون در مقیاس کوچک یک تولید کننده هستید و امکان گسترش کار در ابعاد بزرگ را داراست .سر کوچه محل ما یک لبنیاتی هست که هر موقع چه صبح وچه شب رد میشوم شلوغ هست و واقعا لذت میبرم .یک توصیه اگر اینچنین هدفی دارید در مناطق مرفه نشین دست به این کار بزنید ولو در یک چپ کوچه که مغازتون تو دید نباشه ،خیلی زود با تبلیغ دهان به دهان کارتون رونق میگیره با توجه به اینکه به لبنیات بسته بندی هم یک مقدار بی اعتمادی وجود داره.

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - habib tousi - 01-29-2013 08:15 AM

(01-29-2013 01:42 AM)mir abas نوشته شده توسط:  یک شغل پر در امد و لذتبخش به نظر من هست چون در مقیاس کوچک یک تولید کننده هستید و امکان گسترش کار در ابعاد بزرگ را داراست .سر کوچه محل ما یک لبنیاتی هست که هر موقع چه صبح وچه شب رد میشوم شلوغ هست و واقعا لذت میبرم .یک توصیه اگر اینچنین هدفی دارید در مناطق مرفه نشین دست به این کار بزنید ولو در یک چپ کوچه که مغازتون تو دید نباشه ،خیلی زود با تبلیغ دهان به دهان کارتون رونق میگیره با توجه به اینکه به لبنیات بسته بندی هم یک مقدار بی اعتمادی وجود داره.
حتما این کار رو انجام بده و فقط چیزی که باید خیلی دقت کنی بهداشت،الان که مغازه شیر وپنیر محلی میفروشم اولین سوالی که مشتری میپرسه کی درست میکنه؟بیشتر از قیمت بزاشون بهداشت و سلامتی مهمه12_00212_00212_002

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - soltan_sal - 01-29-2013 11:30 AM

کار بسیار پردرآمد و در ضمن پر درد سر است . من همیشه برای خرید لبنیات همیشه محلی استفاده می کنم چند تا مغازه تقریبا کنار هم هست ولی کیفیت خیلی برام مهم است پس کیفیت هم فراموش نکنید.

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - حامد - 01-29-2013 01:07 PM

دوست عزیز باید اول برای شروع این کار رابطه های برای خرید شیر محلی بدست بیاوری که همان دامداران میباشند.اگر تونستی با این افراد رابطه برقرار کنی و قراردادی بنویسی که خیالت از تامین شیر راحت بشه بله شغله پر سودی هستش.

RE: آيا لبنيات محلي شغل پر درآمدي هست؟ - nadeer falah - 01-29-2013 01:20 PM

به نظر من این کار خیلی خلاقیت میخواهد... حتما باید حواست جمع باشه تا قبل از پیدا شدن رقیب ، شما باید بتونی ایده جدیدی در کارت پیاده کنی منظورم اینه رسیدن به شما باید دشوار باشه... هر لحظه باید تکنیک جدید رو اماده داشته باشی و مشتریان و روقباتو سوپرایز کنی... با کارتون تفریح کنید...