سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ (/showthread.php?tid=6685)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - کوروش بزرگ - 01-24-2013 12:00 AM

من دوست دارم تو ایران زندگی کنم اما یه سریم به بورلی هیلز میزنمBlush

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - اميرعلي - 01-24-2013 12:23 AM

من دوست دارم برم استراليا براي تفريح ارامش

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - saeed.abdollahi - 01-24-2013 09:19 PM

درود برشما
خب مسلما ایران اولین و اخرین جایی هست که زندگی میکنم
اما دوست دارم میلیادر شدم یه گشتی به ابهای دور بزنم Smile

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - صدفی - 01-25-2013 04:50 PM

برای اسکان ایران - تهران
وطنم رو با هیچ جا عوض نمیکنم

ولی دوست دارم زمستان رو تو یه کشور سردسیر باشم مثل آلمان یا کانادا که معنای واقعی سرما و برف و یخ رو بفهمم

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - toofan245 - 01-25-2013 05:55 PM

من هم حتما ایران
ولی تعطیلات رو میرم بارسلون اسپانیا !!

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - MARYAR - 01-25-2013 05:59 PM

من عاشق اسپانیا و ایتالیا هستم فقط و فقط بخاطر فوتبالللللللللللللل

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - faramarzeparsi - 01-25-2013 06:12 PM

درود
اگر تو ايران ميلياردر بشيم هيچ جاي ديگه دنيا نمي تونيم زندگي كنيم چون هيج جا مثل اينجا نمي شه بي حساب و كتاب و يك شبه پول در آورد.
ولي مي تونيم با خريد يك خانه يك ميليون دلاري اقامت كانادا را بگيريم براي روز مبادا چون با ايران قرار داد استرداد مجرمين ندارد
به آمريكا هم نزديك است
در آمريكا هم هر نوع شهري براي هر كاري بخواين هست

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - jahanagahi - 01-25-2013 10:47 PM

ایران
سفر کاری به شهرهای مختلف ایران و کشورهائی که مورد نظر کاری باشند.

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - 3ObHaN - 01-25-2013 11:13 PM

سنگاپور یا هنگ کنگ Big Grin دیدم که میگما Big Grin

RE: اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ - habib tousi - 01-25-2013 11:17 PM

تموم ایرانو بچرخم.استرالیا و برزیل رو هم دوست دارم