سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: میلیاردرهای ایرانی (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان (/showthread.php?tid=6667)

صفحه ها: 1 2

رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - mir abbas - 01-23-2013 11:59 AM

"خودم را شکستم تا از نوبسازم"علی اصغر جهانگیری:فارغ التحصیل پلیمر پلاستیک بودم که در کارخانه تولید دارو استخدام شدم .اما پس از 10 سال از کارخانه خارج شدم .متاهل و بیکار بودم .با جیب خالی بشکه خالی میفروختم ،گاهی خجالت میکشیدم که با مدرک مهندسی اینکار را میکنم .
اما سرانجام با پول ان توانستم اولین کارگاهم را بزنم و ایده مایع ظرفشویی با رایحه میوه
را اجرا کنم.

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - mir abbas - 01-23-2013 01:55 PM

"پیکانم را فروختم ،بوفه ای در مدرسه زدم .این کار را رها کردم و به فروش میز کامپیوتر پرداختم .اما ورشکست شدم.به توزیع مواد غذایی پرداختم اما رهایش کردم .
از کودکی عاشق بستنی درست کردن بودم .تصمیم گرفتم انرا در مقیاس بزرگ (ایسپک )عملی کنم و موفق شوم"
بابک بختیاری دلیل اینهمه شکست را داشتن چند هدف و دلیل موفقیتش را دنبال کردن یک هدف خاص میداند.

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - mir abbas - 01-24-2013 04:44 PM

در محله قدیمی مرادبیک به دنیا امد.
وی توانست لیسانس و فوق لیسانس راه و ساختمان را در دانشگاه تهران بگیرد.
مشکلات زندگی و کاری مخصوصا داغ پسر جوانش نتوانست او را از پای بیندازد .
مهندس محمد رضا اصغر پور (مدیر عامل شرکت ساختمانی تاسیساتی ساسوله)پر انرژی و محکم، دقت و صداقت را کلید توفیقاتش میداند
"همیشه فکر میکنم مردم از درون من خبر دارند ،به همین خاطر نمیتوانم دروغ بگویم"

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - mir abbas - 01-24-2013 06:55 PM

"یادم نمی اید خسته یا نا امید شده باشم ،شک برایم معنایی ندارد"
مهندس قلی زاده پاشا ،بنیانگذار شرکت ایرفو ،پسر تهیدست روستایی بود که در زمان تحصیلش ،از شدت فقر شبها در گوشه مدرسه میخوابید.
او توانست با کسب مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی در یک کارخانه ریخته گری کار کند و تجربیات زیادی کسب کند وی توانست سرانجام با کمک افراد مجرب کارخانه اقلام چدنی ایرفو را پایه گذاری کند....

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - mir abbas - 03-11-2013 02:04 PM

پیروزی های کوچک بدست آورید. رضایت از زندگی در افرادی که کار های کوچک را به خوبی انجام می دهند 22 درصد بیشتر از افرادی است که علاقه به بدست آوردن موفقیت های بزرگ دارند. (اورلیک 1998)

دستور العمل ها را بنویسید. کسانی که معمولا از کار هایی که باید انجام شود یادداشت تهیه می کنند. از افرادی که این کار را انجام نمی دهند 32 درصد شانس بیشتری برای داشتن احساس پیشرفت در زندگی خود دارند. ( هووات 1999)

برنده ها ساخته می شوند، بدنیا نمی آیند! تحقیقات موردی روی مدیران اجرایی مشخص نموده است که 98 درصد از آنها پیشرفت و موقعیت خود را نتیجه برنامه ها و استراتژی می دانند و بیش از نیمی از آنها فردی موفق را سرمشق خود قرار داده اند تا برنامه ای درست برای خود تعریف نمایند. (گوردن 1998)

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - ahmad rezaee - 03-11-2013 04:08 PM

نام میلیونر: پیتر شانکمن

نام شرکت: کارخانه گیک, مشاور روابط عمومی وبازاریابی شرکتهایی همچون آمریکن اکسپرس, دیزنی, ناسا واسپیرینت

مکان: نیویورک

فروش: چندین میلیون دلار درسال2010

پیتر میگوید من هرروز ساعت 4:15 دقیقه صبح بیدار میشوم,این واقعا جالبه که شما می توانید هرچیزی بدست بیاورید وقتی صبح زود بیدار میشوید. این ساعات برای پیتر بسیار حساس است زیرا او دراین زمان به تماسهایش میرسد. ما همه افرادی را درشبکه خودمان داریم بزرگترین چیز در ارتباط باآنها سلام واحوال پرسی است اما فراتر از این یعنی وقتی که چیزی نیاز داریم این راه و زمان خوبی برای گسترش شبکه نیست.

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - mehdi098 - 03-11-2013 08:37 PM

دوستان پيشنهاد ميكنم كتاب عقابهاي آقاي مظاهري رو تهيه كنيد و بخونيد كتاب جالبي هست شرمنده آقاي كاظمي اگه جاي بدي اين كتاب رو معرفي كردم

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - mir abbas - 03-11-2013 11:01 PM

شهرام فخار که تنها با سه میلیون اولین رستورانش را راه اندازی کرد و امروز به 150 شعبه در سراسر ایران توسعه یافته و تنها برند انها را 52 میلیارد تومان قیمت گذاری کرده اند،میگوید:
"موفقیت قلب کسب و کار است و هر ان ممکن است از کار بایستد پس باید به ان شوک وارد کرد.
این شوک تغییر و تحول است .من تصمیم گرفتم با جابجایی و تغییر مدیران مجموعه ام ،شرکت در نمایشگاهها و ارتباط با مخاطبان این شوک را وارد کنم"

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - habib tousi - 03-11-2013 11:33 PM

چقدر زیبا.هزاران سپاس تقدیم شما ها که صادقانه با نوشته هاتون کمک دوستانی همچون من هستید

RE: رمزهای موفقیت کار افرینانان موفق از زبان خودشان - mercede - 03-11-2013 11:42 PM

یکی از تاپیکهای جذاب برای من... ممنون همه..