سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز (/showthread.php?tid=6580)

من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - mosafere55 - 01-20-2013 12:33 PM

از 5 فروردین امسال در یکی از املاک های تبریز بنام املاک دهکده تا شهریور فعالیت کردم اما چون کارمند بودم نتوانستم در انجا ادامه بدهم وبلاگی داشتم که روزانه 3-4 نفر بازدیدکننده داشت و هیچ تماسی نداشتم اما به لطف خدا و با تلاشی که داشتم وبلاگ را در نیمه دوم امسال فعال تر کردم که حالا روزانه بین 100 تا 200 نفر بازدید کننده دارد و حداقل 5-6 مورد تماس جدی دارم بدون اینکه سرمایه ای گذاشته باشم و حتی بدون طراحی سایت و تنها از طریق وبلاگ به لطف خدا خوب جواب گرفته ام وبلاگم را ببینید و پیشنهادها و راهنمایی هایتان را دریغ نفرمایید.
آرزومند موفقیت همه دوستان- ابوالفضل لطفی از تبریز

فروش فوری املاک در تبریز
foori.blogfa.com

RE: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - mosafere55 - 01-21-2013 11:53 AM

من همچنان منتظر نظرات دوستان هستم...

RE: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - jahanagahi - 01-21-2013 01:22 PM

وبلاگ عالی.حرکت عالی.انشالله هرچه زودتر وبلاگ را به سایت تبدیل فرمائید. موفقتر باشی.

RE: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - yu3f - 01-21-2013 02:01 PM

اول سلام و عرض تبریک

من ب شخصه وقتی دنبال خونه می چرخم (البته در تهران) ۲ مورد برام خیلی مهم هست.
۱- مکانش بر روی گوگل مپ. (خب تهران خیلی بزرگ هست. بر اساس اسم منطقه سخت است پیدا کردن)
۲- تصاویری از ملک (از داخل و خارج بخصوص از خارج ک خیابان و کوچه اش ب چ شکل است.

البته من تبریز یکبار ۲ روزه آمدم نمی دانم از لحاظ وسعت و ... ب چ صورت است اما اگر سایت املاک داشتم این دو مورد رو حتما قرار می دادم.

RE: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - نادعلي - 01-21-2013 02:19 PM

سلام
منم خيلي خوشحال شدم وبلاگ شمارو ديدم ... مطمئن باشيد موفقيت شما نزديكتر از تصور شما نصيبتان خواهد شد.
پيشنهاد من براي شما : شناسايي سايتهاي اينترنتي شهر تبريز و ارسال ايميل و يا تيليغ در اين سايتها مي باشد. مثلا سايت شهرداري . فرمانداري . استانداري و...
خصوصا سايتهاي كه مراجعه زيادي دارن. ارسال پيامك نيز در تبليغات شما بسيار موثر خواهد بود .. شك ندارم به زودي روزي2000نفر بازديد كننده خواهيد داشت ...

RE: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - mosafere55 - 01-22-2013 07:59 PM

(01-21-2013 01:22 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  وبلاگ عالی.حرکت عالی.انشالله هرچه زودتر وبلاگ را به سایت تبدیل فرمائید. موفقتر باشی.

با تشکر از استاد عزیز
چشم انشالله راهنمایی های دوستان را مد نظر خواهم داشت

RE: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - ناصر صادقی - 01-22-2013 08:41 PM

برای شروع خیلی خوب بود ولی اگر بازدید کنندگان سایتت زیاد شد آینده به فکر یک وب سایت خوب باش.

RE: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز - azam - 01-26-2013 02:49 PM

کار زیبا و جالبی را شروع نموده اید 10_004
وبلاگتون هم خوب طراحی نمودید به قول استاد بهتر به وب سایت تبدلیش نمایید تا بهتر بتونید بازدیدکنندگان بیشتری را جلب نمایید
عکس از مناظر اطراف مسکن مورد نظر و همچنین از داخل مسکن تاثیر زیادی دارد
انشاءالله موفقیت های بیشتر و بزرگ تر داشته باشید3610_004