سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاغل پر درامد سال 92 - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: مشاغل پر درامد سال 92 (/showthread.php?tid=6476)

مشاغل پر درامد سال 92 - arash-microb - 01-15-2013 11:17 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز
همانطور که همه میدونیم بیشتر شغلهاز آزاد تو چند ماه اول سال با افت زیادی مواجه میشه و خرید کم میشه این تاپیک و زدم تا از نظر هم استفاده کنیم ببینیم چه کارایی تو او زمان درامدش خوبه تا وقتو از دست ندیم
منتظر نظرات هستیم
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
به نظر خود من فست فود و رستوران

RE: مشاغل پر درامد سال 92 - فرهاد قربانی - 01-15-2013 11:22 PM

یه چیزی بهتون میگم که از من به یادگاری داشته باشین:

کاسب خوب اونه که تو اوج بازار خرابی ،بازارش رو داشته باشه و گرنه وقتی بازار خوبه واسه همه خوبه و اسه تو هم خوب!!!

RE: مشاغل پر درامد سال 92 - mehdiseven - 01-15-2013 11:23 PM

به نظر من فروشگاه های زنجیره ای مواد خوراکی چرا؟ چون مواد خوراکی و مصرفی چون همیشه مورد نیازن مصرف میشن و اول و اخر سال نداره..دییییییییییییییییی

RE: مشاغل پر درامد سال 92 - بيلا بالا - 01-16-2013 12:40 AM

(01-15-2013 11:22 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  یه چیزی بهتون میگم که از من به یادگاری داشته باشین:

کاسب خوب اونه که تو اوج بازار خرابی ،بازارش رو داشته باشه و گرنه وقتی بازار خوبه واسه همه خوبه و اسه تو هم خوب!!!

گل گفتي اي گل گفتي12_002
مثل يه بلبل گفتي12_002
جواب عالي دادي 12_002
غنچه بودي شكفتي12_002

RE: مشاغل پر درامد سال 92 - mir abbas - 01-16-2013 05:24 PM

در هر زمینه کاری میشه روی تجربه دقیقا تشخیص داد چه محصولی و در چه فصولی مصرفشون زیاده و چه زمانی کم، من تو حیطه خشکبار عرض میکنم
فروش انجیر 6 ماهه دوم سال فوق العاده است فروش لواشک و ترشی جات 6 ماهه اول سال خیلی خوبه ،حالا شما میتونید تو هر زمینه ای محصولاتی رو شناسایی کنید ببینید چه زمانی فروششان بالاست و چه زمانی فروش کمی دارند...
البته به حرف اقای قربانی اعتقاد راسخ دارم.