سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی (/showthread.php?tid=6432)

صفحه ها: 1 2

فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - mehdi_mz_64 - 01-13-2013 09:17 PM

سلام
من یه شرکت داشتم که تازه فعالش کردم
زمینه فعالیت هم تهیه و توزیع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی هست.
بار اول به دلیل بازار به شدت ناپویای اصفهان موفق نبود و نتونستیم سفارش جذب کنیم.
اما الان با قدرت بیشتر و راهکارهای جدید میخام شروع کنم.
به نحوی که به چالش بکشمشون
از جمله سفارش انلاین و تبلیغات خود شرکت ها و آزمایشگاه ها و البته خدمات به بیماران که قصد دارم تو سایت عضوشون کنم و بهشون خدمات بدم.
به نظر شما برای این کار چه راهکار های طوفانی میشه اجرا کرد

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - مهدی 1 - 01-13-2013 11:17 PM

تا اونجایی که من می دونم
اینکار نیاز به داشتن آدم در بیمارستان ها ، مطب ها و ... برای معرفی بیماران به شما داره
حالا می تونه به صورت پورسانتی باشه ، یا رفاقتی و یا سرویس های رایگانی که شما به منشی ها ، مسئولین بخش ، پرستاران و ... می دید
به نظرم شما روی این قضیه کار کنید ، خیلی بهتر از مواردی که فرمودید جواب می گیرید

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - mehdi_mz_64 - 01-22-2013 02:27 AM

(01-13-2013 11:17 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من می دونم
اینکار نیاز به داشتن آدم در بیمارستان ها ، مطب ها و ... برای معرفی بیماران به شما داره
حالا می تونه به صورت پورسانتی باشه ، یا رفاقتی و یا سرویس های رایگانی که شما به منشی ها ، مسئولین بخش ، پرستاران و ... می دید
به نظرم شما روی این قضیه کار کنید ، خیلی بهتر از مواردی که فرمودید جواب می گیرید

سلام..به نظر شما چه خدمات رایگانی میشه ارائه داد؟

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - jahanagahi - 01-22-2013 09:44 AM

ضمن توجه به مسائلی که مهدی1 عزیز فرمودند , باید با مسئولین خرید بیمارستانها در تماس باشید.......

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - doctor.sniff - 01-22-2013 12:07 PM

برای اینگونه کارهای که به طور معمول در دست باندهایی مافیایی با نفرات خاص هست شما ۲ روش کار برای بازاریابی بیشتر نداری.

۱- همونطوری که دوستان گفتن باید با رابط‌های این شبکه‌ها ارتباط برقرار کنی و از بالا دست جنس رو وارد کنی
۲- از روش مویرگی استفاده کنی و به خریداران جز جنس رو عرضه کنی

برای سرویس رایگان هم میتونی وب سایت داشته باشی و خدمات سلامت از قبیل لیست داروهای مورد نیاز با قیمت و لیست لوازم جانبی سلامت عرضه کنی در این روش شما عرضه کننده علم هستی و در کنار این علم غیر مستقیم تبلیغی برای محصولاتت داری

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - ali_hoseini - 01-27-2013 05:36 PM

(01-13-2013 09:17 PM)mehdi_mz_64 نوشته شده توسط:  سلام
من یه شرکت داشتم که تازه فعالش کردم
زمینه فعالیت هم تهیه و توزیع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی هست.
بار اول به دلیل بازار به شدت ناپویای اصفهان موفق نبود و نتونستیم سفارش جذب کنیم.
اما الان با قدرت بیشتر و راهکارهای جدید میخام شروع کنم.
به نحوی که به چالش بکشمشون
از جمله سفارش انلاین و تبلیغات خود شرکت ها و آزمایشگاه ها و البته خدمات به بیماران که قصد دارم تو سایت عضوشون کنم و بهشون خدمات بدم.
به نظر شما برای این کار چه راهکار های طوفانی میشه اجرا کرد

در كشور ما بيمارستانها چه خصوصي وچه دولتي امكان خريد آنلاين تجهزات پزشكي ندارند.شما بايد در مرحله اول با كارت ويزيت و كاتالوگ خودتون به بيمارستانها ومراكز درماني بريد و خودتون رو معرفي كنيد ومزاياي خريد از خودتون رو شرح بديد و رابط پيدا كنيد
به ياد داشته باشيد كه بيمارستانها وساير مراكز درماني دولتي فقط از شركت هائي مجاز به خريد هستند كه توسط اداره كل تجهيزات پزشكي تائيد شده باشند و نامشون توي وب سايت آن اداره باشد.
براي خريد تجهيزات پزشكي وآزمايشگاهي قيمت خيلي مهم است ومعمولا از هرجائي كه قيمت پايين تر باشه سفارش ميدن.
شما براي شروع كار مي تونيد از خدماتي مانند سرويس دستگاه ها و كاليبراسون آنها و يا تامين و تعميرقطعات جانبي شروع كنيد.
در ابتدا مدتي كار شما چوب خوري خواهد داشت چون براي اينكه بتونيد جاتون رو باز كنيد بايد قيمت ها رو خيلي پايين ارائه كنيد اما به محض اينكه سفارش ها شروع شد دوران سختي شما هم يواش يواش تموم ميشه و جايگاه خود را بدست خواهيد آورد انشالله

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - nami - 01-27-2013 08:35 PM

با سلام و سپاس

تبریک میگم عزیزم.

سعی کنید در تمام نمایشگاههای مربوط به کارتان،غرفه ای داشته باشید و اگر توان مالی فعلا مقدور نمی باشد خودتان و تیمتان حتما باز هم در نمایشگاهها شرکت کنید و با شرکتهای مختلف مذاکره کنید.

سعی کنید از یکی از شرکتهای معتبر خارجی که نزد پزشکان معتبر می باشد نمایندگی اخذ کنید.

ارتباطتان را با بیمارستانها و پزشکان گسترده کنید.

در این زمینه خیلی کالاها را میتوانید در کنار دستگاههای وارداتی وارد کنید و پخشش کنید پس ارتباطتان را با گمرک خیلی قوی تر و نزدیک تر نمایید.

در مورد دستگاهها اگر خودتان تخصص دارید که چه بهتر ،اگر نداشته باشید فردی وارد در کنارتان باشد تا توضیحات لازم را به مشتری بدهد.

خدمات پس از فروشتان را تقویت کنید.

ارتباطات،ارتباطات و ارتباطاتتان را بسیار در داخل و خارج از کشور گسترده نمایید.

رقبایتان را بشناسید و استراتژی بسیار قوی داشته باشید.

بازار بزرگ تهران را از دست ندهید.البته بعد از تقویت بنیه خودتان در شهرتان ولی در هر صورت ،ارتباطتان را با تهران قطع نکنید.

باید موفق ترین ها باشیم.

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - mehdi_mz_64 - 02-02-2013 11:04 PM

نظرات دوستان خیلی تیز بینانه و مفید بود.از همتون ممنون

اگر بخام خدمات به سالمندان رو هم تو برنامه داشته باشم چه چیز های پیشنهاد میکنید.
خدماتی که هم ارزون باشه و هم در قالب کارت عضویت بهشون بدم.با حد اقل مبلغ پرداختی.منظوررم یه چیزی تو مایه ی تهیه دارو و تزریق داخل منزل و یافتن داروهای کمیاب و غیره هست.....

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - mehdi_mz_64 - 02-18-2013 02:38 PM

کسی نظری نداره؟سالمندان هم خدمات میخان....کمک کنید

RE: فروشگاه مجازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - mehdi_mz_64 - 06-05-2013 10:06 PM

چون شدیدا کمک میخام پیداش کردم اوردمش بالا