سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
یه پیشنهاد پولساز - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: یه پیشنهاد پولساز (/showthread.php?tid=6371)

یه پیشنهاد پولساز - mknasiri - 01-09-2013 08:50 AM

من یه پیشنهاد دارم
میشه این تالار رو به یه سری سایت لینک داد.یعنی تالار رو لینک کرد.یعنی یه جورایی تبلیغ این تالار باشه. این تالار خیلی برای کسب و کار می تونه مفید باشه و فکر کنم تو ایران تک باشه.از این پتانسیل میشه بیشتر استفاده کرد.بعدها میشه رو بحث های تجاریش هم صحبت کرد.
من خودم میتونم یه سایت خیلی خوب رو لینک بدم. مدیر تالار اگه اینو خوند به پیام خصوصی بزاره. این تالار رو میشه پولساز کرد خیلی سخت نیست.

RE: یه پیشنهاد پولساز - soltan_sal - 01-09-2013 09:01 AM

(01-09-2013 08:50 AM)mknasiri نوشته شده توسط:  من یه پیشنهاد دارم
میشه این تالار رو به یه سری سایت لینک داد.یعنی تالار رو لینک کرد.یعنی یه جورایی تبلیغ این تالار باشه. این تالار خیلی برای کسب و کار می تونه مفید باشه و فکر کنم تو ایران تک باشه.از این پتانسیل میشه بیشتر استفاده کرد.بعدها میشه رو بحث های تجاریش هم صحبت کرد.
من خودم میتونم یه سایت خیلی خوب رو لینک بدم. مدیر تالار اگه اینو خوند به پیام خصوصی بزاره. این تالار رو میشه پولساز کرد خیلی سخت نیست.
منظورتون چه سایتهای است.

RE: یه پیشنهاد پولساز - mknasiri - 01-09-2013 09:13 AM

(01-09-2013 09:01 AM)soltan_sal نوشته شده توسط:  
(01-09-2013 08:50 AM)mknasiri نوشته شده توسط:  من یه پیشنهاد دارم
منظورتون چه سایتهای است.

سایتهای اشتغال و کاریابی و کارافرینی و ...