سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید (/showthread.php?tid=6357)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - madar - 01-08-2013 05:42 PM

ممنون بخاطر تمام تلاش بی چشمداشتتان

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - jahanagahi - 01-08-2013 09:07 PM

(01-08-2013 12:59 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  فرمول موفقیت استاد بهداد عزیز :

خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته

==============
از همه عزیزان تقاضا دارم این فرمول را یادداشت فرموده و بر روی تک تک کلماتش تاکید و مطالعه فرمائید.
کل هدف انجمن این فرمول است.
کل موفقیت شما عزیزان این فرمول است.
کل برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف این فرمول است.
در نهایت هر کتابی که از نویسندگان ایرانی و خارجی مطالعه می فرمائید بر اساس این فرمول استاد بهداد عزیزم است.
من چند جلسه افتخار هم صحبتی ایشان را تلفنی داشته ام. چنان بی ریا و صادقانه صحبت میکند که فکر میکنید سالها است با ایشان آشنا هستی. کلمات با لبخند و جملات با لبخند ادا می شود.
این از خصوصیات عزیزان موفق است.
قدر این فرمول را بدانید.
============

نظر شما عزیزان چیست:
گرچه اطمینان دارم همه عزیزان از اساتید هستند.
سئوالم اینست که ضمن مرقوم فرمودن نظرات خود , واقعا چند نفر از عزیزان این فرمول را نوشته اند؟

جهان آگهی :آقا اجازه؟ما نوشتیم.
حالا که استادت نیست من بهت میدم 20
جهان آگهی از خوشحالی جیغ کشید.(بنده خدا حق داشت تا الان 20 ندیده بود.)WinkWinkWink

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - hadi1987 - 01-08-2013 09:25 PM

واقعا اگه بتونیم این فرمولو تا چند ماه رعایت کنیم (بطور دقیق) ...به نظر من یه انفجار مثبت بزرگ توی کایناتمون رخ میده ...سختی رسیدن به آرزوها فقط همین فرموله...خیلی آسونه به نظر من (اگه سختش نکنیم)
من همین الان این فرمولو نوشتم....خلاصه کتابها و فیلمها و اطلاعاتی بود که تا حالا جمع کرده بودم

مرسی استاد

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - صابری - 01-08-2013 09:36 PM

(01-08-2013 05:40 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته

یک سوالی که برایم پیش می آید اینست :

وقتی در ازدحام کارهای روزمره گرفتاری و فشارها و استرس رمقت را گرفته ، وقتی با تنی خسته از بسیاری کار سر به بالین می گذاری و بعد از چند روز مبارزه وقتی در خلسه سجده نماز شبانگاهی به یاد هدفهایت می افتی و گاه اصلاً فراموش می کنی که اهدافت چه بوده ؟

اینها یعنی اینکه فرصتی برای آرامش و مراقبه نداشته ای و حال چگونه می توان به خود هدف رسید .

آیا این همان جایی است که باید هدف و خواسته ات را رها کنی و به تلاشت ادامه دهی ؟

من هدفی دارم و به یقین می دانم تمام تلاشم در راه رسیدن به آن است ، و ایمان دارم که به آن خواهم رسید ، اما با این فراموشی تکرار و تلقین چگونه کنار بیایم .

گرچه جواب خودم را پیدا کرده ام اما برای دوستانی که در مشغله های کاری حتی خود را نیز فرامو ش می کنند ، سوالی اساسی را مطرح کردم تا با یافتن جوابهای دقیق و نظراتی سازنده بشود در ازدحام به تمرکز خواسته رسید
سلام. متشکرم از شما.
دقیقا من هم همین سوال را داشتم.
بارها با اینکه هدفم را نوشته ام اما فراموش میکنم و بعد از مشغله چند روزه مثلا در آخر هفته ای به یاد آن می افتم.
در جایی خواندم که باید مدتی روی هدف تمرکز کرد و بعد آن را به حال خود رها کرد تا خلق شود!
در جایی چیز دیگری شنیدم که تفکر و مراقبه لحظه به لحظه!
واقعا چه باید کرد؟

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - jahanagahi - 01-08-2013 09:41 PM

مورد اول و دوم لازم و ملزوم هم هستند. لازم نیست دائم بفکر هدف باشیم و منتظر رسیدن. اهداف باید رها شوند ولی تغییر نگرش همیشه لازم است. من الان هم جملات تاکیدی را روزانه تکرار میکنم.امیدوارم توضیح کامل را داده یاشم.

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - maxsoulfly - 01-08-2013 10:18 PM

استاد!

بنده نوشته ام.

بر روی کاغذ A3 با خطی درشت نوشتم و به دیوار چسباندم.

هر لحظه که نوشته را میبینم , اهدافم یادآوری می شود و ... 12_002

واقعا عالی بود.

مرسی از استاد بهداد برای این خلاصه نویسی و مرسی از شما برای نشر و ترویج این فرمول. Heart

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - بهداد - 01-08-2013 11:33 PM

[b]
(01-08-2013 09:36 PM)iman21 نوشته شده توسط:  
(01-08-2013 05:40 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته

وقتی در ازدحام کارهای روزمره گرفتاری و فشارها و استرس رمقت را گرفته ، وقتی با تنی خسته از بسیاری کار سر به بالین می گذاری و بعد از چند روز مبارزه وقتی در خلسه سجده نماز شبانگاهی به یاد هدفهایت می افتی و گاه اصلاً فراموش می کنی که اهدافت چه بوده ؟

اینها یعنی اینکه فرصتی برای آرامش و مراقبه نداشته ای و حال چگونه می توان به خود هدف رسید .

من هدفی دارم و به یقین می دانم تمام تلاشم در راه رسیدن به آن است ، و ایمان دارم که به آن خواهم رسید ، اما با این فراموشی تکرار و تلقین چگونه کنار بیایم .

گرچه جواب خودم را پیدا کرده ام اما برای دوستانی که در مشغله های کاری حتی خود را نیز فرامو ش می کنند ، سوالی اساسی را مطرح کردم تا با یافتن جوابهای دقیق و نظراتی سازنده بشود در ازدحام به تمرکز خواسته رسید
سلام. متشکرم از شما.
بارها با اینکه هدفم را نوشته ام اما فراموش میکنم و بعد از مشغله چند روزه مثلا در آخر هفته ای به یاد آن می افتم.
در جایی خواندم که باید مدتی روی هدف تمرکز کرد و بعد آن را به حال خود رها کرد تا خلق شود!
واقعا چه باید کرد؟

درود بر هر دو عزیز بزرگوار
اینکه هر کجا هر چیز نوشته به نظرم نمیتونه سندیت کاربردی داشته باشه مگر اینکه خلافش ثابت بشه یعنی باید عملی به نتیجه برسیم . این فرمول ساده همه اش روی خودم تست شده است و روی دوستان و اطرافیان نزدیکم تست شده و جوابش را گرفته ایم . من تلاش کردم به ترتیب باز هم میگم به ترتیب برای شما بنویسم . این بحث رها کردن گسترده هستش که در سر موقع توضیح خواهم داد .
رها کردن با تمرکز تفاوت دارد یعنی شما شدت تمرکزتان در تمریناتتان ثابت می ماند فقط باید وابستگی را از هدفتان بردارید .بطوریکه اگر هدف در زندگیتان ظاهر نشد خدشه ای در زندگی تان وارد نشود مانند مردم عادی که تا به هدفشان نمی رسند روحیه شان را می بازند و به زمین زمان بد می گویند ( این یعنی وابستگی به هدف - این یعنی شکست از درون ) .
امسال یک کتاب با موضوع رها سازی هدف در جهان منتشر شده به دنبال خریداری این کتاب هستم . دو مقوله را تا به حال جایی ندیده ام که اساتید بزرگ موفقیت در موردش چیزی بگویند : 1 - رها سازی 2 - مرحله تصدیق

از اتمام تاپیک مسائل کاربردی قانون جذب چیزی نمانده و بعد از اتمام و نتیجه گیری کلی این تاپیک بازسازی و متب می شود و برای همیشه بسته خواهد شد تا در دسترس عموم قرار بگیرد . بعد از این تاپیک پروژه های کاربردی دیگر طرح ریزی خواهم کرد که شاید در سال جدید در قالب ویژن مطرح شود . خوشحالم در جمعی هستم که با همه یکی هستم . راحت هستم همه رو دوست دارم .

اگر شما این فرمول را منظم تا مدت حداقل 6 ماه روزانه انجام دهید و نتیجه نگرفتید من تمام زندگیم را به شما می بخشم منوط بر اینکه میزان باور و نگرشتان صحیح باشد و مایوس نشوید . جواب داده و جواب خواهد داد .

اینکه زمان کم دارم یا وقت انجام تمارین ندارم بهانه هایی بدون توجیه هستند که من نمی پذیرم . در 24 ساعت من به همه میگویم که بیش از 13 ساعت زمان پرت داریم . این را محاسبه کرده ام : 8 ساعت خواب + 5 ساعت زمان مرده و ...........
این بهانه ها بمن ارتباطی نداره چون خودتان برای موفقیت تان تصمیم میگیرید نه شخص دیگر . همینکه من خودم برای خودم تصمیم میگیرم کافیست که چه کار کنم / چجور تمرین کنم / چجور لذت ببرم و ...........
شاید کسی دوست نداشته باشد مثل من در روز 4 ساعت تمرین داشته باشد . پس اجباری نیست . هر انچه میخواهی را خودت تعیین میکنی و منم شادم

عشق است تمام عشقی که تو احساسش میکنی

[/b]

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - successman - 01-09-2013 12:13 AM

" خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته "

با تشكر از استاد بهداد و هوشنگ خان عزيز

متاسفانه تا كنون سعادت استفاده از انديشه هاي عزيز دل (بهداد عزيز) را نداشتم .
من هم چندين سال است كه بر روي موضوع موفقيت و قانون جذب مطالعه مي كنم و هموراده فراز و فرود داشته ام .
چند سوال در مورد فرمول موفقيت شما :
1 - آرزو اگر دست يافتني بود كه آروز نمي شد .. آرزو آيا آرزو نيست ؟ پس چرا در كنار هدف از آن نام برده ايد ؟
2 - منظور شما از " با ارتعاش احساسات بالا " چيست ؟
3 - آيا اقدام كردن نبايد در اوليت هاي بالاتري قرار گيرد ؟

متشكر مي شوم از عزيزان خودم تا به سوالات پيش آمده برايم پاسخ دهند .

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - jahanagahi - 01-09-2013 01:09 AM

(01-09-2013 12:13 AM)successman نوشته شده توسط:  " خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته "

با تشكر از استاد بهداد و هوشنگ خان عزيز

متاسفانه تا كنون سعادت استفاده از انديشه هاي عزيز دل (بهداد عزيز) را نداشتم .
من هم چندين سال است كه بر روي موضوع موفقيت و قانون جذب مطالعه مي كنم و هموراده فراز و فرود داشته ام .
چند سوال در مورد فرمول موفقيت شما :
1 - آرزو اگر دست يافتني بود كه آروز نمي شد .. آرزو آيا آرزو نيست ؟ پس چرا در كنار هدف از آن نام برده ايد ؟
2 - منظور شما از " با ارتعاش احساسات بالا " چيست ؟
3 - آيا اقدام كردن نبايد در اوليت هاي بالاتري قرار گيرد ؟
متشكر مي شوم از عزيزان خودم تا به سوالات پيش آمده برايم پاسخ دهند .
1- اگر برای رسیدن به آرزو برنامه ریزی شود به هدف تبدیل می شود.
2- با ایمان کامل . با باور زیاد .
3- اقدام در آخرین مرحله است. اول باید نگرش عوض شود وایمان و باور ایجاد گردد دیوارهای ذهنی از بین برود. وقتی ذهن کاملا آماده شد حرکت صورت میگیرد.(البته حرکت نهائی. )

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - kafi - 01-09-2013 01:23 AM

(01-08-2013 11:33 PM)بهداد نوشته شده توسط:  [b]
(01-08-2013 09:36 PM)iman21 نوشته شده توسط:  

سلام. متشکرم از شما.
واقعا چه باید کرد؟

درود بر هر دو عزیز بزرگوار
اینکه هر کجا هر چیز نوشته به نظرم نمیتونه سندیت کاربردی داشته باشه مگر اینکه خلافش ثابت بشه یعنی باید عملی به نتیجه برسیم . این فرمول ساده همه اش روی خودم تست شده است و روی دوستان و اطرافیان نزدیکم تست شده و جوابش را گرفته ایم . من تلاش کردم به ترتیب باز هم میگم به ترتیب برای شما بنویسم . این بحث رها کردن گسترده هستش که در سر موقع توضیح خواهم داد .
رها کردن با تمرکز تفاوت دارد یعنی شما شدت تمرکزتان در تمریناتتان ثابت می ماند فقط باید وابستگی را از هدفتان بردارید .بطوریکه اگر هدف در زندگیتان ظاهر نشد خدشه ای در زندگی تان وارد نشود مانند مردم عادی که تا به هدفشان نمی رسند روحیه شان را می بازند و به زمین زمان بد می گویند ( این یعنی وابستگی به هدف - این یعنی شکست از درون ) .
امسال یک کتاب با موضوع رها سازی هدف در جهان منتشر شده به دنبال خریداری این کتاب هستم . دو مقوله را تا به حال جایی ندیده ام که اساتید بزرگ موفقیت در موردش چیزی بگویند : 1 - رها سازی 2 - مرحله تصدیق

از اتمام تاپیک مسائل کاربردی قانون جذب چیزی نمانده و بعد از اتمام و نتیجه گیری کلی این تاپیک بازسازی و متب می شود و برای همیشه بسته خواهد شد تا در دسترس عموم قرار بگیرد . بعد از این تاپیک پروژه های کاربردی دیگر طرح ریزی خواهم کرد که شاید در سال جدید در قالب ویژن مطرح شود . خوشحالم در جمعی هستم که با همه یکی هستم . راحت هستم همه رو دوست دارم .

اگر شما این فرمول را منظم تا مدت حداقل 6 ماه روزانه انجام دهید و نتیجه نگرفتید من تمام زندگیم را به شما می بخشم منوط بر اینکه میزان باور و نگرشتان صحیح باشد و مایوس نشوید . جواب داده و جواب خواهد داد .

اینکه زمان کم دارم یا وقت انجام تمارین ندارم بهانه هایی بدون توجیه هستند که من نمی پذیرم . در 24 ساعت من به همه میگویم که بیش از 13 ساعت زمان پرت داریم . این را محاسبه کرده ام : 8 ساعت خواب + 5 ساعت زمان مرده و ...........
این بهانه ها بمن ارتباطی نداره چون خودتان برای موفقیت تان تصمیم میگیرید نه شخص دیگر . همینکه من خودم برای خودم تصمیم میگیرم کافیست که چه کار کنم / چجور تمرین کنم / چجور لذت ببرم و ...........
شاید کسی دوست نداشته باشد مثل من در روز 4 ساعت تمرین داشته باشد . پس اجباری نیست . هر انچه میخواهی را خودت تعیین میکنی و منم شادم

عشق است تمام عشقی که تو احساسش میکنی

[/b]

سلام
استاد بهداد عزیز ، من مرحله رها سازی رو متوجه نمیشم ..... یعنی باید کلا فراموش کنم که چی میخواستم ؟ خوب اینکه با قانون جذب ضدیت داره ؟ چون من هر روز و هر لحظه که یادم بیوفته روی موضوعی که مد نظرم هست فکر میکنم و ...
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

ارادتمند - کامبیز