سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید (/showthread.php?tid=6357)

صفحه ها: 1 2 3 4

فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - jahanagahi - 01-08-2013 12:59 AM

فرمول موفقیت استاد بهداد عزیز :

خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته

==============
از همه عزیزان تقاضا دارم این فرمول را یادداشت فرموده و بر روی تک تک کلماتش تاکید و مطالعه فرمائید.
کل هدف انجمن این فرمول است.
کل موفقیت شما عزیزان این فرمول است.
کل برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف این فرمول است.
در نهایت هر کتابی که از نویسندگان ایرانی و خارجی مطالعه می فرمائید بر اساس این فرمول استاد بهداد عزیزم است.
من چند جلسه افتخار هم صحبتی ایشان را تلفنی داشته ام. چنان بی ریا و صادقانه صحبت میکند که فکر میکنید سالها است با ایشان آشنا هستی. کلمات با لبخند و جملات با لبخند ادا می شود.
این از خصوصیات عزیزان موفق است.
قدر این فرمول را بدانید.
============

نظر شما عزیزان چیست:

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - jahanagahi - 01-08-2013 09:05 AM

عزیزان :
لطفا نظر خود را در رابطه با فرمول فوق بیان کنید.

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - صابری - 01-08-2013 09:27 AM

سلام بر استاد عزیز.
دقیقا همینطور است.
تمام اساتید موفقیت همین چند اصل را منتها به روش خودشان تدریس مینمایند.
چه داخلی جه خارجی.
استاد عزیزم دکتر علیرضا آزمندیان-دکتر احمدی منش- دکتر حلت و ...
جک کانفیلد- برایان تریسی- ناپلئون هیل- الیا الکسی و...
در واقع وقتی خداوند کائنات و بعد انسان را خلق کرد ؛ قوانینی را وضع نمود تا طبق آنها زندگی آغاز شود.
مثلا اینکه آتش میسوزاند و یا سیب در اثر جاذبه زمین می افتد یا نیروی گریز از مرکز و...
اما فقط همینها نبود.
خداوند ذهن و قدرت تفکر را به انسان اعطا نمود که برای آفرینش همین هم به خود گفت احسن الخالقین!
وبرای ذهن هم قوانینی وضع نمود که بشر بعد از سالها به آنها پی برد و چکیده این قوانین اینهاست که استاد بهداد عزیز به طور زیبایی بیان نموده اند:
خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - صدفی - 01-08-2013 10:05 AM

استادم 10000 % موافقم دقیقا همینه تو ذهن من هم یه همچین فرمولی هست

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - hisabba2003 - 01-08-2013 10:08 AM

با تشکر از استاد عزیز
این فرمول بسیار جالب است اما من فکر میکنم مشکل اغلب ما نحوه شروع است . بی پروا بگویم:
ما نمیدانیم هدفمان چیست ، همان قدم اول که میگوید هدف یا خواسته و یا آرزو
مشکل از همین جا شروع می شود .
مثلن بسیار شنیده ایم که میگویند سفر خیلی خوب است . و ما همه میگوییم دلم میخواهد مسافرت بروم .
اما نمیدانیم کجا میخواهیم برویم ، فاصله چقدر است، چقدر زمان داریم، اصلن هدفمان از مسافرت چیست
البته شاید این مثال شباهتتش با موضوع هدف گذاری برای ثروتمند شدن کم باشد ولی تا حدودی گویاست .
همه ما دیده ایم که کسانی که پولدارند ماشین خوب دارند خانه خوب دارند لباس شیک می پوشند فخر می فروشند و .... و برای همین ما هم میخواهیم پولدار شویم بعضی هایمان برای اینکه بتوانیم خود را در سطح آن پولدارها ببینیم میخواهیم پولدار شویم
اما هنوز نگرشمان نسبت به پول همان نگرش های قبلی است
به نظر من قبل از همه اینها باید تغییر در دید ما نسبت به ثروت و پول بوجود بیاید .اگر تغییر دید بوجود بیاید و چگونگی استفاده از پول در رسیدن به ثروت جزئی از اندیشه ما شود انوقت طی کردن بقیه پله ها چندان سخت نیست .
یکی از اشتباهات ما این است که همیشه به پول فکر میکنیم و محاسباتمان بر اساس پول است در حالی که به نظر من در راه ثروتمند شدن ، پول فقط وسیله است ( وسیله ای الزامی ) مثل وسایل دیگر مثل اعتبار ،مثل جرات ، مثل شناخت و ....
خیلی از ایده هایکه در این انجمن مطرح می شود بر اساس محاسبات ریالی و بر اسا س کارکردن های عادی است
وانت بخریم فلان چیز را بفروشیم ، مغازه بزنیم فلان شخص گفته این خوب است و .....
همه این ها برای شروع خوب است اما کدامیک از ما کسی را می شناسیم که با سی دی فروشی میلیاردر واقعی شده است ؟
ما باید یاد بگیریم که فروش سی دی اولین پله است اما نباید فقط با آن تا آخر راه را رفت .
خیلی از ما هنوز تفاوت کار با کسب را نمی دانیم . کار آنست که با صرف وقت به دستمزد یا پول برسیم در صورتیکه کسب آن است که ما بدون انجام کار به سود برسیم .
کار ، این است که من صبح تا شب باید وقت خودم را صرف کار کنم تا آخر ماه حقوق بگیرم
کسب این است که من حتی زمانی که در خواب هستم هم به دارایی ام اضافه شود مثل کسی که سهامدار یک کارخانه است
در کار برای پول دریافت کردن خودت باید کار کنی در کسب برای پول دریافت کردن دیگران ( و یا سیستم ها ی دیگر ) باید کار کنند
با کار کردن میتوان میلیاردر شد اما هر لحظه که کار نکنی شروع به زیان دهی میکنی اما در کسب این طور نیست .
به نظر من اگر بتوانیم دید اعضا را نسبت به ثروت و پول و .... جهت دهیم کار بزرگی کرده ایم

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - jahanagahi - 01-08-2013 11:01 AM

ممنونم . قبلا بارها در مورد تغییر نگرش عرض کرده ام.تا نگرش عوض نشود (تایپیکهای زیادی زده ایم که فعلا گرد و خاک میخورد) ثروت تولید نمی شود .

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - jahanagahi - 01-08-2013 11:51 AM

لطف کنید این فرمول مهم را بفراموشی نسپارید.

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - بهداد - 01-08-2013 03:18 PM

سپاسگذارم از استاد بزرگ ، جناب قربانیان عزیز

این فرمول نتیجه ی حدودا 5 الی 6 سال تحقیقاتم بوده که همیشه ناقص بود و انگار چیزی کم داشت . اما باید تکمیل میشد و آن زمانی بود که به نتیجه ( عینیت خواسته ) می رسیدم . مایوس نشدم با دنده مستقیم جلو میرفتم تا نتیجه را بیابم . همه ی اساتید و افراد موفقیت داخل ایران بمن دروغ میگفتند به غیر از دکتر آزمندیان . همه به نوعی راز موفقیتشان را مخفی میکردند و منو سراغ نخود سیاه می فرستادند و فریبم می دادند تا اینکه تصمیم گرفتم خودم پیدایش کنم . در این راستا متوجه ی ناگفته های عجیبی شدم مانند مرحله ی رها کردن / تسلیم شدن / تصدیق قانون جذب که تا به حال از دهان این افراد نشنیده بودم و فقط از مقالات جدید که به دلار میخریدم ترجمه میکردم و بکار می بستم .
هفته ی قبل دو مدیر موسسه ی موفقیت با من جلسه ی حضوری مبنی بر تدریس داشتند . جملاتشون این بود :
شما برای موسسه ما میتوانید پول زیادی بیاورید و حاضریم با X مبلغ با شما ماهیانه به مذاکره بنشینیم .

خیلی بهم بر خورد . عصبی شدم و با سیستم اخلاقی تند خودم بهشون گفتم :

شخصیت و تحقیقاتم را نمی فروشم شما دنبال اساتیدی باشید که دقیقه ها رو با پول می سنجند نه عشق . بهداد فروشی نیست بلکه عمومی است . من دنبال رسالت خودم هستم که باید به پایان برسانمش . اگر میخواستم برای پول کار کنم هیچگاه اقدام بدون چشمداشت را به عزیزانم تدریس نمیکردم . شعر اخرم که عاشقش هستم

عاشق زندگی باش ، زندگی شغل و پول نیست
تو امتحان بودن ، برده بودن قبول نیست

ویژن برای عمومه اما عموم برای ویژن نیستند . ویژن یک ایده ی همیشه در جریان در ذهنمه که باید همه گیرش کنم
ویژن انرژی شفابخشه / انرژی شادیه / انرژی عشقه در حال رشده

تدریس افتخاری هم رسالت منه هم عشق من . آرزوی من داشتن یک تیم بزرگ در قالب موفقیت کاربردیه و برای رسیدن بهش از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نیستم
ادعا و خودخواهی را کنار بگذاریم دگرخواهی را آغاز کنیم - بیاموزیم و کمک کنیم تا زنجیره ی موفقیت و باورمان را تکمیل کنیم . ترسی ندارم تا زمانیکه خدا را دارم همه چیز زیر نظرش مانند نگاه عاشقانه به گل هستش

با سپاس

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - sir-mahyar - 01-08-2013 04:38 PM

ممنون از استاد قربانیان و استاد بهداد

فرمول فوق العاده ست و دقیقا همینه
من این رو بارها تو زندگی دیدم و الان که دیدمش فوق العاده خوشحال شدم که نوشته شده و دقیقا فهمیدم که چیه

خدایا شکرت که هر روز راهنمایی های جدید به سمتم روانه میکنی و هر روز زندگیم فوق العاده تر از روز قبل میشه

RE: فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید - ahmad rezaee - 01-08-2013 05:40 PM

یک سوالی که برایم پیش می آید اینست :

وقتی در ازدحام کارهای روزمره گرفتاری و فشارها و استرس رمقت را گرفته ، وقتی با تنی خسته از بسیاری کار سر به بالین می گذاری و بعد از چند روز مبارزه وقتی در خلسه سجده نماز شبانگاهی به یاد هدفهایت می افتی و گاه اصلاً فراموش می کنی که اهدافت چه بوده ؟

اینها یعنی اینکه فرصتی برای آرامش و مراقبه نداشته ای و حال چگونه می توان به خود هدف رسید .

آیا این همان جایی است که باید هدف و خواسته ات را رها کنی و به تلاشت ادامه دهی ؟

من هدفی دارم و به یقین می دانم تمام تلاشم در راه رسیدن به آن است ، و ایمان دارم که به آن خواهم رسید ، اما با این فراموشی تکرار و تلقین چگونه کنار بیایم .

گرچه جواب خودم را پیدا کرده ام اما برای دوستانی که در مشغله های کاری حتی خود را نیز فرامو ش می کنند ، سوالی اساسی را مطرح کردم تا با یافتن جوابهای دقیق و نظراتی سازنده بشود در ازدحام به تمرکز خواسته رسید