سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ (/showthread.php?tid=6242)

صفحه ها: 1 2 3

چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - سعید یوسفی - 12-31-2012 10:29 PM

نمی دونم تعداد اعضای همزمان آنلاین انجمن جدیدا خیلی زیاد شده با اینکه سرور انجمن یه مشکلی داره ، صفحات سایت به سختی بالا میان، واقعا آزار دهنده است. شما همچین مشکلی ندارین؟

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - حامد - 12-31-2012 10:49 PM

برای من هم همین مشکل هست.

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - zoofanoon - 12-31-2012 10:58 PM

(12-31-2012 10:29 PM)434343 نوشته شده توسط:  نمی دونم تعداد اعضای همزمان آنلاین انجمن جدیدا خیلی زیاد شده با اینکه سرور انجمن یه مشکلی داره ، صفحات سایت به سختی بالا میان، واقعا آزار دهنده است. شما همچین مشکلی ندارین؟
بله ، بنده هم اين مشكل را دارم.

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - jahanagahi - 12-31-2012 11:01 PM

من هم این مشکل را دارم. قرار شد ادمین عزیز با پشتیبانی تماس بگیرند.

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - mjdehghani - 12-31-2012 11:19 PM

بعضی وقتها باید 2 3 دفعه ریفرش کنی تا باز بشه . اگه یه عکس توش باشه که واویلا . سرعت اینترنت 256

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - کامیار کاظمی - 12-31-2012 11:47 PM

از دیروز با پشتیبانی در تماس هستم.
فرمودند مشکل حل شده است.

لطفا:
جهت اینکه اطمینان پیدا کنید مشکل از هاست است یا اینترنت خودتان وارد سایت زیر شوید
host-tracker.com
آدرس سایت را در کادر مربوطه وارد کرده و روی check کلیک کنید
پس از اتمام بررسی لینک بالای مرورگر (address bar) را در اینجا بگذارید تا برای پشتیبانی ارسال شود.
توجه کنید که هر چه تعداد گزارش های با رنگ قرمز بیشتر باشد یعنی سایت در سرور ان کشور مشکل دارد و اگر OK باشد یعنی اینترنت شما کند است.

اکنون چک کردم مشکل از هاست نبود.

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - masiha - 01-01-2013 12:22 AM

سلام
سرعتم 128
واسم که خیلی سریع بالا میاد.
مشکلی ندارم.

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - سعید یوسفی - 01-01-2013 12:27 AM

منم چک کردم هیچ کدام قرمز نشد. پس چرا اینقدر کند شده؟ برای من سایتهای دیگه سریع بالا میان ولی سایت انجمن کنده. در حالیکه قبلا خیلی سرعتش خوب بود. صد در صد یه مشکلی وجود داره.

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - اقاي ايـــده - 01-01-2013 12:54 AM

اين موضوع رو بايد بدانيد. كه سرعت نت بخاطر مشكلات فراواني كه پشيتباني ها دارند. در چند ماه گذشته به شدت افت داشته و در چند روز گذشته اين افت شدت بيشتر شده.

اگر هم خبر هارو پيگير باشيد. چند هفته قبل شركت هاي خدماتي گفتند نميتونيم جواب گو باشيم و به ناچار در مواردي قطع خواهيم كرد.

در كل همين هست بسازيد صداتون هم در نياد.

چيزي كه من شنيدم در طي اين يك سال از مسئولين

RE: چه بلایی سر سرور انجمن اومده؟ چرا اینقدر کند شده؟ - Delta.H - 01-01-2013 12:58 AM

برای من سرعت لود شدن سایت یکنواخت نیست این چند روز اخیر کند شده
اینترنتی که استفاده میکنم سرعت بالایی داره!