سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی (/showthread.php?tid=6211)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - goldmen - 01-14-2014 09:32 AM

(01-14-2014 01:17 AM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  دوستان تاثیرات این سوره در زندگی فوق العادست. این که می گین با خواندن سوره که نمی شه رزق و روزی رو زیاد کرد در نگاه اول درسته. اما خالق کائنات و تمام هستی کیه؟ خدا. خوب امامان و پیامبران بندگان برگزیده ی خدا نیستن؟ امامان و پیامبران برای هدایت و سعادت ما نیومدن؟ آیا غیر از این است که آن بزرگواران خوبی و موفقیت ما رو می خوان؟
چند سال پیش که برنامه ی راز رو نگاه می کردم می گفت اگه چیزی رو زیاد بخواین کائنات به سمتی شما رو هدایت می کنند که آخرش بهش می رسین. خالق این کائنات کیه؟ خداست. پس خدا از ته دل ما باخبره. با این دید می شه به قضیه نگاه کرد که در این سوره اسرار و کلماتی نهفته است که با تلاوت آنها تمام کائنات جمع می شن تا ما رو به سمت خواسته هایمان هدایت کنند. و ما رو از بیهودگی نجات می دن و هدفمند می کنن. و خداوند با هدایت هاش ما را در مسیر موفقیت قرار می دهد. من تقریبا یک ساله که هر هفته دارم این سوره رو می خونم. قبل از این هی نق می زدم می گفتم بابا این چه زندگیه هر روز برو دانشگاه ، کار کن و بخور و بخواب اصلا امیدی به آینده و زندگی و این جور چیزا نداشتم همه چیزو در پول خلاصه می دیدم و در حدی مغرور شده بودم که دیگه کسیو بحساب نمی آوردم و از طرفی هم احساس می کردم کل بدبختی های دنیا رو سر من سرازیر شده. البته نمی گم درآمدم خوب نبود. نه درآمد خوبی داشتم اما هرچقدر بیشتر می شد حرصم بیشتر می شد و می گفتم کمه اصلا واسه خودم و زندگیم وقت نداشتم. تا اینکه این سوره که آقای حدائق تو یکی از سخنرانی هاش درمورد افزایش رزق و روزی می گفتن رفتم خوندم. یکی دو روز خوندم دیدم اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ . پسر ببین چی شد تا دیروز روزی 200 تومن سود می کردی الان شد 400 توم اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ . این شد که رفتم سراغ قرآن و فضایل سوره ها و خوندن یک به یک سوره و .... . اینکه می گن برنامه زندگی قرآنه عین واقعیته. ببینین مثلا می گم فکر کنم آیه ی 11 سوره ی حدیده البته آیه ی مشابهی هم تو سوره ی تغابن هست که میگه : کیست که بخدا وام نیکو دهد ( و از اموالی که به او ارزانی داشته انفاق کند ) تا خداوند آن را برای او چندین برابر کند ؟ و برای او پاداش پر ارزشی است. این آیه در مورد صدقه دادن و یا کمک مالی و یا قرض دادن به دیگرانه. من اون دورانی ( سال 84 ) که بازار شاگرد یه طلا فروش بودم همیشه وقتی از خونه می رفتم مغازه صندوق صدقات 100 تومن یا 200 تومن می نداختم صندوق. اون موقع اصلا جیب من بی پول نمی شد نمی دونم از کجا این پولا میامدن ( بخدا راست می گم ) ولی همیشه جیب من پول بود تو هر لباسی که می پوشیدم وقتی دستمو تو جیبش می کردم پول حداقل یه 1000 تومنی ازش در می اومد. یا الان که تو بورس فعالیت می کنم. من معمولا 10% از درآمدمو از بورس هر ماه واریز می کنم به حساب یه موسسه ای مطمئن باشین ماه بعدش با یکی دو معامله چند 10 برابرش درمیاد. وقتی دوستام کنارم می شینن ( خودشون معامله گرای قهاری تو بورسن ها ) بهم می گن پسر تو این سهما رو از کجا پیدا می کنی. میگم صدقه بدین. نمازتونو اول وقت بخونین ، این سوره رو بخونین وقتی تحلیل می کنین چیز هایی رو می بینین که دیگران از دیدنشون عاجزن. یا قبلنا اصلا دوست نداشتم چیزی و که می دونم به دیگران بگم ( منظورم چیزاییه که باعث موفقیتم شدن ) ولی الان دارم تو انجمن ها همه شونو باشتراک می ذارم. چون زکات علم یاد دادن آن است. یا مثلا می گم. می گن سوره ی حدید و چند تا سوره ی دیگه رو بنویسین بزارین تو ماشین اون موقع تصادف نمی کنین. یا تصادف که کردین چیزی تون نمی شه. من اینا رو پرینت کردم گذاشتم تو جیب صندلی ماشینم ماه رمضون امسال بود. داشتم می رفتم خونه یه ماشینی داشت عقب عقب میومد تا پارک کنه من نوربالا دادم بهش که احتیاط کن من بغلتم اگه دور بزنی با من تصادف می کنی. اینم ندید و دور زد و جلوی ماشینشو کوبید به بغل ماشین من ؛ یه خانومی هم که من ترمز کردم از پشت کوبید بهم. تو دل خودم گفتم یا خدا ماشین داغون شد. صدای برخوردشون الانم تو گوشمه. رفتیم پایین دیدم اونی که از پشت زده پشت ماشین من سالمه و اصلا یه خراش هم برنداشته رفتم بغل ماشینو نگاه کردم دیدم بابا انگار نه انگار که تصادف کردم. نه تو رفتگی نه خراشی هیچی. من توصیه می کنم حتما قرآن رو بخونین هم عربی هم ترجمه اش. بشینین درمورد معانی آیات فکر کنین. خیلی چیزا نصیبتون می شه. نمازتونو اول وقت بخونین. من هر چی هستم و دارم از خداست. راز موفقیت عمل به فرمایشات خداست.

منظورتون كدام سوره هست؟

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - amirE5Ey - 01-14-2014 09:35 AM

سوره واقعه - حدید - حشر

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - ناصر صادقی - 01-14-2014 10:15 AM

من که واقعا لذت بردم .

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - نرگس فیاض - 01-14-2014 11:17 AM

بسیار عالی بود دوست عزیزی که دوباره به مااعجازهای قرآن مجید رو یادآوری کردی.

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - amirE5Ey - 01-14-2014 11:37 AM

-----------------------------------

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - shamsa - 01-14-2014 04:20 PM

سلام دوستان.
آیت الکرسی رو هم اضافه کنین
خیلی خوندنش خوبه
اینم چند تا لینک واسه اطلاعات
http://www.tadabbor.org/?page=article&AID=136
http://www.asemoni.com/religion/quran/ayat-alkorsi-benefits
مخصوصا بعد از نماز حتما بخونین
من هم خوندن سوره واقعه را از دیروز شروع کردم

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - mehrdad062 - 01-19-2014 11:52 PM

از قلب قرآن یس هم هرگز غافل نشید...با یکبار خواندن آن ثواب های عظیمی را به فرد می دهند....چه برسه به هر روز...
جهت آشنایی با فضایل بی نظیر سوره یاسین این سایت را جامع دیدم حتما سر بزنید
/www.bayasin.ir

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - seemorgh - 02-19-2014 12:21 AM

آقا ما هم شروع کردیم که هر شب بخونیم.
التماس دعا

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - مهندس روح الله زاهد - 02-19-2014 07:07 AM

سلام ودرود بر دوستا گن عزیز
امیدوارم شاد و پر از انرژی باشید
قرآن برنامه زندگی ماست و واقعا هر کس موفقیت میخواهد باید این برنامه رو بخونه و بهش عمل کنه
و من توصیه میکنم که حتما. حتما تفسیر سوره ها رو هم بخونید واقعا عالیه

خدا همیشه یار وپناه شما باشد. ان شا الله

RE: آثار شگفت انگیز سوره واقعه بر درآمد و بی نیازی - قوشوم - 02-19-2014 09:25 AM

سلام دوستان ، راستش من یه مقدار نسبت به قبل نسبت به این جور چیزها بی اعتماد شدم چون آدمی بودم که خیرم به همه میرسید بدون چشمداشت و سعی میکردم همه رو از خودم راضی کنم مخصوصا پدر و مادرم را اما متاسفانه دوسالی هست که زندگیم بد جور گره خورده اعصابم داغونه نسبت به همه چیز و همه کس بدبین شدم طوری که راحت تهمت میزنم عصبانی میشم هتک حرمت میکنم هرچی هم از خدا میخوام کمکم کنه نذر و نیاز میکنم که اخلاقمو مثل قبل کنه رزق و روزیمو زیاد کنه که نگران فردام نباشم نمیشه.خواهش میکنم برام دعا کنید و اگه سوره ای دعایی نمازی چیزی میدونین که بتونه رو اخلاقم تاثیر داشته باشه بهم بگین بد جور تو فشارم کمکم کنید.A00 (22)