سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ (/showthread.php?tid=6122)

دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - ahmad rezaee - 12-24-2012 08:57 AM

راحت طلبی بزرگترین آفت است.

ما کیستیم ؟ اینجا چه می کنیم ؟ دنبال چه هستیم ؟

دوستانی که تازه به انجمن وارد می شوند ،
- دقت نظر داشته باشند که ما به دنبال کسب ثروت از راه های فعالانه و نه کم خطر هستیم .آماده ریسک کردن و خطر پذیری هستیم .

- از شکست نمی ترسیم و می دانیم در راه موفقیت شکست حتماً وجود دارد .

- گامهایی با اعتماد بنفس و با تکیه بر تواناییهایی خودمان بر می داریم .

- آماده مشارکت عملی در انجام امور هستیم و به فکر خدمت رسانی هستیم و زیاد دنیال منفعت آنی نیستیم .

- پولمان را در گردش کسب و کار و تجارت می اندازیم و می خواهیم راه درست استفاده و بهره وری از پولمان را بشناسم .

- از تولید خوشمان می آید . از کار خوشمان می آید .

- تن پرور نیستیم . و صرفاً به فکر سود حاصل از سپرده های نقدی نیستیم .

- در فکر سرمایه گذاری آینده دار هستیم در جاهایی که به تولید ثروت همگانی بینجامد .

- از پول خوشمان می آید اما به خاطر پول حاضر به هر کاری نیستیم .

- میدانیم که با ساختن کسب و کارمان و تشکیل تیم سازمانی سرعت موفقیت صعودی است .

ما میلیاردرهای آینده ایم با ذهنهایی پر شتاب و دوستانی هم فکر .

پس بیشتر مطلب بخوانید و بیشتر در انتخاب فعالانه و کار آفرین تمرکز کنید .

بسیار دیده می شود که افراد به قصد سپردن پول و سرمایه خودشان در بانکها و یا موسسات به دنبال گرفتن راهنمایی هستند .

آیا هیچ می دانید که این شیوه هیچکدام از میلیاردرهای خود ساخته نبوده است . در ردیف 500 میلیاردر بزرگ جهان هیچ یک با سپرده گذاری سرمایه خویش نزد دیگری به چنین جایگاهی نرسیده است .

( سپردن پول در بانکها و یا موسسات باید اندکی برای مبادا باشد نه شیوه ای برای کسب درآمد . چون محل اشکال است ).

پس بیشتر مطلب بخوانید و بیشتر در انتخاب فعالانه و کار آفرین تمرکز کنید .

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - jahanagahi - 12-24-2012 10:24 AM

بیشترین هدف انجمن آماده کردن ذهن برای ثروتمند شدن است.
ثروت مادی
ثروت معنوی

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - صدفی - 12-24-2012 08:32 PM

تغییر نگرش
تغییر رفتار
تغییر افکار
اینا تغییراتی ایست که اینجا یاد میگیریم و تقویتشون میکنیم واسه ثروتمند شدن

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - ahmad rezaee - 01-10-2013 02:54 AM

دوستان عزیز نظر شما در باره خودمان و علت حضور مان در انجمن چیست؟

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - MARYAR - 01-10-2013 03:02 AM

بدست آوردن افکار مثبت و شیر کردن اون بین تمامی افراد حاضر در اینجا برای رسیدن به زندگی و دنیای ایده آل
آموزش انجام کارهای گروهی، ارجعیت دادن اهداف گروهی بر اهداف فردی
کمک به همدیگر برای راه اندازی کار
اتصال و آشنایی کسانی که سرمایه دارند با کسانی که کار بلدند و نیاز به سرمایه دارند

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - حامد - 01-10-2013 02:59 PM

علت حضور مان که مشخص می باشد و انهم تلاش برای رسیدن به موفقیت و شادی در کنار دوستان بودن میباشد.
و اینکه وقتی توی بیرون این انجمن در جامعه پر از حرفهای نا امید کننده میشنوی ولی میاید اینجا دوباره تجدید قوا میکنی به راحتی به جنگ تمام نا امیدی ها می رویم.

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - hulk1 - 01-10-2013 03:04 PM

کارتون عالیست. من چند روز با سایت آشنا شدم و در حال خوندن مطالب هستم

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - mir abbas - 01-10-2013 08:01 PM

در اسلام تاکید فراوانی به صله رحم شده که عامه مردم از ان تعبیر به این میکنند که باید به فک و فامیل سر بزنی و با انها مراوده داشته باشید و از مشکلات همدیگر با خبر باشید که بسیار کار پسندیده ای هست .
علاوه بر موارد فوق به نظر بنده میتوان صله رحم را به گونه ای دیگر نیز تعریف کرد و ان اینکه تنها زندگی کردن را فراموش کرده و گروهی زندگی کردن و شرکت در انجمنهای مختلف و گروههای مختلف ورزشی ،تفریحی،خیریه،کمک رسانی و ......که هم به رشد و تعالی خود ما کمک میکند و هم به هم نوع ما کمک میشود .و از حضور ما در این انجمن به نوعی میشود در به جا اوردن صله رحم نیز برداشت کرد.
هیچ فردی تنهایی به بهشت نمیرود.

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - پارمیدا - 02-16-2013 01:44 AM

من می دانم که برای هر کاری تلاش نیاز هست البته این را همه می دانند اما یه چیز دیگه هم هست که ان فوت کوزه گریست که شاید من هم بارها از این راز غافل شدم خلاقیت و ابداع و نو اوری در هر کاری می تونه یکی از رازهای موفقیت در ان باشه این را بارها تجربه کردم همیشه دوست دارم بهترین ها را داشته باشم ونامبر وان باشم دیگه سستی رو دست گرد بادها دادم تا در اسمان پاک اندیشه ام برای رسیدن به ارزو هایم دنبال ایده ای تک باشم

RE: دوستان تازه وارد میدانید، ما چه کسانی هستیم و چه می کنیم؟ - amirsoltani - 07-04-2013 05:42 PM

تمرکز ذهن به سمت هدف که همان میلیاردر شدن است.