سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا (/showthread.php?tid=6114)

استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - بهنام ذوالفقارزاده - 12-23-2012 03:05 PM

سلام خدمت دوستان عزیزم و بخصوص آقای کامیار جان کاظمی
نظر شما در مورد اینکه سایت دارای این امکان باشد که اعضا بتوانند از مطالب جامع در مورد موضوعهای خاص (مثلا درمورد اطلاعات جامع ورمی کمپوست) استفاده کرد. یعنی امکان دانلود یکجای تمام صفحات یک بحث خاص وجود داشته باشد. فقط هم در موارد خاص.

RE: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - کامیار کاظمی - 12-23-2012 05:51 PM

سلام بهنام جان
تاکنون به این ایده فکر نکرده بودم!
می فرمائید، صفحات وب (تاپیک ها و پست ها) را دانلود کند؟

RE: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - M3HDI - 12-23-2012 06:26 PM

سلام

نرم افزار آن موجود است / فکر کنم همین اینترنت دانلود منیجر هم همچین قابلیتی دارد

RE: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - حامد - 12-23-2012 10:36 PM

فکر کنم منظوره اقا بهنام این بود که کل مطالب یک موضوع در پست اخر به صورت یک فایل PDF در بیاید تا هرکسی خواست ان را دانلود کنه.

RE: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - 3ObHaN - 12-23-2012 10:39 PM

میتونید بفروشید به جای دانلود رایگان

RE: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - بهنام ذوالفقارزاده - 12-24-2012 07:47 PM

سلام
از اینکه دیر جواب دادم معذرت میخوام دوستان
بله منظورم این بود که وقتی تاپیکی بصورت جامع درآمد و حاوی اطلاعات ارزشمند در مورد موضوع خاصی شد، بتوان بصورت کلی آن را دانلود کرد.
بله کامیارجان و حامد جان، منظورم همین هست.
پیشنهاد بود.

RE: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - mrs.abbasi - 08-23-2013 01:22 AM

بسیار ایده جالبیه.

برای خواندن مطالب زمان کم میاد. هرچقدر از خواب و خوراک و زندگی می زنیم بازهم به حدی مطلب اینجا مونده که ادم کم میاره! درصورتی که این امکان فراهم بشه ممنون می شیم.

RE: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - دنیا1 - 08-23-2013 11:12 AM

بله واقعا ایده خوبی هست چون من تواین مدت که عضو شدم هرچی مطالب رو میخونم بازم مطلب هست و واقعا وقت کم آوردم.
جناب کاظمی میدونم سرتون بسیار شلوغه، ولی کاش آخر هر بحثی به صورت هفتگی هر بخش به فایل پی در اف تبدیل می شد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خواستن توانستن است

RE: استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا - بهنام ذوالفقارزاده - 08-27-2013 09:19 PM

اگر آقای کاظمی صلاح ببینند، من یک سری از تاپیک ها رو میتونم بصورت یک فایل در بیارم و برا دانلود بگذارم.