سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ (/showthread.php?tid=6096)

صفحه ها: 1 2

من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - dara - 12-22-2012 06:17 PM

عنوان تاپیک گویای موضوع است. لطفاً شرکت کنید.

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - jahanagahi - 12-22-2012 06:24 PM

کاری که از دستم ساخته است انعکاس تجربه و دانسته هایم می باشد و مشارکت در کل برنامه های انجمن از جمله برنامه ریزی - شرکت در جلسات و...

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - mir abbas - 12-22-2012 06:43 PM

از طریق تبادل اطلاعات و تجربیاتی که بطور روزمره در کارمان با ان مواجه هستیم و بازگو کردن برای دوستان بطوری که از تجربیات هم کمال استفاده را ببریم و بقولی تجربه را ما نیز تجربه نکنیم و از ان درس بگیریم و با استفاده از اطلاعات دوستان گامی به جلوتر باشیم.

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - vahid61 - 12-22-2012 07:58 PM

تقریبا تمام مطالب دوستان رو مطالعه میکنم و نکات مهمشون رو یاداشت میکنم و استفاده میکنم. اگه تجربه یا نظر مفیدی داشته باشم ارائه میدم . یا بابت زحماتشون و رونقی که به انجمن میدن دکمه سپاس رو میزنم.همین ازدستم میاد.Yosef.gif

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - صدفی - 12-22-2012 08:16 PM

سعی میکنم تمام تاپیکها رو بخونم. اطالاعات عمومی انجمن رو تقویت سعی میکنم بکنم.مطالب روانشناسی تو انجمن میزارم
همین خیلی کمه میدونم ولی فعلا در همین حد از دستم میاد

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - m_grate29 - 12-22-2012 08:30 PM

برای رشد انجمن :
چه تجربه های شیرین و تلخ تجارت را برای دوستان بازگو کردند.
نظرهای دوستان کمک شایانی به انجمن خواهد کرد.

من یکی از آرزوهامه که یک دفتر یا یک مکان برای جلسات حضوری برای اعضا محیا کنم.پذیرای دوستان عزیز در هر نقطه ایی از کشور باشیم.
هر 2 هفته یکبار دور هم جمع شیم.از کارهای بزرگ در آینده کارهای بین المللی و برنامه ریزی های اساسی برای رسیدن انجمن به آنچه شایسته هست انجام دهیم.
و همیشه تو ذهنم هست در این جلسه ها فیلم برداری بشه و بعد آنالیز و ...
و همیشه هم در حد توانم چه در خانه خودم و دفترم بوده پذیرای دوستان بودم.

به عنوان عضو کوچک انجمن در هرجا حامی انجمن در حال و آینده خواهم بود.

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - Delta.H - 12-23-2012 12:33 AM

اگر در زندگی درس و تجربه ای کسب کرده باشم آن را صادقانه در اختیار دوستان قرار میدهم و بهترین کاری که در برابر زحمات و محبتهای عزیزان میتوانم انجام دهم این است که روز به روز موفقتر باشم و جایگاه خود را ارتقا دهم تا بتوانم یکی از نمونه های عینی و مثال عملی ثمرات این انجمن باشم.

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - dara - 12-23-2012 12:31 PM

دوستان گرامی
هدف از این تاپیک این است که بدانیم . همه ما در بهتر شدن این انجمن سهم داریم و باید تلاش خود را در جهت هرچه بهتر شدن انجمن انجام بدهیم. تقریبا 14 هزار نفر ثبت نام شده در این انجمن هست ولی از این تعداد افراد، فکر می کنم شاید حدود حداکثر 50 کاربر فعال داریم.
روی سخن من بیشتر افرادی هستند که غیرفعالند. صرفاً خواننده مطالب نباشید. درگفتگوها شرکت کنید. به انجمن انرژی بدهید. نظرات خود را برای بهتر شدن ارائه دهید و ...
به هر حال هر کسی تجربه ها و توانایی هایی دارد که می تواند ضمن ارائه آن به پربارتر شدن خود و دیگران کمک کند .

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - حامد - 12-23-2012 03:33 PM

شرکت در بحثها و ارایه نظرات یکی از موارد مهم برای پر بار شدن انجمن میباشد ولی گاهی من نظراتی را می بینم که فرد هیچ تجربه ای در ان ندارد میاید نظر میدهد این به جای کمک بیشتر به فرد سوال کننده ان را دچار مشکل میکند.
شروع به کار حتی در سطح کم بین اعضای انجمن باعث میشود که شناختها بین اعضاء بیشتر شود تا برای کارهای بزرگتر بهتر بتوان کار را پیش برد.
پیشنهاد بعدی من اینکه از زدن تاپیکهای متعدد بپرهیزیم.تا تاپیکهای مهم همیشه بالا باشد.
یا علی

RE: من برای رشد انجمن چه کاری می توانم انجام دهم؟ - مهدی 1 - 12-23-2012 04:09 PM

همین که هر روز یکی دوتا تاپیک با همین مضامین بالا هست ، نشان دهنده این هست که دوستان انجمن را از خودشون می دونند و یک جورایی خودشون را بهش مدیون می دونند

دوستان بیایید از همین امروز با خودتون عهد کنید هر زمان ( از الان تا 50 سال دیگه ) اگر به دانش ، علم یا تجربه ای دست پیدا کردید ، اون را خالصانه در اختیار بقیه مردم قرار بدید ، انشالله اگر عمری باقی بود و انجمن پابرجا که چه جایی بهتر از اینجا

اگه همه مردم اینطور رفتار کنند مطمئنا خیلی از راه ها نیاز نیست چند باره رفته بشه ، کاری که سالهاست دارن غربی ها و اروپایی ها انجام می دن