سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
من از همه عذرخواهی میکنم ... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: من از همه عذرخواهی میکنم ... (/showthread.php?tid=5892)

من از همه عذرخواهی میکنم ... - m-jalalvand - 12-11-2012 12:54 PM

با سلام متاسفانه در چند روزی که گذشت مشکلات و فشارهای عدیده ای بر روی دوش بنده بود و تمامی فکر و ذهن مرا به خود مشغول کرده بود.در این چندروزی که در فروم بودم پس از مطرح کردن چند بحث ٰ وقتی دوستان از بنده سوالی میپرسیدند بنده با تندی برخورد میکردم که این نحوه برخورد بنده با دوستان ٰ اصلا در شان این فروم نبود.ضمن عذرخواهی از تمام دوستان عزیز در این فروم ٰ خواهش میکنم اگر قصور و کوتاهی و یا احیانا بی ادبی از بنده حقیر سر زده است به بزرگواری خویش ٰبنده را عفو نموده و کمک نماییم تا به پیشرفت هرچه بهتر این فروم کمک شود. در پایان ٰ عاجزانه از دوستان خواهش میکنم باز هم ٰ به رسم مهربانی هایی که به تایپیک های بنده داشتند به مطالب بنده سر زده و مرا از تجربیات و راهنمایی های خویش آگاه سازند.امیدوارم بنده نیز لایق این همه محبت تک تک دوستان باشم و دیگر شاهد اینگونه اتفاقات در این خصوص نباشیم. با احترام برادر کوچک شما ... مسعود جلالوندچیزی

RE: من از همه عذرخواهی میکنم ... - jahanagahi - 12-11-2012 01:03 PM

مقدمت گلباران. شما یکی از عزیزان انجمن هستید و به وجود شما افتخار میکنیم. برای ما عزیز بوده و هستید.
زدن این تایپیک خود نشانه ای است از بزرگواری شما.

RE: من از همه عذرخواهی میکنم ... - کامیار کاظمی - 12-11-2012 01:11 PM

سلام مسعود جان
خواهش میکنم شما بزرگوار هستید.
به امید موفق تر شدن شما در تمام لحظات زندگی
شاد و پیروز باشید

RE: من از همه عذرخواهی میکنم ... - حامد - 12-11-2012 04:10 PM

مسعود جان اعضای این انجمن آنقدر بزگوارند که از دست کسی ناراحت نمیشند.
ولی همین شجاعتی که داشتی امدی عذر خواهی کردی خودش جای تبریک بسیار داره.
امیدواریم که از وجود شما بتوانیم نهایت استفاده را ببریم.

RE: من از همه عذرخواهی میکنم ... - صدفی - 12-11-2012 08:11 PM

شاد و موفق باشید
زدن این تاپیک نشان دهنده شجاعت شماست

RE: من از همه عذرخواهی میکنم ... - سهیل - 12-12-2012 09:19 AM

همه ما اشتباه می کنیم بالاخره همه دارای مشکلات زیادی هستیم یه روز شاد یه روز ناراحت ،ولی تا می تونیم باید حواسمان به اطرافیان هم باشد چون مثلا من که از حال شما با خبر نیستم شاید یه حرفی بزنیداین باعث شود دیدم نسبت به شما عوض شود .

ولی در کل همین که همه ما این عادت خوب را داشته باشیم اگر اشتباه کردیم عذر خواهی کنیم مطمئن باشید چیزی از ما کم نمی شود بلکه باعث احترام بیشتری میشویم.

موفق باشید.