سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي (/showthread.php?tid=5816)

صفحه ها: 1 2 3

پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - اقاي ايـــده - 12-08-2012 12:35 PM

به نام خداوند منان

همانطور كه اطلاع داريد در تاپيك زير مطالبي را در مورد اموزش هاي ايده يابي و ايده زايي در حال ارائه كردن مي باشم. تا به حال به افراد نيازي نبود اما از امروز به بعد به افراد جهت اموزش- پرسش و پاسخ نياز هست تا در محيط عملي قرار بگيرند و نتايج اموزش ها مشخص شود.

در هر روز 5 نفر كاربر ميتواند در اين پرسش پاسخ قرار بگيرند.
كاربران هم هرشخصي كه علاقمند مي باشد و زودتر اعلام امادگي كنند ميتواند در اين ليست قرار بگيريد.

توجه 1 : افرادي كه علاقمند نيستند و نميتوانند به خوبي شركت كنند لطفا از اعلام امادگي خود داري كنند.

توجه 2 : وقتي 5 نفر اعلام امادگي كردند لطفا از اعلام امادگي براي امروز و همينطور ارسال پست خود داري كنيد و تنها نظاره گر مطالب باشيد و انشالا روز بعد زودتر اقدام كنيد.

توجه 3 : در هر روز به اميد خدا ابتدا اعلام ميشود تا جلسه تشكيل ميشود و در بعد از ارائه مطالب هم جلسه پايان مي يابد.

مدت زمان حضور در جلسه : 1 ساعت

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - اقاي ايـــده - 12-08-2012 07:48 PM

خوب اينطور كه مشخص هست علاقمندي وجود ندارد. و بر همين اساس اين جلسات بطور كل منحل شد.

انشالا در اينده تاپيكي در مورد اموزش موسيقي و شعر خواني ايجاد ميكنم.شايد علاقمند بيشتري داشته باشد.

در نتيجه مديران اين تاپيك رو ببند يا حذف نمايند.

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - jahanagahi - 12-08-2012 09:05 PM

عزیزان انجمن :
واقعا هدف از جمع شدن در این انجمن موفقیت است.
کمی شک کردم.
در این سن پا به پای این تایپیک رفتم که بیشتر یاد بگیرم ولی متاسفانه شما عزیزان مانع یادگیری من هم شدید.

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - حامد - 12-08-2012 10:53 PM

من این تاپیک ها را تازه دیدم.
با نظره اقای قربانیان و سجاد عزیز کاملا" موافقم دوستان بیاید در اینگونه تاپیکها که بسیار مفید و کارامد میباشد شرکت کنیم.
به هر حال من هستم.
سجاد جان در تاپیکی که برای همین موضوع هست دوستان نظری ندادند چون نمیخواستند که روال پستها بهم بخورد.

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - اقاي ايـــده - 12-08-2012 11:14 PM

باشد. من بخاطر اينكه دوستان از طريق پيام جويا ميشوند مباحث مختلف رو بر همين اساس بحث رو در تاپيك اصلي ادامه ميدم و پرسش پاسخ رو به خود فرد واگذار ميكنم.

بهتر بود جمعي انجام ميشد بخاطر مزايايي كه دارد.ولي با اين وجود به روش ديگر ادامه ميديم.

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - jahanagahi - 12-09-2012 12:39 AM

من در تمرین اولیه 5 ثانیه ای دو مورد را توانستم در 5ثانیه انجام دهم. در تمرینات بعدی بهتر خواهد شد و یا باید همانها را مجددا تمرین کنم؟
ممنون.

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - اقاي ايـــده - 12-09-2012 12:46 AM

براي بهبود بايد اسامي مختلف رو در فكر كنيد و به خاطر بياريد حال 10 تا الي اخر.

و چند روز ديگر مجدد از خود امتحان بگيريد.

افرادي ذهن فعالي دارند كه معمولا سرعت عمل بيشتري دارند و اين سرعت عمل بخاطر دانسته ها هست.

و افرادي كه سرعت كمتري دارند بايد دانسته هاي خودشان رو بيشتر كنند.

نام و در مورد اسامي يك موضوع ساده هست.

در اون تاپيك بيشتر توضيح ميدم

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - jahanagahi - 12-09-2012 12:50 AM

کند بودنم احتمالا بخاطر این بوده که برای اولین بار در مقابل چنین سئوالاتی در زمان کوتاه 5 ثانیه ای قرار گرفته بودم.بهر حال ممنونم.

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - اقاي ايـــده - 12-09-2012 01:09 AM

(12-09-2012 12:50 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  کند بودنم احتمالا بخاطر این بوده که برای اولین بار در مقابل چنین سئوالاتی در زمان کوتاه 5 ثانیه ای قرار گرفته بودم.بهر حال ممنونم.

كامپيوتر در زمان كمتر از چند صدهزارم ثانيه جواب را به شما ميدهد.

اما انسان هايي هستند كه از كامپيوتر ها هم سريع تر حساب ميكند.

و ما هم ميتونيم با تكرار تمرين سرعت حساب كشي از ذهن رو افزايش بديم.

RE: پرسش پاسخ اموزش ايده يابي و ايده زايي - حامد - 12-09-2012 01:09 AM

من سوال اول را خوب جواب دادم و سوال دوم هم تا 4 اسم هم گفتم ولی سوال سوم فقط یکی تونستم.