سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
يه فكر خوب ... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: يه فكر خوب ... (/showthread.php?tid=5814)

يه فكر خوب ... - m-jalalvand - 12-08-2012 10:25 AM

يا سلام به همه دوستان عزيز همه ما در هر كجاي ايران عزيز كه باشيم در اون منطقه امكانات و قابليت هايي هستش كه ميتونه مورد استفاده خيلياي ديگه در مناطق ديگه كشور قرار بگيره...به طور مثال : اصليت من نهاونديه.در شهر من روغن حيواني و عسل و حبوبات به وفور و با قيمت بسيار ناچيزي بفروش ميرسه.اگر دوستي كمك كنه ميشه اين محصولات رو به تهران يا جاهاي ديگه اي كه كمبود اين اقلام رو دارند فرستاد و پول خوبي به دست آورد.... خب حالا نظر من ... اگر از دوستان كسي هست كه در شهرهاي مرزي سكونت داره مثل كرمانشاه،كردستان ،اروميه و زاهدان و ... ميتونه همكاري كنه تا دوستان با بازارهاي مرزي آشنا شده و براي صادرات و واردات با هم همكاري كنند.به عبارتي يه همكاري دوطرفه...البته ضامن اعتماد هر دو طرف و تلاش هاي همه دوستان هستش..خب.اگر دوستان كسي در اين خصوص ميتونه كمكي كنه با ايميل من در ارتباط باشه تا بهشون بگم چه كالاهايي الان در تهران فروش بالاتر و ارجحيت بالاتري نسبت به بقيه داره...درضمن دوستان اگر كسي مايله كه همكاري كنه با ديده منت قبول ميكنيم تا انشاله يه انجمن كشوري داشته باشيم... مرسي

RE: يه فكر خوب ... - mahdi77 - 12-08-2012 12:44 PM

من پای کارم.بسم الله
فروش زعفران و لوازم آرایشی و...
از تهران هستم .

RE: يه فكر خوب ... - m-jalalvand - 12-08-2012 12:58 PM

(12-08-2012 12:44 PM)mahdi77 نوشته شده توسط:  من پای کارم.بسم الله
فروش زعفران و لوازم آرایشی و...
از تهران هستم .

سلام
تبحر شما چيه؟چه كار بلدي؟بازاريابي يا فروش؟يا خودت توليد كننده اي؟
برام بنويس...كامل بنويس

RE: يه فكر خوب ... - soshiant - 01-29-2013 04:01 PM

سلام
من تو زمينه توليد كود ورمي كمپوست هستم اگر در اون منطقه كود ورمي كمپوست براي گلخانه ها،پرورش دهندگان گلهاي زينتي و آپارتماني،نهالستانها،باغ ها،زمينهاي كشاورزي نياز باشه من توليد انبوه اين كود رو دارم.
وبلاگ فروشم:http://vermicompostiran.blogfa.com/

RE: يه فكر خوب ... - jahanagahi - 01-29-2013 04:08 PM

دوست عزیز تایپیکهای زیادی در رابطه با موضوع وجود دارد. لطفا قبل از زدن تایپیک قبلا کمی جستجو , وآنها را مطالعه فرمائید.
بر اساس قانون انجمن باید حتما در وبلاگ و یا سایت خود لینک انجمن را قرار دهید.در غیر اینصورت لینک برداشته می شود .
مقدمت گلباران.