سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان (/showthread.php?tid=5792)

صفحه ها: 1 2

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - سپهر مجدی - 07-19-2014 09:56 PM

(12-07-2012 12:52 AM)artinarakel نوشته شده توسط:  دوستان در ضمن اگر محصولی دارید که می خواهید در بازار ارمنستان بفروش برسد یا محصولی از ارمنستان می خواهید وارد کنید هم اینجا یا با ایمیل اعلام کنید، تا شرایط را خدمتتان بگویم و همکاری کنیم.

بارو آپر.تجهیزات پزشکی هم کار می کنی؟

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - masoud_aliheidari - 07-20-2014 10:00 AM

انواع شیرینی جات یزدی را اگه خواسته باشین در خدمتم
مثل حاجی بادام قطاب باقلوا ...
در ضمن کاشی هم فکر کنم بازارش خوب باشه

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - sadraj - 07-22-2014 02:00 AM

در زمینه لوازم خانگی وضعیت ارمنستان به چه صورت هست
البته منظورم صادرا به ارمنستان می باشد

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - شوییچی - 07-22-2014 01:40 PM

تا جایی که من تحقیق کردم سیستم اداری ارمنستان سیستم بیماری هست ، حتی برای کوچکترین کار ها باید بگردید و نفر مورد اعتماد پیدا کنید ، از نظر ترخیص و غیره هم خیلی سخت میذارن چیزی براحتی ترخیص بشه .
کل فضای کسب و کار ارمنستان خیلی محدود و بسته هست و بیشتر تمایل دارن دست خودشون باشه و نفر خارجی خیلی راحت نمیتونه تنهایی فعالیت کنه ، مگر باج دهی و شراکت با خودشون .

مطمئنن تو کشوری که نامزد انتخاباتی رو تو روز روشن ترور میکنن نمیتونه فضای امنی برای کسب و کار و سرمایه گذاری خرد باشه مگر همون کلان و دولتی که خب ازین لحاظ ارمنستان روابط دولتی خوب و شدیدن نزدیکی با ایران داره در حد اینکه بزرگترین هیئت خارجی تو 30 سال گذشته رو به ایروان میفرسته.

خوشحال میشم اگر گشایش بیشتری تو فضای کسب و کار خصوص تو ارمنستان ایجاد شده ما رو هم مطلع کنید.
من سال 2012 شرکت ارمنی ثبت کردم و تا حالا دارم اوضاع اونجا پیگری می کنم .

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - مسعود کریمی - 10-13-2014 09:25 PM

سلام موفق باشید دوست خوبم

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - ashena_73 - 10-14-2014 01:17 PM

من عرقیات میتونم برات جور کنم...

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - takseven - 02-12-2015 01:14 PM

(12-07-2012 12:52 AM)artinarakel نوشته شده توسط:  دوستان در ضمن اگر محصولی دارید که می خواهید در بازار ارمنستان بفروش برسد یا محصولی از ارمنستان می خواهید وارد کنید هم اینجا یا با ایمیل اعلام کنید، تا شرایط را خدمتتان بگویم و همکاری کنیم.

سلام
درمورد کشمش میتونید به ما کمک کنید تا صادر کنیم

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - xagan - 07-26-2015 12:20 PM

(12-07-2012 12:41 AM)artinarakel نوشته شده توسط:  دوستان با درود
چند روزیست سایت شما را پیدا کرده ام و دارم فقط مطالب رو می خونم، باعث افتخر هست که خودم رو توی جمعی می بینم که نگاه به جلو و پیشرفت دارن.
من سه سالی میشه به ارمنستان نقل مکان کردم، البته ارمنی ارانی هستم، یعنی مشکل زبان و فامیل ندارم Angel
فقط بگم از صفر شروع کردم، دو خط موبایل و 500 دلار پول، الان شکر دفتر سه طبقه و کلی کار و پول.
دوستان در حال حاضر درصدد احداث یک کارخانه روغن کشی هستم، زمین به مساحت 5 هکتار و 4 ساختمان در مجموع 17500 متر مربع با سقف 12 متر موجوده، اگر کسی مایل باشه سرمایه گذاری کنه در خدمتم، و حتی اگر کسی بتونه روغن های تولیدی ما را توی ایران بفروشه حاضر به دادن نمایندگی هستم.
روغن ها شامل روغن هسته انگور، روغن هسته زردآلو، و چند نوع دیگه که هنوز آزمایش نهایی رو نگذروندن.
میزان تولید روغن هسته انگور حدود 50 تن و در همین میزان هم روغن هسته زردآلو خواهد بود. با توجه به این موضوع که ایران واردکننده عمده روغن هست، می توان سود خوبی برد، در حال حاضر با یک شرکت بزرگ جهت فروش روغن های ما در حال مذاکره هستیم ولی این باعث نمی ش.د که با دیگر شرکت ها مذاکره نکنیم.
در ضمن اضافه کنم که این دو روغن فروش بالایی در اروپا دارن و در حال حاضر ما در حال گرفتن لایسنس های لازم برای فروش در اروپا هستیم، اگر موفق بشیم این لایسنس ها رو بگیریم نور الا نور می شه. در مورد تولید روغن تحقیق کنید، سود بالایی دارد، من سه ساله که دارم مطالعه و تحقیق می کنم، به هر کس گفتم قبول نکرد، بالاخره یکی اینجا منو فهمید و این کارخونه رو به همراه 200 هزار دلار ابتدایی سرمایه گذاری کرده، آدم با نفوذیه و الان داریم با کارخانه های تولید کنیاک، شراب و کمپوت قرارداد می بندیم تا کنجاله هاشونو بخریم.
اگه کسی از هر طرف، یعنی چه سرمایه گذاری در کارخونه و چه فروش روغن های تولیدی ما، خواست با ما همکاری کنه، قدمش به روی چشم، ممکنه گرفتار باشم و فروم روزی یک بار سر بزنم، ولی می تونید با ایمیل در تماس باشید globalinvex@gmail.com
شماره تماس من هم اینه دوستان
0037455482645
شاد و ثروتمند باشید

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - xagan - 07-26-2015 12:21 PM

سلام مطالبتون رو خوندم.عالی بود.من اهل ارومیه هستم و دفتری داخل شهر دارم آماده همکاری با شما در زمینه فروش هستم