سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان (/showthread.php?tid=5792)

صفحه ها: 1 2

تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - artinarakel - 12-07-2012 12:41 AM

دوستان با درود
چند روزیست سایت شما را پیدا کرده ام و دارم فقط مطالب رو می خونم، باعث افتخر هست که خودم رو توی جمعی می بینم که نگاه به جلو و پیشرفت دارن.
من سه سالی میشه به ارمنستان نقل مکان کردم، البته ارمنی ارانی هستم، یعنی مشکل زبان و فامیل ندارم Angel
فقط بگم از صفر شروع کردم، دو خط موبایل و 500 دلار پول، الان شکر دفتر سه طبقه و کلی کار و پول.
دوستان در حال حاضر درصدد احداث یک کارخانه روغن کشی هستم، زمین به مساحت 5 هکتار و 4 ساختمان در مجموع 17500 متر مربع با سقف 12 متر موجوده، اگر کسی مایل باشه سرمایه گذاری کنه در خدمتم، و حتی اگر کسی بتونه روغن های تولیدی ما را توی ایران بفروشه حاضر به دادن نمایندگی هستم.
روغن ها شامل روغن هسته انگور، روغن هسته زردآلو، و چند نوع دیگه که هنوز آزمایش نهایی رو نگذروندن.
میزان تولید روغن هسته انگور حدود 50 تن و در همین میزان هم روغن هسته زردآلو خواهد بود. با توجه به این موضوع که ایران واردکننده عمده روغن هست، می توان سود خوبی برد، در حال حاضر با یک شرکت بزرگ جهت فروش روغن های ما در حال مذاکره هستیم ولی این باعث نمی ش.د که با دیگر شرکت ها مذاکره نکنیم.
در ضمن اضافه کنم که این دو روغن فروش بالایی در اروپا دارن و در حال حاضر ما در حال گرفتن لایسنس های لازم برای فروش در اروپا هستیم، اگر موفق بشیم این لایسنس ها رو بگیریم نور الا نور می شه. در مورد تولید روغن تحقیق کنید، سود بالایی دارد، من سه ساله که دارم مطالعه و تحقیق می کنم، به هر کس گفتم قبول نکرد، بالاخره یکی اینجا منو فهمید و این کارخونه رو به همراه 200 هزار دلار ابتدایی سرمایه گذاری کرده، آدم با نفوذیه و الان داریم با کارخانه های تولید کنیاک، شراب و کمپوت قرارداد می بندیم تا کنجاله هاشونو بخریم.
اگه کسی از هر طرف، یعنی چه سرمایه گذاری در کارخونه و چه فروش روغن های تولیدی ما، خواست با ما همکاری کنه، قدمش به روی چشم، ممکنه گرفتار باشم و فروم روزی یک بار سر بزنم، ولی می تونید با ایمیل در تماس باشید globalinvex@gmail.com
شماره تماس من هم اینه دوستان
0037455482645
شاد و ثروتمند باشید

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - artinarakel - 12-07-2012 12:52 AM

دوستان در ضمن اگر محصولی دارید که می خواهید در بازار ارمنستان بفروش برسد یا محصولی از ارمنستان می خواهید وارد کنید هم اینجا یا با ایمیل اعلام کنید، تا شرایط را خدمتتان بگویم و همکاری کنیم.

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - سعید یوسفی - 12-07-2012 12:52 AM

آیا اشخاص حقیقی هم می تونن از شما خرید کنه یا حتما باید شرکت باشه؟ حداقل میزان خرید چقدر باید باشه؟

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - artinarakel - 12-07-2012 12:59 AM

(12-07-2012 12:52 AM)434343 نوشته شده توسط:  آیا اشخاص حقیقی هم می تونن از شما خرید کنه یا حتما باید شرکت باشه؟ حداقل میزان خرید چقدر باید باشه؟

سعید عزیز ترجیح می دم با شرکت ها کار کنم و قرارداد رسمی، حتی اینجا از طریق سفارت می تونم قرارداد بدم تا طرفهای ایرانی از انجام کار مطمئن باشن.
حداقل میزان خرید 5 تن که به صورت بشکه های 200 لیتری ارسال خواهد شد، هر چند از سال دوم به صورت شیشه های پر شده برای خرده فروشی هم خواهیم داشت ولی سال اول فقط عمده فروشی خواهیم کرد.

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - بابایی - 12-13-2012 03:48 PM

سلام
لطفا آنالیز روغن ها رو برام بفرست
آیا استاندارد ایران و مجوز واردات به ایران رو دارید؟ اگه دارین برایم بفرستین
و در نهایت قیمت خرید عمده و حداقل سفارش و شرایط حمل و نقل و بازرسی و زمان و محل تحویل رو مشخص کنید.
ممنون

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - محسن قلي زاده - 07-08-2013 10:20 AM

سلام
روغن كنجد هم توليد ميكنين؟
ميشه كاتالوگ محصولاتتون و ليست قيمت رو برام بفرستين؟
ممنون ميشمSmile

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - aralkamal - 07-15-2013 01:33 PM

سلام
تبریک میگم انگار یه کار بزرگ را شروع کردین
میشه قیمت روغن نباتی را بهم بگین مثلا روغن افتاب گردان یا پنبه دانه
سلام
تبریک میگم انگار یه کار بزرگ را شروع کردین
میشه قیمت روغن نباتی را بهم بگین مثلا روغن افتاب گردان یا پنبه دانه

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - hamed.yegane - 07-15-2013 04:36 PM

سلام
تبریک میگم اینشالله موفق باشید میشه لطف کنید با توجه به اینکه شما مدتی در اونجا هستید بفرمایید معمولا اونجا چه محصولی بیشتر خریدار دارد شاید هر کدوم از دوستان به تناسب اینکه در هر جایی از ایران هستن بتونند اون محصولو تهیه کنن و اونجا بفروشن

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - aralkamal - 07-21-2013 02:20 PM

سلام قیمت کنجد خام و ارزن و گردو و بذر یونجه تو ارمنستان چنده برام می پرسین
سلام قیمت کنجد خام و ارزن و گردو و بذر یونجه تو ارمنستان چنده برام می پرسین

RE: تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان - aralkamal - 07-25-2013 04:43 PM

(07-25-2013 04:32 PM)اسدالهی نوشته شده توسط:  باسلام وارزوی موفقیت روزافزون
بنده درزمینه فروش انواع پسته {اكبري .كله قوچي .احمداقايي.فندقي }ومغزپسته مرغوب رفسنجان مشغول بکار هستم ممنون میشم در این زمینه بتونم باشما همکاری کنم
باسلام وارزوی موفقیت روزافزون
بنده درزمینه فروش انواع پسته {اكبري .كله قوچي .احمداقايي.فندقي }ومغزپسته مرغوب رفسنجان مشغول بکار هستم ممنون میشم در این زمینه بتونم باشما همکاری کنم

سلام بی زحمت قیمت های این محصولات را برام پخ کنید