سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: صندلی داغ (برای نخستین بار در ایران) (/forumdisplay.php?fid=80)
+--- موضوع: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی (/showthread.php?tid=579)

صفحه ها: 1 2

تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - کامیار کاظمی - 08-16-2011 05:54 AM

در این بخش اعضایی که تمایل دارند شغل آنها مورد بررسی قرار گیرد و از تجربیات و نظرات اعضا برای بهتر شدن شغل و سوال از آنها بر روی صندلی داغ استفاده کنند تمایل خود را اعلام کنند:

اولین صندلی داغ :

روال :
صندلی داغ فردی)
از شنبه صبح تا دو شنبه شب اعضا هر کدام سه سوال را مطرح میکنند.
سه شنبه و چهار شنبه نیز شما که بر روی صندلی نشسته اید پاسخ میدهید.
صندلی داغ شغل)
و پنج شنبه و جمعه نیز شغل فرد مورد نظر و ایده و تجربیات اعضا قرار میگیرد تا اگر چگونه کار کنید موفق خواهید شد و لم کار به نظر اعضا برای موفقیت شما چیست!

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ - کامیار کاظمی - 08-16-2011 05:57 AM

اعضایی که تمایل دارند بر روی صندلی بنشینند ، لطفا با جواب به سوالات زیر اعلام آمادگی کنند:

تاریخ شروع :.... (شماره هفته را از زیر انتخاب کنید.)

هفته اول ) (تاریخ شروع اولین صندلی داغ ) شنبه 29 مرداد 1390 به مدت یک هفته.
هفته دوم ) (تاریخ شروع دومین صندلی داغ ) شنبه 5 شهریور 1390 به مدت یک هفته.
هفته سوم ) (تاریخ شروع سومین صندلی داغ ) شنبه 12 شهریور 1390 به مدت یک هفته.
هفته چهارم ) (تاریخ شروع چهارمین صندلی داغ ) شنبه 19 شهریور 1390 به مدت یک هفته.

نام یا اکانت انجمن :....
شغلی که تمایل دارند از آنها سوال و سپس از تجربیات و نظر اعضا استفاده کنند:....
شهر شغل مورد نظر:...

لطفا فقط در صورت مایل بودن در این تایپیک اظهار تمایل کنید و سوالات و نطرات خود را در بخش (http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=578) مطرح نمائید.

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - shahed - 08-19-2011 12:38 PM

بسیار طرح عالی است.
مرسی از مدیریت خوب انجمن.

به عنوان اولین نفر اعلام آمادگی میکنم :
نام : آقای فارابی (Shahed)
شغل : البته در گذشته - سوپرمارکت داشتم
شهر شغل : گیلان

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - مهدی گل محمدی - 08-22-2011 10:39 PM

به عنوان دومین نفر آماده ام اگر کسی صندلیرو رزرو نکرده

نام:مهدی گل محمدی(atreeeshgh)
شغل :چاپ و تبلیغات
شهر شغل:تهران

فکر کنم سوالات زیادی باشه ولی من همه جوره در خدمتم.

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - 3ObHaN - 08-29-2011 03:50 PM

نام: کامیار کاظمی
شغل : نویسنده - کارشناس نرم افزار
شهر شغل: تهران

ببخش ، دیر جنبیدی ، سوالات زیاد بود ! خودم واست استین بالا زدم Big Grin

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - سخنگوی دولت - 09-06-2011 06:24 PM

آقا یه سوال دارم.
خیلی خیلی ببخشید.
اول اینکه:میشه با خودم پماد سوختگی بیارم.
دومی اینکه: یه ایده دارم. میشه وایستم کنار صندلی و پماد سوختگی بفروشم.
سوم اینکه: آقا میخای صندلی که با برق داغ میشه براتون بیارم. بخدا قیمتش خوبه ها.
چهارم اینکه: یه صندلی دارم که نه سوخت فسیلی می خاد و نه برق. اتمیه تازه از نیروگاه بوشهر تحویل گرفتم. یه دونه بخر تا آخر عمر همیشگی وبلاگتون خیرشو می بینی.
پنجم اینکه: آب خنک و باد بزن هم داریما
و......

اینطوری میشه که من تا یه سال دیگه 1 میلیارد تو جیبم میره. راستی اگه با من راه بیایی 20 درصدش هم مال خودت. نوش جونت.

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - jahanagahi - 09-06-2011 06:36 PM

بنظرم حتما باید یک صندلی را برای خود ت در نظر بگیری.چون بزودی همه عزیزان یکصدا داد می زنند :
سخنگو بشین رو صندلی
سخنگو بشین رو صندلی
سخنگو بشین رو صندلی
سخنگو بشین رو صندلی
سخنگو بشین رو صندلی
عزیزانی که تمایل به نشستن سخنگوی عزیز بر روی صندلی داغ دارند این پست را لایک کنند.

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - 3ObHaN - 09-06-2011 09:12 PM

(09-06-2011 06:36 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  بنظرم حتما باید یک صندلی را برای خود ت در نظر بگیری.چون بزودی همه عزیزان یکصدا داد می زنند :
سخنگو بشین رو صندلی
سخنگو بشین رو صندلی
سخنگو بشین رو صندلی
سخنگو بشین رو صندلی
سخنگو بشین رو صندلی
عزیزانی که تمایل به نشستن سخنگوی عزیز بر روی صندلی داغ دارند این پست را لایک کنند.

عمو هوشنگ ، خودتون چی پس ؟
نترسید ، اتیشش زیاد درد نداره !
بالاخره کـــــــــــــــــــــــی کاندیدا میشید برای صندلی داغ ؟

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - MARYAR - 09-06-2011 09:21 PM

البته آقاي قربانيان پس شما كي اين لطف را به همه دوستان مي كنيد كه روي صندلي " جيييييييييز" بنشينيد؟

RE: تمایل اعضا برای نشستن بر روی صندلی داغ و سپس استفاده از تجربه اعضا برای موفقیت شغلی - jahanagahi - 09-06-2011 09:31 PM

ممنونم از شما. من با اجازه فردا به مسافرت میرم و شنبه برمیگردم. هر زمانی که ادمین عزیز تشخیص داد و امر کردند من آماده ام.
زنگ تفریح :
سخنگوی عزیز یک صندلی مخصوص با پماد برای من در نظر بگیرید. اگر مشکلی در زمان صندلی داغ نداشتم پولش را می پردازم
[color=#0000CD]