سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ (/showthread.php?tid=5615)

صفحه ها: 1 2 3

از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - سعید یوسفی - 11-28-2012 04:49 PM

تقریبا تمامی پستهایی که تو انجمن می خونم رو دوست دارم و از هر کدوم چیزی یاد گرفتم، اما پستهای برخی از عزیزان بیشتر به دلم می شینه و بیشتر به من روحیه میده، خواستم با این پست از این عزیزان و تمامی اعضای محترم انجمن بابت ارسالهای زیبایشان تشکر کنم. ارسالهای این دوستان بیشتر به دل من می شینه، اگه شما هم دوست داشتید، اعضای مورد علاقتون رو اعلام کنید تا دیگران هم از پستهای گذشته این افراد بیشتر استفاده کنند،
1-آقای نامی
2-....
3-آقای گل محمدی
4-آقای قربانیان
5-goldmen
6-بهداد
و همه اعضا محترم انجمن که همشون رو دوست دارم ولی به دلیل سابقه کوتاهم در انجمن هنوز کامل با اونها آشنا نشدم و نوشته هاشون رو کمتر خوندم.

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - mallarme - 11-28-2012 05:02 PM

سلام
در نهایت احترام و تواضع عرض میکنم خدمت شما بزرگوار:
من با این روش مخالف هستم
ما همه از هم میآموزیم....
در حقیقت انسان باید از همه بیآموزد و به هیچکس دلبسته نشود....

بنابراین در لوای نام پیگیر هدف و زندگی شدن اشتباه هست...

گاهی یک جمله خیلی ساده از ناشناس ترین فرد میتواند بزرگترین تلنگر را بزند .

خوشا انکه بی دغدغه نام تأثیر بگذارد و خوشا انکه بی دغدغه نام تأثیر بگیرد.

سپاس

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - SHAYAN.IRANI - 11-28-2012 06:38 PM

دوست عزیز همون طور که دوستمون هم اشاره کردند کارتون اشتباست
با این کار انگیزه کمک رسانی رو از بقیه کاربرا گرفته میشه
اگر این سایت تبدیل به اینی که هست شده خیل عظیمی از کاربران در این مسئله نقش داشتند....درسته عده ای نقش بیشتری داشتند ولی بقیه هم همچین بیکار نبودن

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - کامیار کاظمی - 11-28-2012 06:51 PM

بنده که از تک تک عزیزان درس می گیرم. ما شاالله همه استاد هستند و صحبت ها و بحث ها بجا و زیباست.
ممنون از شما

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - jahanagahi - 11-28-2012 07:47 PM

بزرگترین درسهایم را از عزیزانی گرفته ام که برای همه ناشناس هستند وچندین بار هم به آنان اعتبار داده ام.
وقتی هر عزیزی مطلبی می نویسد, میخواهد تمام دانسته های خود را به اطرافیان هدیه دهد .
در پی این عزیزان هستم دکمه سپاس را می زنم و با تمام وجود اعتبار را همراه با یک لبخند تشکرآمیز به وی تقدیم میکنم.

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - jahanagahi - 11-28-2012 08:36 PM

من یک روز کامل (زمان مسافرت به رشت برای شرکت در جلسه عزیزان گیلانی )در خدمت آقا سعید جان بودم که از افتخارات من است.

پیشنهاد سعید جان باعث شد که همه عزیزان ارزش بالای تمام اعضا را بدانند و به درستی از مطالب آنان استفاده کنند.این حرکت ایشان خیری بود برای شناخت همگی ما از همدیگر.

آقا سعید جان ممنونم.

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - mir abbas - 11-28-2012 09:21 PM

متاسفانه ما در فضای کسب و کار شاهد کارهای مرموز از همکارانمان هستیم که بیشتر حس بدبینی را افزایش میدهد،ولی خوشبختانه از پاسخها و سوالات تمام اعضاء انجمن پیداست که هیچ چیز را در موضوعاتی که اطلاعاتی از ان دارند از دیگر اعضاء دریغ نمیکنند و در کمال تواضع و فروتنی به تک تک سوالات توجه دارند و رفع انرا یک دغدغه برای خودشان میبینند .و این یکی از بزرگترین مزایای با هم بودن است.

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - Delta.H - 11-28-2012 10:07 PM

همه عزیزان عضو انجمن استاد هستند و من همیشه خود را شاگردی در این مدرسه بزرگ میدانم. فکر میکنم منظور آقای یوسفی بیشتر تقدیر و سپاسگزاری از کسانی باشد که سخنشان تاثیر بیشتری بر دیگران دارد. من از همه اعضای محترم سپاسگزارم.

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - صدفی - 11-28-2012 10:11 PM

دوست عزیزم همه عزیزانی که نام بردید در جایگاه استاد برای من قرار دارند و از تک تکشون درسهای زندگی و کاری یاد گرفتم

RE: از حرفهای کدوم یک از اعضای محترم انجمن بیشترالهام می گیرید؟ - soso - 11-28-2012 10:50 PM

تواین چند هفته ای که آشنا شدم که با سایت آشنا شدم:
1- استاد قربانیان(استیو جابز ایران)

2- استاد یوسف
ارادت. خدا قوت
خدا یه عمر وقت و سلامتیون برکت و به بهترین هارو هم نصیب خودتون و همه ی خانوادتون کنه .
یه جملتون می ارزه به هزارساعت مشاوره خصوصی
رنج نابرده در این راه به جایی نرسی
مزد اگر می طلبی طاعت استاد ببر
روز مرگم نفسی وعده دیدار بده
وانگهم تا به لحد فارغ و آزاد ببر