سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اتمام حجت (حتما بخوانید.) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: اتمام حجت (حتما بخوانید.) (/showthread.php?tid=5495)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - MMPN - 02-27-2015 08:35 PM

سلام.
من هم به عنوان عضو خیــــــــــــــــــــــــلی کوچک این سایت
دوست داشتم عرض کنم که این مسائل خواه نا خواه پیش می آید و تذکرش کار بسیار ارزشمندیست ولی این را بدانید که احساس خستگی نکنید
شما رسالتی رو پیش گرفتید که واقعا نیاز این مرز و بوم بوده ، کار بسیار بزرگ و ارزشمند، جای پیشرفت زیادی در این راه دارید

اگر کمترین حرکت این سایت را بررسی کنیم ----> ایجاد هدف و امیدواری برای نسل جوانی که سردرگم است و نمیداند چه کند

امیدواریم که با انرژی مضاعفتری این سایت به رسالتش ادامه دهد

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - hedyelu - 06-20-2015 05:13 AM

گاهی مزرعه را آب میگیرد و دهقان را خواب تا مصیبت پدید آید

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - مهدی نجیب زادگان - 07-17-2015 01:21 AM

سلام دوستان .من با نظر سبحان موافقم .پیروز ی و سربلندی را برای تمام انجمنیهای عزیز خواستارم.

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - FATEME4 - 08-15-2015 11:19 PM

چشم ممنون

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - Qoqnoos - 09-09-2015 09:12 PM

سلام . خدا قوت
حق میدم بهتون که اعصابتون خورد بشه .
خوب دیگه چه میشه کرد مردم گاهی اوقات عجولانه تصمیم میگیرند .
به هرحال موفق باشید

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - a162 - 09-11-2015 04:29 PM

سلام
نمی دونم جای این پست کجاست که اینجا نوشتم
ببخشین در یک پست لینک دادیم درست نشون داده نمیشه ولی بقیه دوستان در پستشون لینک دادن درست نشون داده شده

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - a162 - 09-16-2015 04:55 PM

درست شد مرسی

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - قدرت قاصدی - 11-03-2015 06:46 PM

درود دوست عزیز از تلاشتان در روشنگری راه دیگر دوستان سپاس دارم .ودر تصور من حقیر تقدس این روشنگری همان نماز بشر به پیشگاه آفریدگار است فارغ از اسم مذهب .ولی دوست گرامی دلیل ناراحتی وجود مبارک را نمیدانم .چراغ فقط میتواند راه را روشن کند آنکه در روز روشن خود رت به چاه اندازد بر چراغو شمع خرده نتواند گرفت .به خاطر سقوط آن فرد چراغ که نباید وظیفه خودرا فراموش کند .آری از نظر قانونی وظیفه ای بر دوش شما وبنده نیست .ولی وقتی یک محفلی میچینیم .وچند نفر درو هم جمع میشویم حالا تعدادی چون شما فرزانه ویکی هم چون بنده ریز تر از یک دانه.همین تجمع ایجاد وظیفه میکند بر دوش هرکداممان نسبت به بقیه دوستان .وقتی کسی به شما اعتماد کرد بار مسولیتی بر دوشتان گذاشته .ووقتی شما به کسی اعتماد کردید باری به دوش او گذاشته اید .پس نسبت به هم موظفیم مگر اینکه هیچ اعتمادی بهم نداشته باشیم .ودر اینصورت نیز بهتر است هیج جمع بی اعتمادی تشکیل نشود ..دست بوس تمام دوستان ..قاصدی.

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - hamidcheckani - 12-30-2015 05:32 PM

(11-23-2012 04:17 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوبم
امروز از جمله روزهایی بود که در این دوسال؛ واقعا احساس خستگی کردم!

بد ندیدم که موضوعی را بصورت جدی بیان و تذکر دهم.

حدود یک ماه پیش، یکی از عزیزان در انجمن از بنده خواستند تا در مورد صحت ادعاهای عزیزی دیگر که قصد همکاری دارند و می خواهند کالایی را به ترکیه صادر کنند تحقیق کنم بنده هم برخلاف وظیفه و به عنوان احساس مسئولیت یک فرد عادی و نه در مقام مدیر سایت، تحقیقاتی کردم. شاید کسانی که با بنده آشنا باشند می دانند که بقدر کافی شخصا درگیری کاری دارم و این تحقیقات شاید بیش از دو روز وقت بنده را گرفت و دو روز پیش برای ایشان نتیجه را ارسال کردم اما دیدم امروز پیغام داده است که برخلاف نتیجه تحقیق اینجانب رفتار کرده است.
واقعا دلگیر شدم، متاسفانه برخی افراد در خواب خرگوشی هستند و وقت گذاشتن بنده و دلسوزی ما هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

دوستان عزیزم
بنده و نه هیچ کس دیگر، ادعاهایی که توسط افراد در انجمن مطرح می شود را نه رد و نه تائید میکنیم ما وظیفه این را نداریم که در مورد اثبات ادعاهای افراد جهت همکاری با شما کاری را انجام دهیم در مورد مسائل مالی و مذاکرات شما با افراد نیز هیچ مسئولیتی این سایت و مدیران آن قبول نمی کنند و لطفا خودتان با چشم باز اقدام کنید و جهت پیشرفت در کار خود، تحقیقات داشته باشید.

RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.) - hamidcheckani - 12-30-2015 08:04 PM

(11-23-2012 04:17 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوبم
امروز از جمله روزهایی بود که در این دوسال؛ واقعا احساس خستگی کردم!

بد ندیدم که موضوعی را بصورت جدی بیان و تذکر دهم.

حدود یک ماه پیش، یکی از عزیزان در انجمن از بنده خواستند تا در مورد صحت ادعاهای عزیزی دیگر که قصد همکاری دارند و می خواهند کالایی را به ترکیه صادر کنند تحقیق کنم بنده هم برخلاف وظیفه و به عنوان احساس مسئولیت یک فرد عادی و نه در مقام مدیر سایت، تحقیقاتی کردم. شاید کسانی که با بنده آشنا باشند می دانند که بقدر کافی شخصا درگیری کاری دارم و این تحقیقات شاید بیش از دو روز وقت بنده را گرفت و دو روز پیش برای ایشان نتیجه را ارسال کردم اما دیدم امروز پیغام داده است که برخلاف نتیجه تحقیق اینجانب رفتار کرده است.
واقعا دلگیر شدم، متاسفانه برخی افراد در خواب خرگوشی هستند و وقت گذاشتن بنده و دلسوزی ما هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

دوستان عزیزم
بنده و نه هیچ کس دیگر، ادعاهایی که توسط افراد در انجمن مطرح می شود را نه رد و نه تائید میکنیم ما وظیفه این را نداریم که در مورد اثبات ادعاهای افراد جهت همکاری با شما کاری را انجام دهیم در مورد مسائل مالی و مذاکرات شما با افراد نیز هیچ مسئولیتی این سایت و مدیران آن قبول نمی کنند و لطفا خودتان با چشم باز اقدام کنید و جهت پیشرفت در کار خود، تحقیقات داشته باشید.