سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ (/showthread.php?tid=5417)

صفحه ها: 1 2 3

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - Peanut - 11-27-2012 03:58 AM

من یادمه همه میللیونر هایی فامیلِ ما اون موقع‌ها که من بچه بودم بساز و بفروش بودن، این همون کاریه که الان بش میگن پیمان کاری یا تاسیسات؟ (تورو خدا نخندید بمن10_003)

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - amiryazdani138 - 11-27-2012 10:19 AM

(11-27-2012 01:19 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(11-27-2012 12:54 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
(11-27-2012 12:27 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  پیمانکاری.
استاد پیمانکاری همان ساخت و ساز هست؟

ساخت وساز کلی هم شامل می شود.
پیمانکاری اسفالت
پیمانکاری راه
پیمانکاری ساخت مسکن
و.....
این گریدی که می فرمایید برای پیمانکاری نیاز هست چیه؟چه مدارکی نیاز داره؟

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - yu3f - 11-27-2012 10:46 AM

قبلا هم عرض کردم:

(11-20-2012 11:51 PM)yu3f نوشته شده توسط:  سوال اشتباه است. پر درآمد ترین شغل معنی ندارد!

و همانطور ک سبحان جان هم فرمودند:

(11-27-2012 12:12 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  پر درآمد ترین کار مدیریت درست در هر حرفه است Wink

##################################################

(11-27-2012 03:58 AM)Peanut نوشته شده توسط:  من یادمه همه میللیونر هایی فامیلِ ما اون موقع‌ها که من بچه بودم بساز و بفروش بودن، این همون کاریه که الان بش میگن پیمان کاری یا تاسیسات؟ (تورو خدا نخندید بمن10_003)

منم خیلی از بدبخت های فامیل رو دیدم ک تو کار بساز بفروشن!

##################################################

آقا پیمان عزیز، نگاه کنید
سوال از ریشه اشتباه است. همون اول هم عرض کردم. اینکه چ شغلی پر درآمدترین شغل است اشتباه است و خبر یک نگرش اشتباه در ذهن را می دهد!
دوست عزیز. خیلی ها از تلاطم بازار دلار در چند ماه اخیر میلیاردر شدن! خیلی ها هم بدبخت! خیلی ها از تلاطم بازار مسکن میلیاردر شدن، خیلی ها هم بدبخت و ورشکست و بدهکار!
سبحان جان نکته خیلی خوبی رو گفتند، غیر از این مورد بسته به موارد اولیه هم هست. موارد اولیه چیه؟
ساده ترین مورد و مهم ترین مورد سرمایه (مالی، زمانی، تخصصی، روابط) هست. شما بر اساس سرمایه می تونید ببینید چ شغلی برای شما بیشترین در آمد رو داره.

پس: Idea
سوال درست این است:

بهترین و پردرآمدترین شغل برای من در ایران چیست؟

پ.ن: فعل کدام است برای مواردی است ک انتخابی باشد. یعنی شما بگویید از بین موارد زیر کدام است. اما برای ذهن افراد کدام است بکار نمی رود. صرفا جهت اطلاع :-)

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - hamidtaha - 11-27-2012 01:03 PM

دلالی

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - SAEED65 - 01-08-2013 10:36 PM

متاسفانه هر کی بیشتر عرق میریزه مثل کارگرها کمتر درآمد داره و هر کی کمترین زحمت رو میکشه مثل دلال ها بیشترین درآمد رو داره

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - ahmad rezaee - 01-09-2013 10:02 AM

(01-08-2013 10:36 PM)SAEED65 نوشته شده توسط:  متاسفانه هر کی بیشتر عرق میریزه مثل کارگرها کمتر درآمد داره و هر کی کمترین زحمت رو میکشه مثل دلال ها بیشترین درآمد رو داره

دوستان به این نکته هم توجه کنند که معیار ها و ارزش ها در راه ثروتمندی خیلی مهم است .

در دین ما برای عرق کارگر و زحمت معلم ارزشی معنوی تعریف شده است که با متاع این دنیا تعریف شدنی نیست .

کسانی هستند که در هر راهی وارد نمی شوند ، مثلاً دلالی جای شبهه دارد - خرید وفروش بعضی اجناس مشکل دارد - خرید زیر قیمت با ایجاد جو کاذب و یا احتکار اجناس و فروش .

راهی برای ثروتمندی خوب است که با رعایت اخلاق و انصاف و تولید کالا و یا اثری ارزشمند پدید آید .

انصاف در تجارت سود عادلانه است
انصاف در ساخت ،تولید خوب و فروش به نرخ عادلانه است .

انصاف ،ساختن سود است نه تنها بدست آوردن سود .

سود گرفتن از سپرده های بانکی محل اشکال است
اما در هیچ جایی کسی به تولید ثروت از راه ایجاد ارزشی افزوده کالا ، خدمات و یا آثار معنوی خرده نمی گیرد.

می شود از راه های درست هم به ثروت بیحد و شمار رسید ، چون خداوند حامی ما می شود....

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - صابری - 01-09-2013 10:10 AM

سلام. به نظر من از ظاهر کم درآمدترین کارها میشه پول زیادی در اورد!
فقط باید جرات و جسارت و خلاقیت داشته باشی.
مثل اون بساز بفروشی که بدبخت شده یا اون کارگری که همه چیز داره.
منظورم این هست که اگر پردآمدترین کارها را هم به شخص بی لیاقتی سپرده شود به هیج جا نخواهد رسید(البته از راه حلال).
ببخشیداینقدر صریح گفتم اما در لیست کارهای پردرامدی که دوستان فرمودند باید دید چه کسی بهتر میتواند آن را انجام دهد.
من کاسبی را میشناسم که در آستانه ورشکستگی قرار دارد و کاسب دیگری که پولش از پارو بالا میرود.
به نظر من هرکس در هر کاری بهتر از فکرش استفاده کند موفق خواهد شد و انسان بی فکر و بی هدف و.... در بهتری کارها هم موفق نخواهد بود!
اما جدا از این بحث.....
معمولا کارهای ساختمانی مثل سنگ کاری و کاشی کاری و...
کارهای فنی و تخصصی مثل تعمیرات خودرو اونهم تخصصی و به روز ....
پیمانکاری که دوستان هم فرمودند....
و کارهایی که پورسانتی هست مثل تاکسی تلفنی و وانت تلفنی و آژانس فروش بلیط و.....
درآمد بیشتری دارند.
هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت.....
چه ربطی داشت..دی

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - مرتضی حسین پور - 04-25-2015 09:09 PM

دلالی بی دردسر و پرسوده اما تولید ن. متاسفانه.

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - saghi_gh - 04-25-2015 09:45 PM

به نظر من ادم تو هر کاری ایده و ابتکار و خلاقیت و فعالیت داشته باشه طوری که بتونه رقیباشو کنار بزنه اون کار براش پول ساز میشه...

RE: پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ - mhmdmhdi - 06-09-2015 11:46 PM

واسطه گری توایران توهرزمینه ای خوبه،البته تجربه وخاک خوردن داره،بازاروبشناسی خوبه