سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ (/showthread.php?tid=5391)

صفحه ها: 1 2

چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - پرواز - 11-20-2012 04:18 PM

میخوام یه محصول رو تو انجمنم به فروش بذارم. چطور باید این کار رو بکنم؟
اگر یه تاپیک بزنم و اونجا بگم هر کی این محصول رو میخواد مبلغ رو واریز کنه و بعد آدرسش رو به فلان شماره اس ام اس کنه، منطقیه؟
راه دیگه چیه؟ یه فروشگاه هم که نمیتونم برا یه محصول کوچیک راه بندازم.
تو نت سیستمی وجود داره که من مثلا در اون عضو بشم و بعد به رایگان فعالیت کنم؟ منظورم اینه که پورسانت نگیره. فقط امکان درگاه اینترنتی واریز وجه و گرفتن آدرس و اینا رو برام انجام بده؟

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - toofan245 - 11-20-2012 04:24 PM

سلام
بله میتونی یه وبلاگ فروشگاهی رایگان درست کنی سایتهایی مثل شاپینگفا و شاپلاگر هستند که رایگان عضو میشی و کالاها رو داخل اون میذاری
اما اگه بخوای فقط یه درگاه پرداخت آنلاین داشته باشی فکر نمیکنم بدون کارمزد باشه یعنی به ازای هر تراکنش یک مبلغ ناچیزی رو برمیدارن که خیلی به چشم نمیاد.
راه سوم میتونی یک ساب دامین برای سایتت درست کنی و یک فروشگاه ساز رایگان مثل اپن کارت یا توماتو نصب کنی و ماژول پرداخت آنلاین هم به رایگان براش قرار بدی

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - پرواز - 11-20-2012 05:28 PM

فعلا نمی خوام ساب دامینی برای این موضوع اختصاص بدم.
این دو تا سرویس رایگان نوع پرداختشون فقط درب منزله؟ فکر کنم برای این کار باید با پست یه قرارداد ببندم و یه مبلغی بدم.درسته؟
من میخوام پرداخت نقدی باشه. یعنی همون موقع به درگاه بانک وصل بشه و پول رو بده. بعد من براش بفرستم. اون مبلغ ناچیزی که برای کارمزد درگاه های آنلاین بر میدارن مشکلی نیست

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - toofan245 - 11-20-2012 06:02 PM

بله این سایت وجود دارد.
سایت فروشندگان یه مدت خیلی زیادی تعطیل بود اما مثل اینکه دوباره به راه افتاده میتونید یه نگاه بهش بندازین خیلی امکانات از قبیل پرداخت آنلاین و پارک دامین داره
foroshandegan.com

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - پرواز - 11-20-2012 11:47 PM

ّبخشید منظور جمله ی اولتون رو نفهمیدم. امکان پرداخت نقدی از طریق وصل به درگاه بانک در اون دو سایت اولی وجود داره؟ اما من یه نگاه به فروشگاه هایی که از روش ساخته شدن انداختم دیدم برای پرداخت نقدی نوشتن به شماره کارت واریز کنید و تماس بگیرید!

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - toofan245 - 11-20-2012 11:55 PM

بله اونها ندارن اما این سایتی که معرفی کردم رو دیدین؟ سایت فروشندگان
میتونید یه درگاه پرداخت آنلاین بگیرید تا مشتری به بانک وصل شه و پول به حساب شما واریز شه.

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - پرواز - 11-21-2012 12:04 AM

بله دیدم. ولی فکر کنم هنوز مشکل داره. چون یه فروشگاه جدید ساختم. دکمه ی ثبت رو که زدم فرم پاک شد و هیچ عکس العملی نشون نداد

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - M3HDI - 11-21-2012 12:05 AM

سلام

برای پرداخت آنلاین وجه دو راه دارید

1- مستقیم از بانک درگاه رو بگیرید ( تا جایی که میدونم ملت و پارسیان بدون کارمزده) البته برای فروشگاه ها دریافت درگاه رو منوط به داشتن نماد اعتماد گذاشتن

2- با شرکت های واسطه کار کنید (پارس پال و زرین پال)

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - هومان هرمزدی - 11-21-2012 12:39 AM

شما میتونید یه فروشگاه ساز مثل اوپن کارت و یا توماتوشاپ نصب کنید(هاست رایگان زیاده و به زودی خودم هم هاست رایگان 100مگابایتی با کنترل پنل cpanel ارائه میکنم)
سپس افزونه زرین پال یا پی لاین مربوط به اون فروشگاه ساز رو روش نصب کنید

خوب حالا به راحتی محصولتون رو توثه فروشگاه ساز درج کنید و مشخصات اکانتتون تویه زرین پال رو به افزونه بدید.هنگام درج سفارش کاربر اول به درگاه ارجاع داده میشه و اگه مبلغ رو پرداخت کنه اتوماتیک به سایت شما بر میگرده و سفارش برای شما ارسال میشه.همچنین این اسکریپت ها بخش درج فیش دارند که کاربر بعد از ثبت سفارش میتونه به سایت مراجعه کنه و فیش پرداختیش رو ثبت کنه
اگه خواستید میتونم به رایگان کمکتون کنم تا سایتتون رو بالا بیارید

RE: چطور امکان فروش یه محصول رو در اینترنت فراهم کنم؟ - MohamadMJ - 11-21-2012 02:09 AM

اگر یک محصول داری و فعلا مانور خاصی نمیخوای روی فروشگاهت بدی
یه تاپیک ایجاد کن محصول رو بزار واسه فروش. توی بخش اخبار انجمن و همچنین امضای خودتم لینکشو بزار.
یوزر ادمینه اگر ارزش خرید داشته باشه میخرن
شماره حساب یا کارت بزار مشخصات واریز بدن محصول رو براشون ارسال کن.

محصولت ارزش خرید داشته باشی مشتری اعتماد میکنه

اما اگه قصد داری روی فروشگاه کار کنی جنبه فرق داره
موفق باشی