سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ (/showthread.php?tid=5389)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - farhad212 - 08-09-2014 09:42 AM

(12-24-2012 10:47 PM)بهنام ذوالفقارزاده نوشته شده توسط:  واقعا بگم: ایجاد مکانهایی برای سیر کردن خانواده های فقیر و بچه های بی سرپرست. اشتغال برای همه پدرانی که خدای ناکرده اکثر اوقات جلو زن و بچه خجل هستند و هر درخواست خونوادشون رو همیشه با این جمله " فعلا پول ندارم" جواب می دهند، ایجاد کنم.
آنوقت است که از لحظه لحظه عمرم لذت میبرم.

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - abdolhossein - 08-09-2014 04:17 PM

(12-25-2012 12:07 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  قبل از نوشتن باید بگم این دلیل یکی از دلایل منه نه همش!

زمستون پارسال برای یه کاری رفته بودم به یکی از شهرهای محروم جنوب استان کرمان! بسیار جای محرومی هست! خیلی!حالا کار نداریم!
این شهر بازاری نداشت فقط چند تا وانتی در یه جایی وایساده بودن و میوه میفروختن اونوقت فصل پرتغال بود مثل الان!

بعد من به راننده گفتم وایسا من یه دو کیلو پرتغال بگیرم ! رفتم بعد از سلام و علیک و اینا گفتم دو کیلو بکش ! در همون حین یه خانمی اومد و یه دویست تومنی به طرف مرد گرفت و گفت آقا به اندازه این به من پرتغال بده!! فروشنده با یه لحن بسیار بسیار تندی به زبون محلی یه چیزایی به زن گفت و زن هم با سرعت از اونجا دور شد و رفت!! و من اصلا حتی فرصت فکر کردن هم نداشتم! چه برسه بخوام بهش کمک کنم!

این حادثه خیلی رو من تاثیر گذاشت که چرا باید همچین کسانی باشن هنوز!
هنوز چهره اون زن و نگاهش و اون دور شدن سریعش که به خاطر حفظ آبرو بود تو ذهنم مونده!

می بخشید این همه طولانی شد!
شما پولدارترین انسان روی زمین هم بشوی از این انسان ها در جهان و حتی در اطراف خودت خواهند بود . پس دنبال دلیل قانع کننده ای باش!

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - siniuor - 08-21-2014 08:41 AM

من اگر میلیاردر بشم پولم را در سازمان بهزیستی خرج میکنم اگر بتونم به یک خانواده ای که دارای فرزند معلول ویا بیمار است کمک کنم و از مشکلات انها کم کنم کار بزرگی انجام داده ام

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - ali1371 - 08-21-2014 01:28 PM

1 بیشتر لذت بردن از زندگی(الانشم البته داریم حال میکنیما35)
2 بدست آوردن لذت بخشش و دست گیر از نیاز مندان
3 قدرت
4انتقام

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - pollux - 11-29-2014 08:13 PM

SmileSmileبا عرض سلام

اگه منظورتون به ریاله که هیچی،اگه به تومنه که هی بازم هیچی چون باهاش کاری نمیشه کرد،اما اگه منظورتون به دلاره که فعلا بازم هیچی،اما راجع بهش فکر میکنم. Smile

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - faridfarhood - 03-21-2015 01:35 PM

گفتن این که من بعد از ثرزتمند شدنم به دیگران کمک میکنم ، مثل اینه که بگی هر وقت بچه ام مو بور و چشم ابی شد میرم ازدواج می کنم . خدا بهترین فرصت رو بهت داده ، همین لحظه ی حال . اگه الان به کسی کمک کردی ، که کردی . وگرنه کسی نیست که تضمین بکنه فردایی هم هست . که تو بخوای توش به دیگرون خیر برسونی .
الان که به اندازه خرج خودم درامد دارم باید به فکر دیگران باشم و هستم چون الان مال منه ، نه فردا .
هدف من از ثروتمند شدن اینه که آزادی مالی برسم و از مسیری که توشم تا به ثروت برسم لذت ببرم . مسیر ه که لذت بخشه . بعد از رسیدن به ثروت میریم به منزلگاه های بعدی .