سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ (/showthread.php?tid=5389)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - صابری - 12-25-2012 10:11 AM

سلام. من آرزوهای زیادی دارم.
میخواهم زندگی خود را به شکل زیبایی تغییر دهم و بعد به همه کمک کنم.
افراد زیادیی را میشناسم نیاز شدید مالی دارند و با کمک به آنها ابتدا شادی درونی برای خود و بعد برای افراد نیازمند فراهم خواهم کرد.
کمک به ارگانهای اجتماعی مثل پرورشگاهها و کمک برای زیبا سازی شهر مثل آسفالت معابر و فضای سبز و...
فقط امیدوارم وقتی ثروتمند شدم این برنامه های ذهنی را فراموش نکنم . به تک تک آنها عمل کنم!
آمین!
چون شنیده ام وقتی انسان ثروتمند میشود افکار و رفتار انها هم تغییر کرده و غرور کاذبی انها را در بر میگیرد و این اصلا خوب نیست.

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - hisabba2003 - 12-25-2012 10:24 AM

آرزو داشتن با هدف داشتن متفاوته
هدف من از میلیلردر شدن اینه که یه زندگی با آسایش برای خودم ایجاد کنم ( به نظر من برای رسیدن به آرامش ثروت فاکتور مهمی نیست و شاید هم ضد آرامش باشه مثلن همیشه نگران باشی که ثروتت کم نشه ) و در مرحله بعد بتونم روش های ایجاد آسایش رو به اطرافیانم یاد بدم
لامسسسب یه آرزو هم دارم که اینه : یه روز با دخترم بریم بیرون برا گردش ، بریم تو بازار و فروشگاه ها ، بعد اون بگه بابا این چه قشنگه ، منم بگم اگه دوس داری بخرش و بعد تا آخر این مکالمه تکرار بشه ، بدون اینکه به قیمتش توجه کنم

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - صابری - 12-25-2012 10:27 AM

مطلب دیگر اینکه ممکن است انسان با تلاش به آسایش مالی برسد اما مهم این است که انسان بتواند به آرامش برسد!
::از سخنان گهربار جناب دکتر علی رضا آزمندیان::

چه بسا کسانی که از مال دنیا چیزی ندارند اما با آرامش زندگی میکنند و چه بسیار ثروتمندهایی که آرزوی یک لحظه آرامش را دارند.
پس بعد از رسیدن به آسایش مالی؛ با کمک به دیگران؛ به آرامش برسید!

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - Mercedes-Benz - 12-28-2012 10:43 PM

هدفم خرید ماشین دلخواه
قدرت
پول زیاد داشته باشی احترام هم بیشتره برات
و کمک کردن به ادم هایی که واقعا ندارن
کار افرینی

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - omid.movafaghiat - 01-14-2013 12:23 AM

سلام

هدف من از پولدار شدن این است که فرد مشهور و سرشناسی بشم که در جهان من رو بشناسند.

میخواهم بزرگترین کارخونه رو توی ایران بزنم. من با سن کمم که 14 سالمه ولی ایده های بزرگی در ذهن دارم.

دوست دارم ماشینم لامبورگینی و بوگاتی و فراری باشه. که هر روز با یکی از آنها برم بیرون. شاید وقتی که بزرگتر شدم مثل آقای بیژن پاکزاد به بورلی هیلز آمریکا مهاجرت کنم.

اگر ایده های بزرگی در ذهن دارید میتوانید به من بگویید
مرسی

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - حمید سیدی زاده - 02-12-2013 03:11 PM

من احساس یک میلیاردر رو دارم و می خوام توان میلیاردر رو نیز داشته باشم . می دونیم وقتی یک لیوان پر از آب میشه ، بعد که سر ریز بشه آب رو به اطرافش هم میده . وقتی من اشباه بشم می تونم کمکهای زیادی به اطرافم بکنم . وقتی شما یک موتور سیکلت داشته باشید یک دوچرخه به دیگران هدیه می دهید ، وقتی پراید داشته باشید یک موتور سیکلت هدیه می دهید وقتی بنز داشته باشید یک پراید هدیه می دهید . پس میلیاردر شوید تا هدیه های و بخشیده های بزرگتری به اطرافتون بدید و اینو یادتون نره بزرگترین لطفی که می تونید به فقرا بکنید اینکه خودتون جزو شون نباشید .

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - ebrahim.ev - 02-12-2013 04:00 PM

یکی از ارزو های من تاسیس یک بنیاد خیریه برای کودکان سرطانی هست.تا بتونم لبخند رو به لبان این کودکان و خانواده هایشان بنشانم.4yajuyo

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - yu3f - 02-12-2013 04:18 PM

(12-28-2012 10:43 PM)Mercedes-Benz نوشته شده توسط:  هدفم خرید ماشین دلخواه
قدرت
کار افرینی

با قسمتی رو ک پررنگ و برجسته کردم شدیدا مخالفم و طبق دانسته هایم در این سال های عمرم می دانم ک این جمله یک اشتباه محض و یک نگرش اشتباه و خطرناک است. امیدوارم تغییر نگرش در شما ب وجود بیاید.

(02-12-2013 04:00 PM)eev نوشته شده توسط:  یکی از ارزو های من تاسیس یک بنیاد خیریه برای کودکان سرطانی هست.تا بتونم لبخند رو به لبان این کودکان و خانواده هایشان بنشانم.4yajuyo

البته میشه اهدافتون رو در کنار محک بدست بیارید. اون هم همین هدف رو داره Yosef.gif

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - 3ObHaN - 02-12-2013 05:22 PM

(02-12-2013 04:18 PM)yu3f نوشته شده توسط:  
(12-28-2012 10:43 PM)Mercedes-Benz نوشته شده توسط:  هدفم خرید ماشین دلخواه
قدرت
کار افرینی

با قسمتی رو ک پررنگ و برجسته کردم شدیدا مخالفم و طبق دانسته هایم در این سال های عمرم می دانم ک این جمله یک اشتباه محض و یک نگرش اشتباه و خطرناک است. امیدوارم تغییر نگرش در شما ب وجود بیاید.
با شما موافقم Yosef.gif
موافقم از اونجایی که احترام به سن و سال و وضع مالی و علم و دانش و ... ربط نداره .
بزرگی دل ادم ، شعور ادم ها و تفکراتشونه که احترام رو بوجود میاره .
احترام هایی که بر مبنای یکی از خصوصیات اکتسابی ( مثل علم یا ثروت ) برپا میشن ، عمر کوتاهی دارند .

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - ceyton - 04-13-2013 10:41 AM

حق انتخاب