سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ (/showthread.php?tid=5389)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - dehkadeh ali - 11-20-2012 02:10 PM

اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟؟؟؟؟؟؟

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - omid.movafaghiat - 12-24-2012 10:32 PM

بخاطر اینکه انسان مشهوری بشم
بخاطر اینکه انسان مشهوری بشم

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - بهنام ذوالفقارزاده - 12-24-2012 10:47 PM

واقعا بگم: ایجاد مکانهایی برای سیر کردن خانواده های فقیر و بچه های بی سرپرست. اشتغال برای همه پدرانی که خدای ناکرده اکثر اوقات جلو زن و بچه خجل هستند و هر درخواست خونوادشون رو همیشه با این جمله " فعلا پول ندارم" جواب می دهند، ایجاد کنم.
آنوقت است که از لحظه لحظه عمرم لذت میبرم.

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - jahanagahi - 12-24-2012 11:21 PM

آرامش و آسایش .
آسایش یعنی بتوانم به راحتی به چیزهائی دست پیدا کنم که قبلا آرزویش را داشتم.
آرامش یعنی آزاد شدن ذهن از هرچیزی که باعث عذاب وجدان می شود.
این دو واژه می تواند خیلی از مسائل را پوشش دهد تا بتوانم راحت نفس بکشم و راحت بخوابم.

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - mohammadshamosi - 12-24-2012 11:38 PM

آرامش یعنی آزاد شدن ذهن از هرچیزی که باعث عذاب وجدان می شود.
----------
فعلا این خیلی مهمتر هست
ولی کجاست!

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - فرهاد قربانی - 12-24-2012 11:44 PM

(12-24-2012 11:38 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  آرامش یعنی آزاد شدن ذهن از هرچیزی که باعث عذاب وجدان می شود.
----------
فعلا این خیلی مهمتر هست
ولی کجاست!
به به اقای شموسی.چی شده دادا؟ تریپه غم و غصه گرفتی؟صبور باش.که الاه مع الصابرین.خدا با صابرین هست. هرموقع نتونستی با مشکلاتت کنار بیای،برو کنار، اونها خودشون مجبورن باهات کنار بیان.3535353535

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - tondar12 - 12-25-2012 12:07 AM

قبل از نوشتن باید بگم این دلیل یکی از دلایل منه نه همش!

زمستون پارسال برای یه کاری رفته بودم به یکی از شهرهای محروم جنوب استان کرمان! بسیار جای محرومی هست! خیلی!حالا کار نداریم!
این شهر بازاری نداشت فقط چند تا وانتی در یه جایی وایساده بودن و میوه میفروختن اونوقت فصل پرتغال بود مثل الان!

بعد من به راننده گفتم وایسا من یه دو کیلو پرتغال بگیرم ! رفتم بعد از سلام و علیک و اینا گفتم دو کیلو بکش ! در همون حین یه خانمی اومد و یه دویست تومنی به طرف مرد گرفت و گفت آقا به اندازه این به من پرتغال بده!! فروشنده با یه لحن بسیار بسیار تندی به زبون محلی یه چیزایی به زن گفت و زن هم با سرعت از اونجا دور شد و رفت!! و من اصلا حتی فرصت فکر کردن هم نداشتم! چه برسه بخوام بهش کمک کنم!

این حادثه خیلی رو من تاثیر گذاشت که چرا باید همچین کسانی باشن هنوز!
هنوز چهره اون زن و نگاهش و اون دور شدن سریعش که به خاطر حفظ آبرو بود تو ذهنم مونده!

می بخشید این همه طولانی شد!

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - soltan_sal - 12-25-2012 12:23 AM

من خودم را لایق بهترینها میدانم پس باید میلیاردر باشم.

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - کامیار کاظمی - 12-25-2012 08:26 AM

(12-25-2012 12:07 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  قبل از نوشتن باید بگم این دلیل یکی از دلایل منه نه همش!

زمستون پارسال برای یه کاری رفته بودم به یکی از شهرهای محروم جنوب استان کرمان! بسیار جای محرومی هست! خیلی!حالا کار نداریم!
این شهر بازاری نداشت فقط چند تا وانتی در یه جایی وایساده بودن و میوه میفروختن اونوقت فصل پرتغال بود مثل الان!

بعد من به راننده گفتم وایسا من یه دو کیلو پرتغال بگیرم ! رفتم بعد از سلام و علیک و اینا گفتم دو کیلو بکش ! در همون حین یه خانمی اومد و یه دویست تومنی به طرف مرد گرفت و گفت آقا به اندازه این به من پرتغال بده!! فروشنده با یه لحن بسیار بسیار تندی به زبون محلی یه چیزایی به زن گفت و زن هم با سرعت از اونجا دور شد و رفت!! و من اصلا حتی فرصت فکر کردن هم نداشتم! چه برسه بخوام بهش کمک کنم!

این حادثه خیلی رو من تاثیر گذاشت که چرا باید همچین کسانی باشن هنوز!
هنوز چهره اون زن و نگاهش و اون دور شدن سریعش که به خاطر حفظ آبرو بود تو ذهنم مونده!

می بخشید این همه طولانی شد!

خیلی متاسف شدم
اگر برای کسب ثروت بیشتر، نشان دهیم که آماده ایم تا پول را به عنوان یک وسیله، در راهی که خداوند خوشنود می شود خرج کنیم، مطمئنا بزرگ ترین قدرت یعنی خداوند نیز در این راه کنار ما خواهد بود. برای همین است که بخشش و انفاق را می توان از دلایل وسعت یافتن روزی دانست.

RE: اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ - ahmad rezaee - 12-25-2012 08:49 AM

خیلی مواقع به این موضوع فکر می کنم که روزی که من ثروتمند شوم چه کارهایی می کنم و آیا منو تغییر میده یا نه ؟

هیچ کس نمی تواند به جرات و اطمینان بگوید که داشتن ثروت در او تغییر ایجاد نمی کند اما همچنانکه برای کسب ثروت تلاش می کنم روی تغییر اعمالم هم دقیق هستم .

روزی را تصور می کنم با انبوهی از ثروت که در راه های کار آفرینی ، کار گشایی مردم ، اعطا ، سود رساندن به خودم ، خانواده ام و دیگران و جبران خطای دیگران ( کمک به زندانیان و مقروضین )
و بخشش هزینه شود .

چون درآمدم من از راه های گروهی بدست آمده ، نگران کاهش آن نیستم چون مولد است و سیستم هایی که بنا خواهم کرد همیشه پولساز خواهند ماند و باشرایط خود راوفق می دهند .

اخیراً خواندم که بیل گیتس برای جبران خسارات لشکر کشی آمریکا در افغانستان برای گسترش سلامتی و کشاورزی در افغانستان مبلغ 1.4 میلیارد دلار تقبل کرده است .