سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست مشاوره و راهنمایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: درخواست مشاوره و راهنمایی (/showthread.php?tid=5374)

درخواست مشاوره و راهنمایی - ahmad1440 - 11-20-2012 12:15 AM

عرض ادب و احترام دارم نسبت به همه ی دوستان در انجمن
این اولین پست من در این انجمن هست که برای گرفتن مشاوره از شما اساتید ارسال میکنم
جوانی 24 ساله هستم که به کار ساختمانی مشغولم که شغل خونه وادگی حساب میشه
خودم اوستا کار ارماتور و قالب بندی بتون هستم با مزد روزانه 30،000 تومن که نزد عموم کار میکنم
عموی دیگه ی خودم کارخانه ی تولید بلوک های ساختمانی داره و یکی دیگه شون هم مهندس ساختمونه
من خودم ساختمون کارگاهی از پدرم برام به ارث مونده که حدودا 70 تا 80 میلیون قیمت میکنن و مشتری هم زیاد داره
چند وقتیه به این فکرم که حالا که همه ی ما به نحوی در ساختمان سازی فعالیت داریم اگر یک شرکت ساختمانی که هم کار نظارت،اجرا و تهیه ی مصالح رو میتونه انجام بده، اگر تاسیس کنیم تا چه حد میتونه موفق باشه
چیز دیگری هم که ذهن منو مشغول کرده کشاورزی هست
این اواخر برای فردی که باغدار بود کار میکردیم که به تنهایی و بدون زحمت زیاد تنها از فروش گردو از باغات خودش 150میلیون تومن درامدش بودConfused
حالا از دوستان می خوام که نظر شون رو اعلام کنن تا بنده هم بی بهره نمونم
سپاس از شما اساتید

RE: درخواست مشاوره و راهنمایی - jahanagahi - 11-20-2012 06:13 AM

شزکت ساختمانی نیاز به گرید (رتبه )دارد. و برای گرفتن گرید باید تعدادی مهندس در رشته های مربوطه دور هم جمع کنید.
یا برای گرفتن رتبه از مدارکشان استفاده کنید(کمتر حاضر به دادن مدرک خود هستند.پول زیادی را طلب میکنند. سختیهای بخصوص بخود را دارد.)
اگر در کار تیرچه و بلوک شناخت دارید پیشنهاد برای این حرکت را دارم ضمن اینکه اینبار نه بعنوان کارگر 30 هزار تومانی بلکه بعنوان اوستا کار با جمع کردن چند آرماتوربند ماهر همین کار را ادامه دهید.و بعنوان پیمانکار آرماتوربندی را ادامه دهید.(می توانید چند گزوه آرماتوربند داشته باشید.)و خود بر هر دوکار نظارت کامل داشته باشی. موفقتر باشی.

RE: درخواست مشاوره و راهنمایی - ahmad1440 - 11-20-2012 11:50 PM

(11-20-2012 06:13 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  شزکت ساختمانی نیاز به گرید (رتبه )دارد. و برای گرفتن گرید باید تعدادی مهندس در رشته های مربوطه دور هم جمع کنید.
یا برای گرفتن رتبه از مدارکشان استفاده کنید(کمتر حاضر به دادن مدرک خود هستند.پول زیادی را طلب میکنند. سختیهای بخصوص بخود را دارد.)
اگر در کار تیرچه و بلوک شناخت دارید پیشنهاد برای این حرکت را دارم ضمن اینکه اینبار نه بعنوان کارگر 30 هزار تومانی بلکه بعنوان اوستا کار با جمع کردن چند آرماتوربند ماهر همین کار را ادامه دهید.و بعنوان پیمانکار آرماتوربندی را ادامه دهید.(می توانید چند گزوه آرماتوربند داشته باشید.)و خود بر هر دوکار نظارت کامل داشته باشی. موفقتر باشی.

از راهنمایی شما سپاس گذارم
در اصل حرفه ی من هم تیرچه و بلوک هست اما به دلیل اینکه سرمایه ی نسبتا زیادی می خواد فعلا نمیتونم برای خودم کارفرما باشم