سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ (/showthread.php?tid=5355)

صفحه ها: 1 2

18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - پرواز - 11-19-2012 01:59 PM

18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟
البته منظورم کسب و کار نیستا. یا لااقل کسب و کاری که بخوام بالاسرش باشم. چون به اندازه ی کافی دست خودم رو بند کردم.
من فقط 18 میلیون دارم که میخوام افزایشش بدم. زمین بخرم؟ آپارتمان متری؟ تو کار کس دیگه ای سرمایه گذاری کنم؟ بذارمش تو بانک سود بگیرم یا تو حساب هایی که بعد از روش وام بدن؟
محل زندگیمم که اصفهان.

ممنون میشم ایده هاتون رو بفرمایید

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - elaheh-hosseini - 11-19-2012 05:14 PM

سلام
ملک اعم از زمین، آپارتمان و ... اگه درست هزینه بشه براش معمولا سود آوره
سبز باشی

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - ahmad1440 - 11-20-2012 12:26 AM

به نظر من با 18 تومن در شهر های بزرگ نمیشه روی ملک سرمایه گذاری کرد ولی در شهرستان های روبه رشد میشه بهتر در زمینه ی ملک و زمین عمل کرد
مثلا در شهرستان محل زندگی من (اباده، شمال استان فارس ) فرصت های بهتری در این زمینه هست با سود نسبتا خوب
پیروز باشید

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - M3HDI - 11-20-2012 12:31 AM

یه مغازه لباس زنانه بزنید و دوتا هم خانم بگیرید برای فروش

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - goldmen - 11-20-2012 12:35 AM

(11-19-2012 01:59 PM)پرواز نوشته شده توسط:  18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟
البته منظورم کسب و کار نیستا. یا لااقل کسب و کاری که بخوام بالاسرش باشم. چون به اندازه ی کافی دست خودم رو بند کردم.
من فقط 18 میلیون دارم که میخوام افزایشش بدم. زمین بخرم؟ آپارتمان متری؟ تو کار کس دیگه ای سرمایه گذاری کنم؟ بذارمش تو بانک سود بگیرم یا تو حساب هایی که بعد از روش وام بدن؟
محل زندگیمم که اصفهان.

اين بستگي داره چطور ميخواين افزايش بدين وكي به پول نياز دارين
اگرهيچ ايده اي ندارين بهتر هست در بانك در سپرده روزشمار كه بهتون موسسه مهر رو پيشنهاد ميكنم

ولي اگر قصد انجام كاري رو دارين بايد بگين چه توانايي ويا چه علاقه اي يا چقدر زمان دارين

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - توانا - 11-20-2012 01:51 AM

(11-20-2012 12:35 AM)goldmen نوشته شده توسط:  
محل زندگیمم که اصفهان.

اگرهيچ ايده اي ندارين بهتر هست در بانك در سپرده روزشمار كه بهتون موسسه مهر رو پيشنهاد ميكنم

ولي اگر قصد انجام كاري رو دارين بايد بگين چه توانايي ويا چه علاقه اي يا چقدر زمان دارين
موسسه مهر كه فرمودين براي سپرده كوتاه مدت چند درصد سود روزشمار ميده اگه بفرماييد ممنون ميشم

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - fa_herman - 11-20-2012 02:04 AM

فکر میکنم موسسه قوامین بیشتر سود روز شمار بده
هر میلیون 15-16 هزار تومان در ماه
18 درصد میده روز شمار

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - mehrdad20 - 11-20-2012 02:59 AM

محل زندگیمم که اصفهان.

به نظر من اگر قرار باشه اون پولو داخل بانک یا موسسه بزارید برای سود بهترین کار اینه که پول خودتون رو در صندق قرض الحسنه محبان رزمندگان اسلام به نشانی اصفهان - خیابان مدرس جدید جنب چشمه به مدت 6 ماه گذاشته و ماهیانه 3.4 درصد سود دریافت کنید و بعد از دوره 6 ماهه اگر بازهم خواستید میتوانید تمدید کنید
البته قرض الحسنه به شما سود نمیدهد و شما باید پس از 6 ماه امتیاز وام و تسهیلات را واگذار کنید به شرکتی که سود ماهیانه به شما میدهند.
بعضی از شرکتها در اصفهان مثل شرکت کیان پردیس ایرانیان با شما قراردادی مبنی بر خرید تسهیلات حساب شما در پایان دوره منعقد و سپس ماهیانه مبلغی را به شما پرداخت میکنند
با احتساب موجودی شما ماهیانه مبلغ 612 هزار تومان سود پرداخت میگردد
بنده تبلیغ کننده صندوق و شرکت نیستم فقط روشی که خودم در اصفهان پول سرمایه گذاری کردم را منعکس میکنم
میتونید همه جوره تحقیق کنید
موفق باشید

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - goldmen - 11-20-2012 09:08 AM

(11-20-2012 01:51 AM)توانا نوشته شده توسط:  
(11-20-2012 12:35 AM)goldmen نوشته شده توسط:  
محل زندگیمم که اصفهان.

موسسه مهر كه فرمودين براي سپرده كوتاه مدت چند درصد سود روزشمار ميده اگه بفرماييد ممنون ميشم
به مبالغ زير10 ميليون روزشمار17 درصد
به مبالغ بالاي 10 ميليون روزشمار19 درصد

RE: 18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ - hotdvd - 11-20-2012 11:42 AM

موسسه مالي و اعتباري پيشگامان روزشمار 20 درصد