سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هدف این سایت چیست؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: هدف این سایت چیست؟ (/showthread.php?tid=5340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: هدف این سایت چیست؟ - hamed_totally - 10-22-2013 01:04 PM

برای منی که شاید ساعت های از روز رو به اینکه چطور بتونم در کنار شغلم یه کار با درامد خوب داشته باشم و بتونم یه میلیاردر باشم این سایت امیدوارم بتونه مشاور و راهنمای خوبی باشه

RE: هدف این سایت چیست؟ - mojtabasadeqi - 10-24-2013 04:56 PM

راستش من در حال راه اندازی ..........!
البته قبلش سلام!
راستش من یه موزیسین ام و شغل اصلیم نوازندگی سازهای ایرانیه مدرک دانشگاهی هم دارم!
اما از اونجایی که متاسفانه توی کشور ما برای شغل من کار تعریف شده ای وجود نداره به فکر راه اندازی یه شغل خانگی افتادم!
اما توی گزینه های متعدد مردد و راستش یه کم هم نگرانم اندک سرمایه ام رو به باد بدم دوستان لطفا منو کمکم کنید!
مرسیBlush

RE: هدف این سایت چیست؟ - punkd - 10-29-2013 08:40 PM

سلام
واقعا از زدن حرفای کلیشه ای خوشم نمیاد.....اومدم میلیاردر بشم....بعد برای حرف وقت باقیست.

RE: هدف این سایت چیست؟ - royae aram - 11-03-2013 05:38 PM

منم اومدم شروع به کسب درآمد توسط کار در منزل و بازاریابی برای محصولاتم کنم! وقت زیادی دارم و قصد استفاده از توانایی هام دارم.

RE: هدف این سایت چیست؟ - مینو. - 11-03-2013 09:21 PM

(11-03-2013 05:38 PM)royae aram نوشته شده توسط:  منم اومدم شروع به کسب درآمد توسط کار در منزل و بازاریابی برای محصولاتم کنم! وقت زیادی دارم و قصد استفاده از توانایی هام دارم.

خوش اومدی

RE: هدف این سایت چیست؟ - afshinjan1 - 11-22-2013 11:12 AM

با سلام
خدمت استاد قربانیان
استاد من کارشناس ارشد معماری هستم.ساکن کرج .کارمند یک شرکت دولتی در تهران.ساعت کاری من از صبح تا 4 سر کارم.با 3 میلیون تومن قسط در ماه.یک مغازه هم سرآسیاب ملارد دارم که خالی افتاده یه گوشه.چندتا ایده به فکرم زد که نتونستم اجرایی کنم.الان هم به شدت ناراحتم و تحت فشار اقساط عقب مونده هستم.موندم چیکار کنم.راه چاره چیه؟چندتا زمین هم تو شمال دارم.09392118940

RE: هدف این سایت چیست؟ - mojtaba74 - 11-23-2013 02:01 PM

سلام به همه ی دوستان گرامی !!!
شاید من کم سن سال ترین فرد مجموعه باشم ولی انچنان رویای پولدار شدن رو دارم که هر روز و هر شب با رو یاهام سیر میکنم !!!
بله من مجتبی هستم 18 ساله از شیراز ...
دیپلم تجربی دارم و الان پیش دانشگاهی هستم ...
راستش خیلی دنبال راه درامد تو اینترنت میگشتم که ناخواسته با سایت خوب شما اشنا شدم
امیدوارم به کمک شما دوستان عزیز بتونم پله های موفقیت رو یکی یکی بالا برم ...
فوق العاده اهل ریسکم ودوست دارم پولدار بشم ...
وضع زندگی بدی ندارم خدا رو شکر ... میخوام که بهترین باشم

RE: هدف این سایت چیست؟ - محمد حسام پور - 12-24-2013 05:35 PM

من با همه فرق دارم من دوس دارم بهترین زندگی رو بکنم و همه پولی که بدست میارم و جوری که میخام خرج کنم نه فقط اینکه پول روی هم بذارم برای بچم من برای ارزوهام تلاش میکنم و مطمعن هستم که به همشون میرسم چون به توانایی های خودم اعتماد دارم سایت شما هم یه وسیله بود چون بهتر به کارهای من جهت میده و جهت درست رو بهم نشون میده واقعا از همتون متشکرم که چنین سایتی ساختین.مرسی دارین.من میلیاردر میشم.خدایا خودت کمکم کن

RE: هدف این سایت چیست؟ - مریم نادری - 12-30-2013 02:02 PM

استفاده از تجربیات انجمن
مثبت فکر کردن
سپاسگداری خداوند از وفور نعمت

RE: هدف این سایت چیست؟ - looklike - 01-09-2014 03:33 PM

سلام.من تازه عضو شدم،دنبال بهترین و پرسودترین کار میگشتم که با اینجا آشنا شدم،ذهنم همش درگیر کاره،میخوام برای خودم کار کنم،ولی نمیدونم چطوری شروع کنم