سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هدف این سایت چیست؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: هدف این سایت چیست؟ (/showthread.php?tid=5340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: هدف انجمن چیست؟ - بهداد - 11-19-2012 11:05 PM

1 - فالو پیگیری ایده های نو و جدید برای رسیدن به اهداف
2 - حرکت در قالب تیمی قدرتمند در تشکیل مکانی مثبت برای حضور افراد

RE: هدف انجمن چیست؟ - amoushahi2007 - 01-27-2013 02:36 PM

کاوش در فضای موجود و ایجاد خلاقیت و نو آوری....

RE: هدف انجمن چیست؟ - مسعود ملک - 02-07-2013 07:11 PM

هدف از حضور در انجمن:
همه ما میدانیم که هر ماده ای به شکل ظرفی درخواهد آمد که در آن قرارگرفته است.باتوجه به اسم بسیار زیبای این انجمن ؛برای هرکسی قدم گذاشتن دراین انجمن به معنی حرکت است وحرکت ؛تغییر را به دنبال خواهد داشت.دراینجا نگاهها به مسایل عوض می شود وهرکسی خودرا درقالب جدید احساس می کند.آیا ممکن است شما به یک میهمانی بسیار مهم دعوت شوید ولی درخور وشایسته آن میهمانی رفنارنکنید ولباس نپوشید؟چگونه ممکن است در محیطهای ادبی ؛مراجعین بی ادب باشند؟پس چگونه ممکن است که درمحیطی که سرشار از انرژی های مثبت ونگرش زیباتر به جهان است بانگرش منفی همراه شویم.پس هرکسی سعی خواهد کرد که به بهترین وجه ممکن ودرشان نام این انجمن وعزیزان حاضر دراین انجمن خودرابیاراید.
من نیز جهت استفاده از تجربیات همه عزیزان وجداشدن از نگرشهای منفی به اطراف؛ وارد این انجمن شده ام وامیدوارم لیاقت همراهی با شما عزیزان راداشته باشم[/align]

RE: هدف انجمن چیست؟ - مومنی-محمد سعید - 02-07-2013 10:09 PM

:12_002::12_002:تنفس در فضای افکار و ایده های مثبت دریچه های ذهن را بروی کارهای خلاقانه میگشاید و این سایت این فضا را محیا میکند .با تشکر از بانیان ان

RE: هدف انجمن چیست؟ - zoofanoon - 02-07-2013 11:03 PM

با توجه به شرايطي كه در كشور داريم ، اين انجمن با ايجاد خلاقيت ،نوآوري ، محو روحيه منفي و تقويت تفكر مثبت و كار آفريني
بازوي پرقدرت براي كساني ميشود كه عضو انجمن ميگردند ، اينجا تنها مكان سالم ومطمئني است كه در آن استعدادها رشد كرده و شكوفا ميگردند . مكاني است كه روابط و دوستيهاي صادقانه در آن پديد مي آيد . قدر اين انجمن ، بزرگان انجمن و اعضاي صميمي آن را بدانيم .

RE: هدف انجمن چیست؟ - مومنی - 02-08-2013 09:56 AM

ایجاد انگیزه و انرژی مثبت در افراد برای رها سازی پتانسیل های نهفته درونی در مسیر موفقیت

RE: هدف انجمن چیست؟ - مومنی - 02-08-2013 10:12 AM

[اگه کاری را انجام بدی که عاشقشی ثروت خود به خود سرازیر میشه....

RE: هدف انجمن چیست؟ - sajjad.ghorbani - 02-15-2013 04:06 PM

سلام
من تازه با این سایت آشنا شدم
هدف من رسیدن به موفقیت است
و به نظر من با آشنایی با این سایت خدا یک راه اصلی برای رسیدن به موفقیت را به من نشان داده

RE: هدف انجمن چیست؟ - ميلياردرجديد - 02-17-2013 02:44 PM

امدهام تا خودم را پيدا كنم

RE: هدف انجمن چیست؟ - ميلياردرجديد - 02-17-2013 02:57 PM

ثروت هستي بي نهايته ورمز ارتباط با با اين بي نهايت را بايد درون خودمان جستجو كنيم