سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هدف این سایت چیست؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: هدف این سایت چیست؟ (/showthread.php?tid=5340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: هدف این سایت چیست؟ - Eli1597 - 08-01-2015 12:33 PM

سلام به همگی، راستش من تازه عضو شدم یعنی تازه با این سایت آشنا شدم..هنوز نمیدونم دقیقا چه اتفاقاتی اینجا میفته ولی تا اینجای قضیه میتونم بگم که اسم سایت یکی از اون جملات کلیدی بود که من همیشه تو ذهنم داشتم.اینکه مطمئنم در آینده نه چندان دور یک میلیاردر خواهم بود و اینکه شدیدا معتقدم در ایران میلیاردر شدن کاملا امکان پذیره...امیدوارم این سایت همانند نامش بتونه کمکی هرچند اندک برای افرادی امثال من باشه...

RE: هدف این سایت چیست؟ - vahidkamali - 08-03-2015 07:27 PM

سلام
من مديرعامل يك گروه بازرگاني در مشهد هستم و بتازگي با انجمن شما آشنا شدم
دوست دارم بدونم اين انجمن چه تعداد اعضافعال دارد و اگر امكانش هست براي مديرانجمن يك صحبت تجاري براي استفاده همه اعضا با مديرانجمن داشته باشم والبته هركسي كه بدنبال درآمد هست
09128360069 وحيد كمالي
لطفا قبل از تماس پيام دهيد و خودتون رو معرفي كنيد - باتشكر

RE: هدف این سایت چیست؟ - vahidkamali - 08-03-2015 07:30 PM

ضمنا من بگم براي دوستان ساكن مشهد امكان فراهم كردن شغل و استخدامي را دارم
درود

RE: هدف این سایت چیست؟ - amirn900 - 08-08-2015 04:16 PM

سلام خدمت مدیر محترم انجمن
بنده حقیر یه سوالی از مدیریت این سایت داشتم
من تقریبا نیم ساعت پیش دو عدد تاپیک ایجاد کردم با موضوع های مختلف و نیازهای مختلف
ولی الان که به سایت مراجعه کردم دیدم هر دو آنها پاک شده است بدون اینکه اختاری به من داده شود یا چیزی که من دلیل حذف شدن تاپیک هامو بدونم
میخواستم اگه امکانش هست و اگه من هم عضو انجمن میدونید حداقل دلیلش رو بهم بگید

RE: هدف این سایت چیست؟ - amirn900 - 08-09-2015 01:47 PM

(08-08-2015 04:16 PM)amirn900 نوشته شده توسط:  سلام خدمت مدیر محترم انجمن
بنده حقیر یه سوالی از مدیریت این سایت داشتم
من تقریبا نیم ساعت پیش دو عدد تاپیک ایجاد کردم با موضوع های مختلف و نیازهای مختلف
ولی الان که به سایت مراجعه کردم دیدم هر دو آنها پاک شده است بدون اینکه اختاری به من داده شود یا چیزی که من دلیل حذف شدن تاپیک هامو بدونم
میخواستم اگه امکانش هست و اگه من هم عضو انجمن میدونید حداقل دلیلش رو بهم بگید
کسی نبود جواب منو بده؟

RE: هدف این سایت چیست؟ - eng.s.gh - 09-01-2015 04:38 PM

سلام من همین الان عضو شدم....
باید بگم کمی پیچیدس کار کردن تو سایتتون ولی خوب سایت خوبیه....
انگیزرو ایجاد میکنه....
خواستم تشکر کنم ازتون...
ممنون

RE: هدف این سایت چیست؟ - قدرت قاصدی - 11-03-2015 06:12 PM

درودبر شما دلاوران عرصه تلاش.همتتان استوار .عزمتان پایدار .وزنده باد تک تاز نبردگه کار جناب کامیار کامکار .سرحلقه رندان این دیار..در قاموسمان شکست رنگ خواهد باخت وقتی پنجه ی اقتدارمان در هم قفل باشد .شاید باران دشواریها ی زندگی بالهایمان را خیس کند وتوان پروازمان را بگیرد.ولی هرگز پریدن واوج گرفتن را از یاد نخواهیم برد .یادمان باشدطلوع خورشید اندکی بعد از تاریکترین نقطه ی شب است ..یاران وعزیزان جان خورشید هم باشیم تا بال پرواز همدیگر را باردیگر خشک کنیم تا بهمدیگر پرواز هدیه کنیم .با سپاس ارادتمند تان ..قاصدی.

RE: هدف این سایت چیست؟ - قدرت قاصدی - 11-03-2015 06:23 PM

جانان .هریک از جمع ما راههای برای تامین آسایش زندگی عزیزانمان رفته ایم که دو حال دارد یا به هدف رسیده ایم .یا هدف سرابی بوده ومارا به بی راهی شکست کشانده اگر همت به نوشتن تجربهایمان کنیم .دست همدیگر را گرفته یکدیگر را از سرابها دور وبر مسیر مراد راهنما خواهیم شد .دستان پرمهر تان را میفشارم ..قاصدی..

RE: هدف این سایت چیست؟ - matarodi - 11-04-2015 09:57 AM

(08-03-2015 07:30 PM)vahidkamali نوشته شده توسط:  ضمنا من بگم براي دوستان ساكن مشهد امكان فراهم كردن شغل و استخدامي را دارم
درود

سلام دوست عزیز

در مشهد در زمینه مواد غذایی چه شغلی پیشنهاد می کنید؟

RE: هدف این سایت چیست؟ - generall - 04-09-2016 12:18 AM

بعلت نیاز و مشاوره و راهنمایی و تجربه و کمک دیگران بهم