سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
یه میلیاردر باید چجوری باشه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: یه میلیاردر باید چجوری باشه (/showthread.php?tid=5305)

یه میلیاردر باید چجوری باشه - mardanblog - 11-18-2012 12:01 AM

یه میلیاردر باید چجوری باشه؟
اگه میلیاردرارو از نزدیک ببینین از کجا میشناسینشون؟
میلیاردرا حتما باید قدرت تفکر بالایی داشته باشن آیا؟پارتی؟شهرت؟تحصیلات؟چی از نظر شما باید داشته باشن
شما دوست دارین چطور میلیاردری باشین؟
میلیاردها بار ازتون متشکرم که وقتتونو صرف تفکر-کارافرینی و کمک به بهبود نگرشتهاتون کردین
مطمئن باشید شماها حتما میلیاردر میشن

RE: یه میلیاردر باید چجوری باشه - nami - 11-18-2012 08:48 PM

(11-18-2012 12:01 AM)mardanblog نوشته شده توسط:  یه میلیاردر باید چجوری باشه؟
اگه میلیاردرارو از نزدیک ببینین از کجا میشناسینشون؟
میلیاردرا حتما باید قدرت تفکر بالایی داشته باشن آیا؟پارتی؟شهرت؟تحصیلات؟چی از نظر شما باید داشته باشن
میلیاردها بار ازتون متشکرم که وقتتونو صرف تفکر-کارافرینی و کمک به بهبود نگرشتهاتون کردین
مطمئن باشید شماها حتما میلیاردر میشن

با سلام و سپاس

RE: یه میلیاردر باید چجوری باشه - jahanagahi - 11-18-2012 09:14 PM

یه میلیاردر باید چجوری باشه؟عادی با لبخند و دوست داشتنی.
اگه میلیاردرارو از نزدیک ببینین از کجا میشناسینشون؟از حالت صورتش , لباسش (البته فقط کت و شلوار و کراوات و پاپیون نیست.)تمیز و راحت. شاید با یک تی شرت و شلوار معمولی .
میلیاردرا حتما باید قدرت تفکر بالایی داشته باشن آیا؟پارتی؟شهرت؟تحصیلات؟چی از نظر شما باید داشته باشن . یا باید فوق العاده خلاق باشد و یا از موارد ذکرشده استفاده کرده باشد.
آرامش و خونسردی از ظاهرم هویدا باشد. لبخند بزنم و با صبر و حوصله مشکلات خودم - خانواده ام و فامیلهایم (ریشه های من هستند و هر چه قویتر باشند من استحکام بیشتری می گیرم.)و دوستانم و افراد نیازمند.بیشتر دوست دارم ماهیگیری را آموزش دهم و از ماهی دادن زیاد خوشحال نمی شوم.

RE: یه میلیاردر باید چجوری باشه - اقاي ايـــده - 11-18-2012 09:17 PM

من ادم فلسفي نيستم و همينطوري هرچي به ذهنم بياد مينويسم

اما دوتا داستان براتون ميگم البته خلاصه شده(بطور حتم شايد شنيده باشيد)

داستان اول
روزي يك فرد ثروت مند رفت مسجد(هر شب مراسم بود-در نظر بگيريد مراسم افطاري يا محرم) شب اول تصميم گرفت بايك لباس درب داغون و ظاهري مثل افراد فقير بره.وقتي وارد مسجد شد اون فردي كه اول درب است كرده بود گفت برو اون پايين بشين.

موقع پذيرايي هميش از بالاي اون مكان كه افراد باكلاس و شيك كه همگي ثروت مند بودند شروع ميشد و همه چيز كلا براشون فرق داشت(نوع احوال پرسي-پذيرايي ووو)

فرداشب اين فرد با يك ظاهر شيك و ماشين اخرين مدل رفت.به محض ورود همه بلند شدند اقا بفرما بالا -جاي شما اونجاست
موقع پذيرايي همش بهش تعارف ميكردند

موقع غذا خوردن به لباسش نگاه كرد گفت لباس غذا بخور-لباس غذا بخور

داستان دوم
يك ثروت مندي در دوران حضرت علي يا حضرت محمد(درست يادم نيست شايدم يكي ديگر از اين عزيزان) وصيت كرده بود كه بعد از مرگش درب تمام انبار هاي خرماش رو باز كنند و بدن به فقرا

بعد از مرگش فرزندانش همينكارو كردند حضرت علي( يا يكي ديگر از عزيزان بزرگوار) وقتي از اونجا رد شد گفت اگر اون شخص در زمان زنده ماندش تنها 1 عدد خرما با دستهاي خودش به فقيري كمك ميكرد از همه اين انبار ها كه الان دارن به مردم ميدن ارزشش بيشتر بود

نتايجش رو نميگم اما خودتان ميتوانيد نتيجه گيري كنيد.

ميلياردر واقعي در دنيا خيلي كم پيدا ميشه( در نداري ببخش تا ميلياردر واقعي باشي-حتي يك كلمه پند-راهنمايي يا هرچيز ديگر-هيچ وقت دستي رو كه به سمتت دراز ميشه رد نكنه و به اشتباه فكر نكنيد كه اون افراد به شما نيازمند هستند كه سمت شما ميان-بلكه بعضي ها هم مياند تا به شما به همه نداري چيزي ببخشند كه شما با همه داري هات نداري)

جواب سوالات شما هم در اين دوتا داستان نهفته هست

موفق باشيد

RE: یه میلیاردر باید چجوری باشه - arsho - 12-19-2012 07:54 AM

بهتر است انسانی شریف و پایبند به اصول انسانی و مکتب الهی و معتقد به خداوند و قرآن و پیامبر باشد
و همچنین گذشته خود را بر باد فراموشی نسپارد.

RE: یه میلیاردر باید چجوری باشه - eh.krd - 06-30-2013 02:24 PM

1.یه میلیاردر واقعی دلی به وسعت دریا داره
2. به جای صدقه دادن به نیازمندان براشون کار راه اندازی میکنه
3. هیچ وقت با ثروتش خودنمایی نمیکنه
4. به این امر واقفه که هر چی داره امانته و بجز چند متر پارچه سفید هیچ چیز دیگه ای با خودش به قبر نمیبره
5. مردم برای انسانیتش به اون احترام میزارن نه برای ثروتش

RE: یه میلیاردر باید چجوری باشه - omid.monibi - 01-09-2014 03:34 PM

12_002یک آدم شیک و باکلاس و جنتلمن باشه که همه به او احترام بزارند